Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

Най бързия

sauber снимка sauber 24 ноември 2006 - 10:10

Вероятно има такава тема, но аз не я намерих. Скоро се регнах и искам да знам кой е най бързия Опел тук...и на кой е :) И да дадете някакво инфо за него :) :beer:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 24 ноември 2006 - 11:49

Първо добре дошъл във форума и приятни минути ти пожелавам :c010: Това е много спорна тема. Има обаче достатъчно бегачки, а тях можеш да видиш (понякога и в действие) на ежеседмичните срещи на ОМВ Бояна всяка неделя. Заповядай!

П.П. А, да, носи и кутия с бонбони като за първа среща, за да те познаем ;)
Мнението беше редактирано от Неам РаВеН: 24 ноември 2006 - 11:51
Отговори

sauber снимка sauber 24 ноември 2006 - 12:33

Благодаря за топлото посрещане. OMV Бояна е това на околовръстното до Шел и Макдоналдс ли ? Ако е там може да ви навестя, аз съм наблизо :c010:

Аз имам един приятел с една Вектра, даже съм 100 % че е регнат тука. Та той има доста впечатляващ агрегат, та реших да видя уникален ли е или има още много маниаци :) По принцип не разбирам много от "наточени" коли и за това така питам :)
Отговори

Иво снимка Иво 24 ноември 2006 - 12:40

sauber, на Nov 24 2006, 01:33 PM, каза:

Благодаря за топлото посрещане. OMV Бояна е това на околовръстното до Шел и Макдоналдс ли ? Ако е там може да ви навестя, аз съм наблизо  :c010:

 


Същото! Заповядай всяка неделя от 19:30
Отговори

RadioDJ снимка RadioDJ 24 ноември 2006 - 14:42

Най-бързите Опели са- Астра турбо :19a: няколко бройки + 2 вектри -едната турбо другата компресор :c010:
Отговори

Stoil снимка Stoil 24 ноември 2006 - 14:50

определено астрата на Гената е номер едно в Бг. :b070:
обааааааче, има доста кандидати за призовата тройка...

п.с. не визирам онези изрязани до полуда хафтомобили, които даже нямат емблема на опел заради олекотяването и са годни само за няколко старта на 400 метра :c010:
Отговори

крум снимка крум 24 ноември 2006 - 18:00

GSI-DOHC, на Nov 24 2006, 02:50 PM, каза:

определено астрата на Гената е номер едно в Бг.  :b070:
обааааааче, има доста кандидати за призовата тройка...

п.с. не визирам онези изрязани до полуда хафтомобили, които даже нямат емблема на опел заради олекотяването и са годни само за няколко старта на 400 метра  :c010:
 

КОЛЕГО ТО НА БОЖУРИЩЕ СЕ ВШЖДА КОИ КОЛО СА ЯКИ А НЕ НО ОМВИ ТО така мисла аз и кадети те са бързи и много яки
Отговори

sauber снимка sauber 24 ноември 2006 - 21:42

Хайде похвалетея тая Астра с някакви цифри...характеристика нещо да прочета :)
Отговори

set16v снимка set16v 25 ноември 2006 - 18:50

крум, на Nov 24 2006, 06:00 PM, каза:

GSI-DOHC, на Nov 24 2006, 02:50 PM, каза:

определено астрата на Гената е номер едно в Бг.  :b070:
обааааааче, има доста кандидати за призовата тройка...

п.с. не визирам онези изрязани до полуда хафтомобили, които даже нямат емблема на опел заради олекотяването и са годни само за няколко старта на 400 метра  :c010:
 

КОЛЕГО ТО НА БОЖУРИЩЕ СЕ ВШЖДА КОИ КОЛО СА ЯКИ А НЕ НО ОМВИ ТО така мисла аз и кадети те са бързи и много яки
 

хехехехе на божура никога не е имало ОПЕЛ който да впечатли с вървеж,камо ли твоя..
п.с НЕ СЕ ОБИЖДАЙ НО КОЛА С ПРЕДНО НЯМА ВАРИАНТ ДА ВПЕчАТЛИ
/ПОНЕ чОВЕК ВИЖДАЛ СИЛНИ КОЛИ/А ОПЕЛ 4Х4 ВПЕчАТЛЯВАщ НА БОЖУРА ДО СА НЕ СЕ Е ВИДЯЛ..ХЕХЕХЕЕЕ АЗ ТЕЯ 14ки 15ки нещо ми са смешни .....
за тва и искам дая напраа мойта 4х4....................
но :19a: като се замисля то и тогава няма да я види някой там... :19a:
Отговори

set16v снимка set16v 25 ноември 2006 - 19:47

GSI-DOHC, на Nov 24 2006, 02:50 PM, каза:

определено астрата на Гената е номер едно в Бг.  :b070:
обааааааче, има доста кандидати за призовата тройка...

п.с. не визирам онези изрязани до полуда хафтомобили, които даже нямат емблема на опел заради олекотяването и са годни само за няколко старта на 400 метра  :c010:
 

трея да се уточни тая ТЕМА....
НАЙ БРЪЪЪЗ ОПЕЛ ПО УЛИЦИТЕ ИЛИ НА БОЖУРА щото са две различни НЕЩА.
Отговори

sauber снимка sauber 25 ноември 2006 - 22:55

И все пак никой не иска да ми каже кой е с най голямата резачка тук от форума...
Отговори

ppitbulla снимка ppitbulla 25 ноември 2006 - 23:46

sauber, на Nov 25 2006, 08:55 PM, каза:

И все пак никой не иска да ми каже кой е с най голямата резачка тук от форума...
 

SET 16V-просто няма две мнения по въпроса :c010:
Отговори

sauber снимка sauber 25 ноември 2006 - 23:51

ppitbulla, на Nov 26 2006, 12:46 AM, каза:

sauber, на Nov 25 2006, 08:55 PM, каза:

И все пак никой не иска да ми каже кой е с най голямата резачка тук от форума...
 

SET 16V-просто няма две мнения по въпроса :c010:
 


Дай нещо цифри ако можеш :)
Отговори

Stoil снимка Stoil 26 ноември 2006 - 00:27

sauber, на Nov 26 2006, 12:51 AM, каза:

Дай нещо цифри ако можеш :)
 


а теб какво толкова ще те стоплят тия цифри и какво си мислиш, че ще разбереш от тях.
по - важни са други неща - части, части и пак части. в тях се крие истината за една такава кола.
цифрите са за цифроманяците и за семкаджиите.

:c010:
Отговори

sauber снимка sauber 26 ноември 2006 - 00:43

GSI-DOHC, на Nov 26 2006, 01:27 AM, каза:

sauber, на Nov 26 2006, 12:51 AM, каза:

Дай нещо цифри ако можеш :)
 


а теб какво толкова ще те стоплят тия цифри и какво си мислиш, че ще разбереш от тях.
по - важни са други неща - части, части и пак части. в тях се крие истината за една такава кола.
цифрите са за цифроманяците и за семкаджиите.

:c010:
 


Цифрите са нещото което ще отсее колата която би ме заинтересувала да видя и тази която не би... Отделен въпрос е, че не разбирам много много от части и прочие за шосейни автомобили. Така, че и да ми ги каже няма да ми грабнат окото. Но пък ако ме впечатлят цифрите, с кеф бих разгледал съответното возило :)
Отговори

Stoil снимка Stoil 26 ноември 2006 - 00:47

sauber, на Nov 26 2006, 01:43 AM, каза:

Цифрите са нещото което ще отсее колата която би ме заинтересувала да видя и тази която не би... Отделен въпрос е, че не разбирам много много от части и прочие за шосейни автомобили. Така, че и да ми ги каже няма да ми грабнат окото. Но пък ако ме впечатлят цифрите, с кеф бих разгледал съответното возило :)
 


човече, задаваш много общи въпроси.
ако не разбираш много от части значи е време да започнеш да се интересуваш повече - това епътя да се стигне до "хубавите" цифри.

п.с. и не съм никак сигурен, че някой от притежателите на яко и много правени коли ей - така ще идеш и ще му разгледаш свестното возило, което някакси теб те е заинтригувало. тоя филм не го дават отдавна!
Отговори

sauber снимка sauber 26 ноември 2006 - 00:53

GSI-DOHC, на Nov 26 2006, 01:47 AM, каза:

sauber, на Nov 26 2006, 01:43 AM, каза:

Цифрите са нещото което ще отсее колата която би ме заинтересувала да видя и тази която не би... Отделен въпрос е, че не разбирам много много от части и прочие за шосейни автомобили. Така, че и да ми ги каже няма да ми грабнат окото. Но пък ако ме впечатлят цифрите, с кеф бих разгледал съответното возило :)
 


човече, задаваш много общи въпроси.
ако не разбираш много от части значи е време да започнеш да се интересуваш повече - това епътя да се стигне до "хубавите" цифри.

п.с. и не съм никак сигурен, че някой от притежателите на яко и много правени коли ей - така ще идеш и ще му разгледаш свестното возило, което някакси теб те е заинтригувало. тоя филм не го дават отдавна! 


Започнал съм от скоро


Нещо строго секретно ли има в тези автомобили ? Не мога да разбера ? Защото приятелите ми от списание Клуб Ф1, по време на Гран при на Турция се разхождаха и разглеждаха в боксовете коли който изкарват колосални суми за часове и никой не ги е прикривал и т.н.
Отговори

Stoil снимка Stoil 26 ноември 2006 - 01:21

Myyy, на Nov 26 2006, 01:58 AM, каза:

Точно там е разликата. Там всичко е правено с пари за идеята да изкара пари. Тук всичко се прави с пари с идеята да си почешеш собствената краста, а не тази на някой друг. 


евала Галине, евала Славчев :b070:

това исках и аз да му обесня.
първо с пръдня боя не става.
второ цифрите са за семкаджии.
трето никой "глупак" като мен, дето е дал над 10К да си понаправи колата няма да отдели време за леко надменни изказвания от рода на:

Цитат

Цифрите са нещото което ще отсее колата която би ме заинтересувала да видя и тази която не би... .
Но пък ако ме впечатлят цифрите, с кеф бих разгледал съответното возило
аз лично недоумявам от позицията на какъв говориш така.
така може да се изказва някой от Ф1, но не и човек който твърди:

Цитат

не разбирам много много от части и прочие за шосейни автомобили. Така, че и да ми ги каже няма да ми грабнат окото.
Отговори

peponio снимка peponio 26 ноември 2006 - 01:44

може човека да проучва сега и после да вкара оферта за гонка :) а и не виждам какво толкова секретно има под капака на дадена кола че да се крие,на божурище почти всички бегачки стоят с отворени капаци и можеш да ги гледаш колкото искаш,едва ли ще видиш нещо свръхсекретно...всичко е КЕШ :)
Отговори

Stoil снимка Stoil 26 ноември 2006 - 01:51

peponio, на Nov 26 2006, 02:44 AM, каза:

може човека да проучва сега и после да вкара оферта за гонка :)  


:c010: определено човека е Агент :b070:

п.с. пепони, вярно е, че като гледаш може да видиш нещо основно, но не и "истината"... :19a:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg