Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Сливен - Ямбол

Ямбол

Тази тема е заключена

KoDIRaN снимка KoDIRaN 30 ноември 2007 - 01:46

Манолов утре ще ти звъна да пием едно кафе да се видим лично а другите момчета ако потругне като за среща и на вас ще звуна надявам се да не си на работа ама ти ще ми кажиш или тук или по тела.
За другите не ви познавам ама се радвам че взехме да говорим да срещи и ще се радвам да се срешнем някой ден сички лошото е че от форума ямболии наи сериозен е (не се четкам) Манолов.
Надявам се да има предложения за срещи
Отговори

manolov снимка manolov 30 ноември 2007 - 09:08

Гледай да уцелиш момента , че днес ще пием кафе и с 1 с бърза варненска бяла хонда
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 30 ноември 2007 - 15:44

Нови сметки скед малко тругвам за стара загора, вечерта като се вурна ще звъна ако ви се занимава, само дано да не се уморя мно че ше ходя с влак а едвам ги издържам разходките с влак
Отговори

batsasho1 снимка batsasho1 30 ноември 2007 - 20:31

 viperecords, на Nov 29 2007, 11:31 AM, каза:

Ей ми мене къде ме забравихте бе

Че, ти кой беше?аааа оня с бум тряс в багажника? :kuku:
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 01 декември 2007 - 19:44

Искрено се извинявам че пак ви вързах вече няма да правя планове защото явно не мога да ги спазвам ако имате някви предложения съм на среща.
П.П. надявам се ударара в багажника да си го оправил.
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 03 декември 2007 - 19:11

Манолов неска се опитах да ти звъна да пием едно кафе бях на омв-то ама са ми спрели телефона яко ли си искарахте в ловеч,сам ли ходи и освен твойтакомпания имаше ли други ямболии

Манолов неска се опитах да ти звъна да пием едно кафе бях на омв-то ама са ми спрели телефона яко ли си искарахте в ловеч,сам ли ходи и освен твойтакомпания имаше ли други ямболии
Отговори

manolov снимка manolov 04 декември 2007 - 02:10

Нямаше ни Ямболлий, ни Сливналий, че и Бургазлий
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 04 декември 2007 - 03:30

Според мен тази среща трябва да е лятото ще има много повиче хора(но това се е мое мнение не знам другите какво мислят)
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 06 декември 2007 - 02:00

Манолов неска се засякахме на стенда бая те зяпах ама не можах да згрея от каде ми е познато лицетоти схванах че си ти чак като се качи в астрата.


П.п същнос като поогледах ко написах се сетих че едва ли те интересува де сум те видял де не :blink:
Отговори

manolov снимка manolov 06 декември 2007 - 20:58

Хахаха а защо не се обади.Както и да е, нали видя, че тя си има близначка графит кафява, и тя беше отвън, с нея астрите C20XE станаха 3.След като си ме видял отидох да и слагам аларма, че до 5 сутринта :) Следващия път ела и се обади .
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 07 декември 2007 - 20:36

Тес момичета ко ги напрайхте да не седяха в гаража с вас :o Видях астрата не е лошо да има дано и аз да оспея да си купя такава че требва да си копувам кола не ме кефи на талона да пише икмето на баща ми :o
Отговори

manolov снимка manolov 08 декември 2007 - 09:40

Абе ти нямаше ли да се обаждаш?
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 16 декември 2007 - 22:33

Немаше ме 3 дена и никой нищо не е дрснал толкова ли е нисък интереса към ямбол, напишете нещо похвалете се оплачете се
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 19 декември 2007 - 01:49

Абе май съм мно пиям ама някои мнения липсват, както и да е кажете как мога да ви превлича вниманието
Отговори

saiman_z снимка saiman_z 08 януари 2008 - 20:44

Здравейите момчета!Търсих из нета клуб на Опел и попаднах на този форум че започнах да си издирвам градски от Ямбол:)Виждам че последните постове са отоколо преди месец.....Организирате ли си още сбирки? :o
Отговори

manolov снимка manolov 10 януари 2008 - 18:36

Само да има желаещи, защо не :) :kuku:
Отговори

saiman_z снимка saiman_z 10 януари 2008 - 19:13

Здравей!Наистина не очаквах толкова бтрз отговор :kuku: .Аз съм още морков в този форум затова не зная колко човека може да се съберем в Ямбол да се запознаем да се видим......но има ли желание само да се пооправи времето и можем да се уговорим :kuku:
Отговори

manolov снимка manolov 10 януари 2008 - 19:59

Че какво ти пречи времето, из Ямбол се кара спокойно.Харесваш си дата и се събираме.
Отговори

KoDIRaN снимка KoDIRaN 12 януари 2008 - 11:11

Да си признаем последните проби си бяха провал :kuku:
Отговори

manolov снимка manolov 12 януари 2008 - 16:37

Ми да направим следваща?Ако не утре ще ида да ги видя в Сливен.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg