Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Амортисьори и пружини

Спортни пружини за Астра Г...ФК ?

Simeon Iliev снимка Simeon Iliev 26 април 2012 - 22:25

Здравейте съфорумци. Искам да си сваля колата малко и съм си харесал едни пружини от КЗ-тунинг, а именно тези: http://www.kz-tuning...uemart&Itemid=2

Въпроса ми е според вас китайски ли са, качествени ли са, наистина ли са ФК и ако някой си е взимал ФК пружини от там нека сподели мнение, че много се колебая. Вече се консултирах с няколко човека, но казват, че това е китайски буклук и не стават за нищо. Моля за помощ, че горката астричка иска да е малко по - стабилна в завоите...:)) :sad-smiley-046: :helpsmilie:
Мнението беше редактирано от Simeon Iliev: 26 април 2012 - 22:52
Отговори

mantzel снимка mantzel 26 април 2012 - 22:41

От няколко години съм с такива от КЗ,доволен съм за цената,която дадах тогава,а и съм нямал никакви проблеми.Вземай ги,не се чуди-да ти мине мерака :)60/40 няма ли да ти е малко ниско-с 35/40 съм и колата придоби точно такава визия,каквато исках!
Отговори

Simeon Iliev снимка Simeon Iliev 26 април 2012 - 22:52

Оо моя грешка .. не съм сложил правилния линк към пружините. Съжалявам. Поправено :) И аз искам 35/40 в интерес на истината. :newsm05_41: :icon_wink2: Но също се притеснявам дали ще и се отзазят зле пружини 35/40 ако се натовари с хора и багаж.... :pardon:
Мнението беше редактирано от Simeon Iliev: 26 април 2012 - 22:59
Отговори

mantzel снимка mantzel 26 април 2012 - 23:25

Ако те притеснява опирането на гумите в ламарините,там вече зависи колко са изнесени джантите и височината на гумите.
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 27 април 2012 - 07:05

Препоръчвам ти точно тия на ФК да не ги взимаш...Огледай се за Eibach 30/30, според мен са най-добрият избор ако ще са само пружини. Карал съм и 2-та вида и вярвай ми - разликата е от тука до небето!
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 27 април 2012 - 08:02

Моето мнение ти го казах. Ако искаш стабилност сменяваш и амортите!
Отговори

Shades снимка Shades 27 април 2012 - 08:11

 s7ifl3r, на 27 април 2012 - 07:05, каза:

Препоръчвам ти точно тия на ФК да не ги взимаш...Огледай се за Eibach 30/30, според мен са най-добрият избор ако ще са само пружини. Карал съм и 2-та вида и вярвай ми - разликата е от тука до небето!

Още едно мнение срещу FK-тата и + за Eibach в комбо с читави амортисьори. Ако гониш само визия и не си караш колата много, FK-та може и да ти свършат работа. Карах на един приятел с целия кит - не ми харесва нито возията, нито поведението. Абе както винаги получаваш толкова, за колкото си платил ...
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 01 юни 2014 - 12:18

Някой може ли да каже СЪС СИГУРНОСТ обаче, Eibach Pro Cit за ASTRA G за хеч и комби един и същи ли е, и има ли изобщо различни видове от точно тази серия !? Смисъл.. намерих си точно тези пружини, но са свалени от комби. А аз мисля да ги слагам на хеч, та ме интересува да ли са едни и същи ? :confused:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg