Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Попитайте за сервиз или магазин във В. Търново в тази тема

Vectra_777 снимка Vectra_777 28 ноември 2007 - 01:49

 sonic, на Nov 27 2007, 02:23 PM, каза:

 didopulov, на Nov 5 2007, 05:04 PM, каза:

Колеги от Велико Търново къжете ми магазин за аксесоари искам да си купя фарове за вектра б феислифт и някви кристални стопове може и прагове да си харесам

виж тук http://www.bgtuning.com/catalog/index.php?...1dd35e0350b70f7


Благодаря колега ... А магазин да кажеш къде има ? ? ? :unsure: по близко така до ВТ ?! :kuku:
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 28 ноември 2007 - 01:53

 Vectra_777, на Nov 28 2007, 12:49 AM, каза:

 sonic, на Nov 27 2007, 02:23 PM, каза:

 didopulov, на Nov 5 2007, 05:04 PM, каза:

Колеги от Велико Търново къжете ми магазин за аксесоари искам да си купя фарове за вектра б феислифт и някви кристални стопове може и прагове да си харесам

виж тук http://www.bgtuning.com/catalog/index.php?...1dd35e0350b70f7


Благодаря колега ... А магазин да кажеш къде има ? ? ? :drive: по близко така до ВТ ?! :kuku:


Аз знам едно местенце мн тънкана продават всекви части за коли, такива газариики. То всъщност е склад
спортни седалки - 200лв.
тапицерия - 30лв.
гърнета - от 45 до 60 лв.

намира се под газтанция Булмекс по пътя за софия :unsure:

има и фарове и стопове и то тънкана
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 28 ноември 2007 - 13:03

 Rios7o, на Nov 28 2007, 12:53 AM, каза:

 Vectra_777, на Nov 28 2007, 12:49 AM, каза:

 sonic, на Nov 27 2007, 02:23 PM, каза:

 didopulov, на Nov 5 2007, 05:04 PM, каза:

Колеги от Велико Търново къжете ми магазин за аксесоари искам да си купя фарове за вектра б феислифт и някви кристални стопове може и прагове да си харесам

виж тук http://www.bgtuning.com/catalog/index.php?...1dd35e0350b70f7


Благодаря колега ... А магазин да кажеш къде има ? ? ? :kuku: по близко така до ВТ ?! :drive:


Аз знам едно местенце мн тънкана продават всекви части за коли, такива газариики. То всъщност е склад
спортни седалки - 200лв.
тапицерия - 30лв.
гърнета - от 45 до 60 лв.

намира се под газтанция Булмекс по пътя за софия :unsure:

има и фарове и стопове и то тънкана


Да ама копелетата се правят на лайнета и колкото пъти отида да питам за нещо и те вечно ми казват че е само на ЕДРО !!!
Отговори

Boggieman снимка Boggieman 28 ноември 2007 - 17:29

АХХААХ Viper_777 ти луд ли си за EURO 07 да кажеш че са надежни :) то от тяг по - турски части няма да намериш гаранция ти давам :) виж и Ауто + и техните на BOSCH има доста турски.. тея кадето сме нии ТЕХНО ТЕХ ООД... склада над гробищата изобщо нямаме турски.. в тва гаранция ти давам.. тъй като всички сервизи от нас взимат :) иначе EURO имат части да .. но марките им не са хубави..
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 28 ноември 2007 - 19:01

Димитре няма да коментирам по ? да не казвам като земахме на служебната кола преди 1 год. едно гърне от вас че не ни искара и 6 месеца !!! Може и марково да е ама е боклук ... па нека бъде турско ко ще и африканско от камбоджа ма да върши работа и да издържа , квото и да е било ... ! :kuku:
Отговори

1.6D снимка 1.6D 12 декември 2007 - 10:09

Колеги някой знае ли нещо за "Автолак-сервиз" с. Горско Ново Село, някой си Иван Дипкулаков. Казаха ми че боядисвали доста добре и с кърпежи се занимават. Ако някой знае как работят нека да сподели че се чудя де да карам астроча. Благодаря.
Отговори

Falken снимка Falken 12 декември 2007 - 21:26

Колега въпросния човек наистина много добре боядисва поне от това което съм видял нягово дело ... иначе може да те бави повечко време но ще е добре боядисана колата ... така че според мен няма да сгрешиш :)
Отговори

1.6D снимка 1.6D 13 декември 2007 - 08:48

Благодаря
Отговори

Falken снимка Falken 14 декември 2007 - 18:13

Даже на един приятел бмв-то тези дни ще се боядисва там ако небързаш ще видим като го боядисат дали ще е добре и ще ти кажа :)
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 14 декември 2007 - 19:42

Колеги аз се сеща за един много добър !!! и търсен човек ...
По рано се препитаваше около ВИН завода във Лясковец /може и още да има там халето/ , НО има къща и на приземният етаж има работилница СПЕЦИАЛЕЗИРАНА и МНОГО ДОБРЕ работи човека.
Намира се в с.Шереметя от ВТ нагоре преди центъра в ляво има дори и авто къща /втората в ЛЯВО нагоре към центъра!!!/ защото са 2 в Ляво и 2 в Дясно !!!! Мисля че се казваше Николай !!! Който има такава работа по колата си ПРЕПОРЪЧВАМ ГО !!! Наистина работи много добре !!! Обедил съм се !!! :k055:
Отговори

1.6D снимка 1.6D 15 декември 2007 - 08:16

След коледа ще ги посетя и двамата да видя ко ще ме метнат
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 15 декември 2007 - 17:43

Правилно ще направиш колега :k055:
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 19 декември 2007 - 23:27

Препоръчаите къде във В.Търново и района мога да отида да направят качествено и съответно на каква цена промивка на охладителната с-ма и съответно пълнене (преложете някакви марки антифриз и всичко там необхоимо като литри,до къде е добре да се пълни и т.н.),че не съм на ясно.Ще съм ви много признателетелен да помогнете с инфо <_<
П.с. Антифриза да има антикорозионни своиства. Колата е Астра F 93г.
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 20 декември 2007 - 18:08

Горе към гробищата сервизи за тази цел колкото щеш ... :bou:
Само да си избереш 1-2 и да действаш ... аааа... и пари да имаш <_<
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 20 декември 2007 - 20:34

Мерси за инфото Захари :) сервизи се намират,но аз държа да го направят изрядно и да е препоръчано място където да не ме е страх да оставя колата <_< ако можеш да препоръчаш някой доверен човек чакам инфо :) :)
Отговори

ivaylo___ снимка ivaylo___ 20 декември 2007 - 22:44

Здравейте колеги и аз съм от В.Търново и искам да ви попитам каде и за какви пари ще ми направят диагностика на двигателя че нещо от скоро време неще да върви както трябва на бензин.Колата е Кадет 1.6i ако има някакво значение.Благодаря предварително.
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 20 декември 2007 - 22:59

 Red_Beauty {Astra}, на Dec 20 2007, 08:34 PM, каза:

Мерси за инфото Захари :) сервизи се намират,но аз държа да го направят изрядно и да е препоръчано място където да не ме е страх да оставя колата :mhihi: ако можеш да препоръчаш някой доверен човек чакам инфо :) :)


Няма сервиз в който колата ще ти е на сигорно място !!!
Съвет : Закарваш я на някой от сервизите към гробищата и киснеш там докато не ти я направят !!!

Колега за диагностиката също въеви към гробищата има много сервизи и там правят диагностики всичко ... Ако си паралия беги при " Колев "/дират кожи на гърбове/ <_<

 Red_Beauty {Astra}, на Dec 20 2007, 08:34 PM, каза:

Мерси за инфото Захари :) сервизи се намират,но аз държа да го направят изрядно и да е препоръчано място където да не ме е страх да оставя колата :beer: ако можеш да препоръчаш някой доверен човек чакам инфо :) :)


Няма сервиз в който колата ще ти е на сигорно място !!!
Съвет : Закарваш я на някой от сервизите към гробищата и киснеш там докато не ти я направят !!!

Колега за диагностиката също върви към гробищата има много сервизи и там правят диагностики всичко ... Ако си паралия беги при " Колев "/дират кожи на гърбове/ :beer:
Отговори

Minush снимка Minush 21 декември 2007 - 00:06

 Vectra_777, на Nov 5 2007, 05:25 PM, каза:

ЗАТАМНЯВАНЕ НА ПРОЗОРЦИ С ФОЛИО !!!

Колеги търсих на много места и открих едно местенце където момчето е доста къдърно и затъмнява дори и с оригинално фолио по желание , но цената там е по висока :bou:
С обикновенно фолио цена за Вектра е 60 лв. за задните прозорци включително и задното стъкло.
За Астра е 60 лв. без задното стукло само задните на вратите !
За други автомобили нямам информация , но за тези съм питал и знам.
Цените са със самото фолио от него !!! Марково !!!
С оригиналното фолио Цена: 200 лв. :mhihi:
Мястото се намира точно под <_< има една автомивка , там се намира и човекът който затъмнява. Мисля че се казваше Гошо.

Познавам и Гошо и момчето, което затъмнява стъклата. Работи найстина добре. Колкото до сервиз и бояджия(тенекеждия) бих препоръчала Цецо и Иван - в началото на Шереметя. Веднага след двете автокъщи в ляво. Момчетата работят много добре и не взимат скъпо. А за диагностика 2 места препоръчвам - Под изчислителния център - влиза се откъм Практикера, покрай Пежо - Коко Аламов, обаче е скъпичко. А другото място е на Краков, където беше преди Тип-Топ малко под него едно дървено гаражче. Доколкото знам е фирмено на BOCSH.
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 24 декември 2007 - 13:17

Кламер диагностик ,oWnZz uS aLL :unsure:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 04 януари 2008 - 22:33

Колеги който има нужда от Акомулатор - на складовете на млякото към зеленчуците там към тези складове има едно складче точно за това ! За масла , акумолатори и др.. Та цените са много сносни и има гаранция за тях. Марката е МОНБАТ !!! :clap:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg