Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Плат за тапициране на тавана

Pinto снимка Pinto 29 юни 2008 - 18:53

Колеги, продават ли някъде в Стара Загора плат за тапициране на тавани. Мисля да си претапицирам тавана и си търся плат, но в Казанлък не продават такъв.
Отговори

ASTRA_FEN снимка ASTRA_FEN 03 юли 2008 - 19:13

здравеи колега незнам за същия плат но става и с друг тьрси в мебелните къщи
Отговори

tonkostz снимка tonkostz 03 юли 2008 - 19:34

Колегата Русин Атанасов си е претапицирал тавана.Мисля,че имаше тема за това дори.Потърси я.
Отговори

dimitar79 снимка dimitar79 21 юли 2008 - 09:24

 Pinto, на Jun 29 2008, 07:53 PM, каза:

Колеги, продават ли някъде в Стара Загора плат за тапициране на тавани. Мисля да си претапицирам тавана и си търся плат, но в Казанлък не продават такъв.




Здравеи колега има плат магазина за платове се намира в центъра кадето беше едно време млад техник срещу търговски център сити магазина на 2 етаж в ляво цената му беше към 8лв май.Има и в бриколажа но е поскап там почети двоино.
Отговори

Pinto снимка Pinto 21 юли 2008 - 10:50

 dimitar79, на Jul 21 2008, 10:24 AM, каза:

Здравеи колега има плат магазина за платове се намира в центъра кадето беше едно време млад техник срещу търговски център сити магазина на 2 етаж в ляво цената му беше към 8лв май.Има и в бриколажа но е поскап там почети двоино.


Благодаря колега, в най-скоро време ще се възползвам от предложението. ти.
Отговори

rusin atanasov снимка rusin atanasov 21 юли 2008 - 21:43

Здравей, Pinto
остави ги тези платове - кожа е решението. Има такава в складовете, точно на входа им се намира една спирка и зад нея e магазин за мокети и кожа. Магазина е малко в ляво от спирката и се слиза по едни стълбички, а кожата е на рула закачени на стелаж в дясно още като влизаш /ако не са ги преместили/. Ако не се орентираш питай някой там къде продават кожа. Собствениците на магазина имат още един на същото място, но там има повече балатуми и ламиниран паркет. От там си взех моята и съм много доволен мисля че беше на цената на плата, и удоволствието от ползването е незаменимо. Кожата малко по-трудно се слага, обаче после забравяш че си правил някога таван. Успех! :unsure:
С уважение,
Русин Атанасов
Отговори

GLS снимка GLS 31 юли 2008 - 11:30

Здрасти колега,
на улица Хаджи Димитър Асенов 20 метра под бул. Славянски Има една барака- тапицерско ателие. Там тапицират тавани(около 100лв е за астра хечбек с плата) имат и платове същите цветове като оригиналния таван...
Отговори

Pinto снимка Pinto 31 юли 2008 - 13:06

 GLS, на Jul 31 2008, 12:30 PM, каза:

Здрасти колега,
на улица Хаджи Димитър Асенов 20 метра под бул. Славянски Има една барака- тапицерско ателие. Там тапицират тавани(около 100лв е за астра хечбек с плата) имат и платове същите цветове като оригиналния таван...


Благодаря колега, ама съм от Казанлък. Тапицерите казаха, че трябвало да се изчака 24 часа преди монтирането, а не си струва два дни да идвам и да се връщам до Стара Загора.
Отговори

Pinto снимка Pinto 03 август 2008 - 09:05

 dimitar79, на Jul 21 2008, 10:24 AM, каза:

Здравеи колега има плат магазина за платове се намира в центъра кадето беше едно време млад техник срещу търговски център сити магазина на 2 етаж в ляво цената му беше към 8лв май.Има и в бриколажа но е поскап там почети двоино.


Колега благодаря ти много за информацията. Вчера посетих магазина и след дълъг размисъл си купих изкуственна кожа, светло сива и много мека на пипане.
Магазинът е добре зареден и има доста интересни платове и кожи за тапициране.
Отговори

CrazyJ снимка CrazyJ 05 февруари 2011 - 18:40

Едно предложение: Въпреки, че това работя в момента(претапициране на тавани) не препоръчвам на никой да ходи при тапицер.. излиза доста скъпо.. при нас примерно за астра комби излиза от 90 до 120 сваляне смяна на плата слагане, ама ако имате здрави нерви да си играете вземите си плат.. вземите си лепило(BISON най-добре) една четка и тубичка нитролин за почистване на стария дунапрен и се захващайте.. излиза най-много 40-45лв. казвам ви го от опит щото патих заради пишман тапицер
Отговори

dinio84 снимка dinio84 28 март 2011 - 10:38

Привет, за изкуствената кожа едно време на голфче2 за кората използвах лепило хелмевект.Залепва много здраво като се спазва написаното от производителя и не е скъпо. Ако някой го използва е добре да си намери помощник, че ако тръгне накриво или се понабръчка докато я лепите сатва лошо.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg