Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Хвала за Орлетата от професионален рейсър

DMP снимка DMP 18 октомври 2006 - 11:43

Днес попаднах на ето тази статия http://www.plovdiv24...news/19950.html и мисля,че ще погъделичка самочувствието на всички Опел фенове! :bou:
Отговори

Stoil снимка Stoil 18 октомври 2006 - 12:05

човекът е казал истината за много неща!
за съжаление обаче последният добър двигател от Рюселсхайм, който може да се използва за такива цели е легендарният С20ХЕ - след него суша, суша, суша...
Отговори

Оги снимка Оги 18 октомври 2006 - 12:14

Цитат

- Как може един „новобранец” да стане състезател?

- Начини има, но нито един от тях не е свързан с т.нар. „улично дърпане”. Отново искам да обърна внимание на младите хора, тръгнали по този опасен път - елате на пистата, ще ви покажем няколко техники и ще разберете колко е опасно това, което правите. Ямбол има действаща школа, основана от П. Жеков - един от най-големите български състезатели. Там се преподава т.нар. „френска техника” на каране, която техника ползвам и аз.
Ако някой иска да стане професионелн състезател - моят съвет е следният. Купете си Опел и елате на пистата!


:knee:
Отговори

DMP снимка DMP 20 октомври 2006 - 20:09

Опелягите са номер 1!!!!!!
Отговори

peponio снимка peponio 20 октомври 2006 - 20:51

Коцето е фен :knee: и вижте само каква снимка са избарали от писта Стара Загора където колегата Шопов въобще не му се даваше ;) а в това за опелите има голяма доза истина :19a:
Отговори

mitaka 8v снимка mitaka 8v 22 октомври 2006 - 11:09

Верно че са бързи много ,особено C20XE :19a: направо не победим в неговият клас.Но както знаете всяка болка си има лек :19a: а аз ще работа усилено тази зима срещо тази болка :19a:
Отговори

Дамян снимка Дамян 22 октомври 2006 - 11:28

Яки са тезите по-долу :19a:
Отговори

Stoil снимка Stoil 22 октомври 2006 - 11:48

mitaka 8v, на Oct 22 2006, 12:09 PM, каза:

Верно че са бързи много ,особено  C20XE :19a:  направо не победим в неговият клас.Но както знаете всяка болка си има лек :19a: а аз ще работа усилено тази зима срещо тази болка :19a:
 


не се познаваме лично, но по думите на мои френдове от форума си пич, така че ти пожелавам успех като цяло. обаче един съвет - не си надценявай много колата, щото пък ако едно ХЕ се барне тогава нямаш шанс и за снимка отзад. просто всяка жаба ...... и т.н. и т.н.
Отговори

mitaka 8v снимка mitaka 8v 22 октомври 2006 - 14:08

Виждали сме се приятелю,вечерта когато дойде да си вземеш орела от Владо,бяхме се събрали на DHLа в дружаба,само,че аз тогава бях със служебната Вектра.А за колата не си я надценявам много добре знам какви са и възможностите,широкото е с PL двигател ,а аз с лекoтa прескачам този модел,мога да твърдя,че до 150 км се държа и с KR.A za C20XE говорим за напълно чист двигател,защото разликата в двигателите е огромна и ще е постижение ако си докарам колата до Xви стартове с C20XE :19a:
Отговори

mitaka 8v снимка mitaka 8v 22 октомври 2006 - 14:12

http://www.zeperfs.com/duel743-734.htm Според дуелчето Кадетора е бая по бърз на 400 метра :19a: Зависи вече от карача и съсътоянието на орела :19a:
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 22 октомври 2006 - 16:43

mitaka 8v, на Oct 22 2006, 02:12 PM, каза:

http://www.zeperfs.com/duel743-734.htm Според дуелчето Кадетора е бая по бърз на 400 метра :19a:  Зависи вече от карача и съсътоянието на орела  :19a:
 

според тоя дуел излиза,че кадета ще смаже брутално голфа! :19a: :19a:
Отговори

Fdex снимка Fdex 28 октомври 2006 - 20:33

темаата не се ли разводни малко??
Има голяма доза истина в думите на Коцето.Да не забравяме обаче че един от Спонсорите му е СТЕФАНОВ,което ме кара да си мисля че думите му са с определена насоченост.... :c010: пък може и да се заблуждавам :devil-smiley-019:
и все пак подкрепям мнението му за ОПелите,все пак и аз карам ОПЕЛ :shifty:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg