Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шумен

Новите стикери на Opel club

Maiky снимка Maiky 17 февруари 2010 - 17:02

Аз съм вече в х-л Замъка! Някой да ми звънне за довечера, че и идея си нямам къде трябва да отида! А ако имате врем за кафе, аз съм на линия до 18:30! После след 21:30! 0888778880
Отговори

monio_wrc снимка monio_wrc 17 февруари 2010 - 19:22

разбрахме се с Иво,аз ще го посрещна :)
Отговори

monio_wrc снимка monio_wrc 18 февруари 2010 - 00:16

като за първа(моя първа) среща мина добре според мен.Вече имам и стикери :ninja: Иво е ... просто нямам думи да го опиша...другите колеги са големи пичове(поне тея които бяха на срещата-Стефан,Шунтер,и Тами.Супер беше :20ashley_results:
Отговори

Maiky снимка Maiky 19 февруари 2010 - 00:21

 monio_wrc, на 18 Feb 2010, 0:16, каза:




Пичове, много се радвам, че се запознахме и видяхме на маса! Всички сте готини, кефоте яко! Ще се радвам да видим и колите на събора!
Монио, мерси за хубавите думи! Не си ми свикнал, аз съм си такъв по принцип! Само глупости говоря! :unsure:
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 19 февруари 2010 - 00:30

ето го и най сериозният :) искренни извинения чене присъствах ,но поддържвам собствен бизнес със техника/компютри /ремонти и главата ми пуши тези дни ! :unsure:
Отговори

Tami снимка Tami 19 февруари 2010 - 08:21

Ха , Коцето се появи :unsure:
Отговори

monio_wrc снимка monio_wrc 19 февруари 2010 - 18:34

сети се да се появи и той :unsure: :idiot:
Отговори

shunter снимка shunter 22 февруари 2010 - 09:16

докопах се до компа най накрая, много празници много нещо :25: благодарско за стикерите, полафихме доволно със бира и мезе.
Отговори

BECK0 снимка BECK0 26 февруари 2010 - 18:09

Колеги ако организирате нещо срещичка ще се прибирам другата седмица от София може и аз да присъствам..
Отговори

monio_wrc снимка monio_wrc 01 март 2010 - 20:05

аз съм за :) пуснете тема да се разберем къде и кога :icon1_mrgreen:
Отговори

JordanovMD снимка JordanovMD 12 май 2012 - 09:10

Здравейте, аз съм от Стара Загора. От къде мога да си набарам 2 стикерчета за моята Вектра? :)
Отговори

galata снимка galata 12 май 2012 - 09:15

Пиши ми ЛС за Стара Загора
Отговори

Гостdrift_king86_* 26 май 2012 - 06:23

колеги дайте ми някакъв тел. номер за да си поръчам стикери . може и по куриер за моя сметка само ми кажете как да си ги поръчам!
Отговори

ГостStrasharo_* 25 юни 2012 - 09:21

Здравейте, колеги

взех си моите стикери и ми харесаха много. Дизайна им е много готин. Има само едно нещо, което искам да споделя с УС София.

Така както е стикера е ОК, но според мен може да се подобри. Говоря за формата му. В сегашния му вид си е просто лепенка с правоъгълна форма, която стои доста зле честно казано. Мисля че ако се изреже по черните очертания ще стане много по-ефектна. Позволявам си да изкажа това мнение, тъй като съм в рекламния бизнес от години и имам опит и наблюдения върху стикерите като цяло. Като се направи една щанца да се изрежат не мисля че цената им ще се уваличи много, докато ефекта им ще е в пъти по-готин :icon_wink2:

Надявам се, че не съм обидил никого с мнението си - само предлагам вариант да ги подобрим. Ако има някой засегнат се извинявам :surrender:
Отговори

lil_ronaldo снимка lil_ronaldo 10 юли 2012 - 17:03

Момчета, моля ви и аз искам стикерчета от трети вариант ... 2 броя :( някой да има? :huh:
Отговори

rofas снимка rofas 28 март 2014 - 10:53

Здравейте колеги :) за тези стикери ли става на въпрос https://www.facebook...&type=1 ако да пишете на ЛС
Отговори

Rider снимка Rider 09 април 2014 - 08:13

Колеги къде, и как мога да поръчам 2 стикера за задния прозорец? Един за мойта зафирка и един за астрата на комшията че не видях телефони, намирам се на 15 км от София мога да дойда да си ги жзема и от определено място, моля пишете ми на ЛС или на тел 0892002927.
Отговори

fanatic снимка fanatic 09 април 2014 - 11:05

Можеш от Maiky да си вземеш. Има тема в продава на Custom design Studio там му има телефона.

Поздрави
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg