Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Перник

Опел Клуб Перник

Тази тема е заключена « Prev

Лудия Макс снимка Лудия Макс 04 март 2008 - 19:36

айде ако има Перничани, да се събираме поне веднъж седмично ко ше каете <_<

:unsure:
Отговори

crazzzy_pk снимка crazzzy_pk 06 април 2008 - 23:14

е хайде де
Отговори

stefito снимка stefito 07 април 2008 - 16:46

 Лудия Макс, на Mar 4 2008, 06:36 PM, каза:

айде ако има Перничани, да се събираме поне веднъж седмично ко ше каете :newsm05_41:

:blahblah:



е хайде де
Отговори

GT 51 снимка GT 51 07 април 2008 - 22:20

:blink: .Ако се съберете , дори аз ще дойда да ви уважа-е каде е центъра на вселената... :newsm05_41: :blahblah:
Отговори

mistik снимка mistik 08 април 2008 - 23:51

хора и аз съм за.само казвате каде и кога.
Отговори

влади снимка влади 09 април 2008 - 08:00

и аз се включвам. :thu:
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 09 април 2008 - 14:23

ами през седмицата ли някога да е или през уикенда :thu: и каде аз мисля, че на Лукойл на ладовица ще е добре, кажети и вие :thu:
Отговори

crazzzy_pk снимка crazzzy_pk 24 април 2008 - 22:01

на ладовица не е лоша идея е там ще ни правят малко компания и такситата със сините лампи, но пък и без тях не може, ина4е пък няма да е интересно... :newsm05_41:
Отговори

Silvipk снимка Silvipk 25 април 2008 - 21:49

 crazzzy_pk, на Apr 24 2008, 11:01 PM, каза:

на ладовица не е лоша идея е там ще ни правят малко компания и такситата със сините лампи, но пък и без тях не може, ина4е пък няма да е интересно... :newsm05_41:

Какъв е проблема да е на метал не мога да расбера а и не6то опелите са малко в неделя вечерта ште има сбирка на зидарци около 20:30 да кажеме грубо незнам ама няма да са само опели със сигурност поздрави
Отговори

Гостpeshokn_* 25 април 2008 - 21:55

Хей, привет перничани! Много сте ми присърце Вие, може би защото съм наполовина перничанин. Както и да е, радвам се, че и Вие се организирахте и обещавам да дойда с КН отбора на някоя среща... но искам да ми обещаете, че Перник няма да е града на нашите кошмари, в които ни се раздават яко шамари... :newsm05_41:

Абе искам да Ви попитам нещо - преди около месец, когато беше майсторското в Кюстендил на площада - т.е. 2 - 3 дни преди опел уикенда там - се гоних на отсечката Ябълково - Кюстендил с едно пернишко оранжево GSI, доста добре направено и го караше някакъв младеж - та си светкахме, свиркахме, махахме... трябва да има колегиалност и разбирателство между колеги... та знаете ли кое е това момче?

И друго - къде се намира тази бензиностанция, на която ще провеждате срещите?
Отговори

shadow снимка shadow 25 април 2008 - 23:05

Аз съм за :newsm05_41: :newsm05_41:
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 26 април 2008 - 18:33

@ Silvipk тази отсечка там при зидарци е някакво подобие на летище,то има повече трева по него отколкото асвалт :newsm05_41: и е 200/300м ако не се лъжа ,а и на Метал може разбира се ,за там вече господата :newsm05_41: ги знам кои са и няма ко да ни се заяждат :knee: :knee:
@ peshokn

 peshokn, на Apr 25 2008, 10:55 PM, каза:

но искам да ми обещаете, че Перник няма да е града на нашите кошмари, в които ни се раздават яко шамари... :hand:
това до колкото зависи от нас няма да имате проблеми,а пък натам вече си зависи от другите перничани, незнам от каде сте останали с такова мнение :beer:
аз до колкото знам в п-к има едно оранжево GSI с C20ХЕ двг
Отговори

Гостpeshokn_* 26 април 2008 - 18:37

Явно за същото става дума! Прикоткаите го да се запознаем!
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 26 април 2008 - 18:55

че опрайме работата :newsm05_41:
ей пик каде се намира Лукойла и гара Метал, а пък и дата трабва за начало :newsm05_41:
Публикувано изображение
Отговори

Гостpeshokn_* 26 април 2008 - 19:05

Знам го къде се намира! Ще следя темата за инфо и идваме на посещение!
Отговори

kalqro000 снимка kalqro000 26 април 2008 - 19:27

съгласен съм и аз :newsm05_41: :newsm05_41:
Отговори

Silvipk снимка Silvipk 26 април 2008 - 20:52

 peshokn, на Apr 26 2008, 07:37 PM, каза:

Явно за същото става дума! Прикоткаите го да се запознаем!

аз го познавам това момче с оранжевата астра смисал приатели сме и ако искате елате в неделя вечерта на с.Зидарци и ште е там това момче за което говорите Асенчо се казва коити мисли че му върви колата нека доиде ама не със семки а да се пуска поне по малко въпреки че аз ште си нося семки штот колата ми е на майстор ама който иска да си врузва вруските на маратонките и да се пускаме :))) майтап де но искарам ли си кочинката няма ядове който иска да се пускаме готово ЕЛАТЕ УТРЕ !!!

 Лудия Макс, на Apr 26 2008, 07:33 PM, каза:

@ Silvipk тази отсечка там при зидарци е някакво подобие на летище,то има повече трева по него отколкото асвалт :newsm05_41: и е 200/300м ако не се лъжа ,а и на Метал може разбира се ,за там вече господата :newsm05_41: ги знам кои са и няма ко да ни се заяждат :knee: :knee:
@ peshokn

 peshokn, на Apr 25 2008, 10:55 PM, каза:

но искам да ми обещаете, че Перник няма да е града на нашите кошмари, в които ни се раздават яко шамари... :hand:
това до колкото зависи от нас няма да имате проблеми,а пък натам вече си зависи от другите перничани, незнам от каде сте останали с такова мнение :beer:
аз до колкото знам в п-к има едно оранжево GSI с C20ХЕ двг

Не знам обаче това с с.Зидарци го буркате това се пада между с.Витанофци и Ярджеловци на главния път а не на това летище дето го викате това е съвсем на друго място
Отговори

Лудия Макс снимка Лудия Макс 26 април 2008 - 21:41

 Silvipk, на Apr 26 2008, 09:52 PM, каза:

Не знам обаче това с с.Зидарци го буркате това се пада между с.Витанофци и Ярджеловци на главния път а не на това летище дето го викате това е съвсем на друго място

еми нз може и аз да сам объркал, не ги знам много много селата в тоя край и пътищата :newsm05_41:
Отговори

kalqro000 снимка kalqro000 30 април 2008 - 19:59

колеги предлагам на 2май петък на ладовица около 17 часа нека да пробаме за първа среща да се съберем пък после може да измислим други места и дни нека това бъде началото :unsure:
Отговори

RikoV снимка RikoV 30 април 2008 - 21:08

Аиде и аз че доидем :unsure:
Относно за часа малко раничко ми се струва но ништо там съм .

П.С. Време беше да се събереме :knee:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg