Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Педали

Dan7e снимка Dan7e 19 април 2011 - 17:34

Или пък направи като мене :kinggrin:
Вземи си първите които видиш в магазина... в последствие да разбереш че са стабилно по-големи и същевременно прави (с една дума не пасват) и след като помислиш около 15 секунди (при мен беше около 5) да ги изкривиш собственоръчно от най-близкия ръб :kinggrin:
Доказано и ДЕЙСТВА. От както ги сложиш преди месец не са ми правили мизерий... (освен че навика ми е да си закачам връзките на маратонките в тях :loser: )
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 20 април 2011 - 12:11

Абе хора заради тая цигания ше земете да се утрепете някъде!
Ако не можете да си позволите едни истински рацинг педали за 100-200 лева изобщо не дейте да правите нищо и си карайте с гумените заводски вместо да кривите да чупите да си оплитате краката или да ти изпадне некой педал по време на движение :non: .Честно казано като видя кола с сини,жълти и тем подобни педали на които пише "Type R" , "Racing" , "Tuning" или нещо подобно ми става гадно да се кача в колата...не се убиждайте хора,но тия "Илиенски" лъскави неща са страшна цигания и трябва да се забранят със закон! :doh:
Мнението беше редактирано от milcho2005: 20 април 2011 - 12:17
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 20 април 2011 - 12:47

Аз пък бас държа,че мойте педали от типа Type R за 10лв. са изкарали много повече и продължават да карат отколкото тези на колегата който е пуснал темата(спаркотата за 100лв!-все едно тъпча 10-толевки и 20-толевки)Аз също съм против изкривания и преправания,взимаш едни по качествени за 15-20 лева който да ти паснат на оригиналните и нямаш грижи :newsm05_41:
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 20 април 2011 - 17:03

Искаш да ми кажеш че гумата и пластмасата е по здрава от алуминийя?! :rofl:
Както и израза 15-20 лева и качество нещо не ми се връзват...
Няма смисъл да успорвам по-натам.... :doh:
Мнението беше редактирано от milcho2005: 20 април 2011 - 17:11
Отговори

Dan7e снимка Dan7e 20 април 2011 - 20:12

Вече почваме друга тема (по скоро за или против Илиенски тунинг, отколкото разискването спортните педали) но да се намешам и аз, макар че не ми е много компетентно мнението защото съм от новобранците...

Лично мойте са от алумин (наистина са китайска марка) но все пак си е алумин. Както се казва: Научи мързеливия на работа, той да те научи на акъл - така и аз ... мързеливата но ги захванах така че няма шанс да мръднат. От когато съм ги сложил не ми се е хлъзгал крака, не са ми правили мизерий, не са ми пречили. Предполагам колегата е по-компетентен от мен в темата (разбира се ако и той е пробвал с такива "спортни педали") но със изказването си

 milcho2005, на 20 април 2011 - 12:11, каза:

трябва да се забранят със закон!

ме накара и аз да се обадя. Всеки си има мнение но никога твойто не трябва да се налага над чуждо! Не мисля че съм толкова глупав (и аз и мой колеги хлапетия със "илиенски" педали) за да слагаме нещо от което може да си почупиме и колите и главите .... :icon_wink2:
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 20 април 2011 - 22:38

Да имам спортни педали на Реното ОМП и разликата е от небето до земята,един път ми се наложи да карам кола със педали "ТАЙП Р" не стига че са неудобни а и се хлъзгат много.Едни истински педали са направени да са удобни,но и да не мърдат от крака. Пак казвам - нищо лично просто изказване на мнение :beer:
Мнението беше редактирано от milcho2005: 20 април 2011 - 22:39
Отговори

Росен Желев снимка Росен Желев 20 април 2011 - 22:45

Споко сега колеги нека всеки да си слага каквото си харесва и му е по джоба.Аз лично сложих веднъж спортни педали но се наложи да коригирам настройките на съединителя карах ги два дена и ги махнах.
Отговори

Desislav 18Xe снимка Desislav 18Xe 21 април 2011 - 11:55

Аз не обичам много спортни педали,но искрено мога да кажа,че да си купя от тия сините за 10лв. е по-голямо прахосване на пари от колкото да спестя и да си купя ей това...Уникални педали,според мен: http://www.momousa.c...s/gotham-2.html

ПП:Няма как наистина да се говори за качество при цена 15лв. а тия педали са си солидно парче алуминий
Мнението беше редактирано от Desislav 18Xe: 21 април 2011 - 12:00
Отговори

Гостdonchev1278_* 25 април 2011 - 14:37

Момчета, току що видях тази тема за спортните педали, и да ви кажа и аз съм много доволен от тях, имам алуминиеви Sparco, по нататък ще кача и снимки, но наистина, обувките не се хлъзгат, а и цената им не е много солена , моите ги взех миналата година за 80 лв., и поставянето при мен бе съвсвм лвсно , направо с болтчета върху оригиналните.
Мнението беше редактирано от donchev1278: 25 април 2011 - 20:10
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg