Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

13.06.2007 - Сряда е!

Тази тема е заключена « Prev

Жоро снимка Жоро 13 юни 2007 - 09:53

Айдее довечера всички да се донесат на Екото да Ви видя...
Чувам че Варна отвръща на удъра като се изнася за София така че няма да се излагаме ей!!!
Всички да сте там!


P.S. Може да не се изреждате в следващите 100 поста кой ще идва и кой не, то ще се види довечера!
Отговори

30e снимка 30e 13 юни 2007 - 10:35

 Жоро, на Jun 13 2007, 10:53 AM, каза:

P.S. Може да не се изреждате в следващите 100 поста кой ще идва и кой не, то ще се види довечера!


Ти ли ше ми каеш дека и ко да пиша веее - тва че си отслабнал не значи че си заякнал :icon_rolleyes:

По темата - ше доем ....
Отговори

Мишо снимка Мишо 13 юни 2007 - 10:37

Хаха, мисля да запиша една точка за Варна довечера.. подочух че и други съграждани ще са на линия :icon_rolleyes:

П.П. Ако някой минава по Цариградско шосе напът занатам няма да се разсърдя много ако ме забере :opel_forever:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 юни 2007 - 10:42

Казвай къде си и идвам да те взема, тамън ще те возим в симулатора :icon_rolleyes:
Отговори

Жоро снимка Жоро 13 юни 2007 - 10:53

 30e, на Jun 13 2007, 11:35 AM, каза:

Ти ли ше ми каеш дека и ко да пиша веее - тва че си отслабнал не значи че си заякнал :icon_rolleyes:

Ти па кога порасна кога почна и да се репчиш?
Специално като за тебе ще обясня! - Там пише: "може и да не се...." - което не е задължава никой да го прави! Съвет е :opel_forever: - Аре бегай-легай!!!
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 13 юни 2007 - 11:00

 Жоро, на Jun 13 2007, 11:53 AM, каза:

Ти па кога порасна кога почна и да се репчиш?

Аз викам довечера вместо да спорите и да мерите на кой му е по голем.. скоростния лост, да напраите едно състезание кой ще изяде най-много пилешки бутчета поляти с риба за 10 минути, и победителя изяжда една кутия бамбонйе за награда :icon_rolleyes: :opel_forever:
Отговори

tena снимка tena 13 юни 2007 - 11:13

 Akulski_Cali, на Jun 13 2007, 12:00 PM, каза:

Аз викам довечера вместо да спорите и да мерите на кой му е по голем.. скоростния лост, да напраите едно състезание кой ще изяде най-много пилешки бутчета поляти с риба за 10 минути, и победителя изяжда една кутия бамбонйе за награда :icon_rolleyes: :opel_forever:


:ban: :wub: :wub: Метъла няма шанс! Залагам скъсани гуменки за Zoro!

P.S. Sorry, ама ми се доспами!
Отговори

kaka снимка kaka 13 юни 2007 - 11:18

Метъла ще отбележи служебна победа, защото Жоро не пие и не яде друго, освен чай и плодове.

По темата: явно много се обичаме с варненци, щом не можем да се разделим, там сме :icon_rolleyes:
Отговори

30e снимка 30e 13 юни 2007 - 11:28

 Жоро, на Jun 13 2007, 11:53 AM, каза:

Ти па кога порасна кога почна и да се репчиш?


Ще ти кажа аз на теб кога съм пораснал - такава черна точка съм ти лепнал.....

 Akulski_Cali, на Jun 13 2007, 12:00 PM, каза:

Аз викам довечера вместо да спорите и да мерите на кой му е по голем.. скоростния лост, да напраите едно състезание кой ще изяде най-много пилешки бутчета поляти с риба за 10 минути, и победителя изяжда една кутия бамбонйе за награда :ban: :icon_rolleyes:


За скоростния лост мисля че всички знаете че от моя по длЪг нема :opel_forever: а за манджането Акулски така ме е налегнал пиянския глад че и Zоrro ще уборя.... :wub:
Отговори

Иво снимка Иво 13 юни 2007 - 11:46

От доста време не съм ви виждал и ми липсвате. Довечера ще се видим надявам се :eko:
Отговори

tena снимка tena 13 юни 2007 - 11:56

 kaka, на Jun 13 2007, 12:18 PM, каза:

Метъла ще отбележи служебна победа, защото Жоро не пие и не яде друго, освен чай и плодове.

По темата: явно много се обичаме с варненци, щом не можем да се разделим, там сме :ban:


Въх, той нов човек! Тряаа сподели опит в гладуването, че и аз както съм надул тумбака като бременна в 9-я месец.... А "Zoro" беше закачка, щот се сетих как всички го бъркаха преди време. :icon_rolleyes: :opel_forever: :wub:
Ох, спирам със спама!

Лека и безаварийна!!!
Отговори

say_nothing снимка say_nothing 13 юни 2007 - 12:17

След снощи ми е малко уморено, ама може и да дойда за малко и след това ще спя!
Отговори

Mixi снимка Mixi 13 юни 2007 - 12:52

там сме бе как :) :icon_rolleyes: :opel_forever:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 13 юни 2007 - 13:14

само дано няма наводнение до довечера
брех, как заплющя навън
ама за жожо си залужава и да се преплува, да видим новия имидж :bou: :icon_rolleyes:
Отговори

Жоро снимка Жоро 13 юни 2007 - 13:21

 Жоро, на Jun 13 2007, 10:53 AM, каза:

P.S. Може да не се изреждате в следващите 100 поста кой ще идва и кой не, то ще се види довечера!

 30e, на Jun 13 2007, 11:35 AM, каза:

...

 Иво, на Jun 13 2007, 12:46 PM, каза:

...

 say_nothing, на Jun 13 2007, 01:17 PM, каза:

...

 Mixi, на Jun 13 2007, 01:52 PM, каза:

...

 blue-jujka, на Jun 13 2007, 02:14 PM, каза:

...
ама за жожо си залужава и да се преплува, да видим новия имидж :bou: :icon_rolleyes:

Еваларка Ви бичим просто :)
А за Жожо има ко да се види :) - понакъдрената му дясна страна, вече е правя с нова боя :) крилото му е в цвета на купето :)
Отговори

kabby снимка kabby 13 юни 2007 - 14:38

Тоя Жоро, колкото по-слабее, толкова по-кисел става .... не е добре така.

Аз мисля да взема да ви мина :)

Ще се постарая.
Отговори

Gal снимка Gal 13 юни 2007 - 15:38

:icon_rolleyes:

 kabby, на Jun 13 2007, 03:38 PM, каза:

Тоя Жоро, колкото по-слабее, толкова по-кисел става .... не е добре така.

Аз мисля да взема да ви мина :)

Ще се постарая.


Некои отслабваме...умствено :) Освен и аз да мина...
А Митака мноо го кльопат куките съм забелязала...да не е арестуван само не знам... той ше си каже ако го пуснат за довечера :) :opel_forever:
Отговори

хибридния снимка хибридния 13 юни 2007 - 15:40

Пацо, ша донесеш ли компа да направим една диагностика. Миналата уговорка пропадна. Те тва ми е шанса, щото я прибирам за лятото. Поне да знам кви ядове ми дава.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 13 юни 2007 - 16:05

 хибридния, на Jun 13 2007, 04:40 PM, каза:

Пацо, ша донесеш ли компа да направим една диагностика. Миналата уговорка пропадна. Те тва ми е шанса, щото я прибирам за лятото. Поне да знам кви ядове ми дава.


Работата е там, че Юли няма да идва =( Иначе на мен ми е никъв проблем да взема лаптопа :/ И софтуера си имам вече... сега ще му звънна да го питам дали ще ми повери скенера на мен =)
Отговори

хибридния снимка хибридния 13 юни 2007 - 16:09

Цитат

дали ще ми повери скенера на мен

:icon_rolleyes: Ми къде ще ходи.
Ще има :opel_forever:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg