Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

Пазарджик

jorkataaa снимка jorkataaa 26 ноември 2013 - 23:42

Значи ще чакаме празниците да се видим и да си пожелаем некои неща ;-) . Ще се разберем допълнително . Успешна седмица на всички ( за мен започва от днес ) . :-)
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 20 декември 2013 - 01:38

Да го пуснем и тук : на 26.12. 2013г. от 13:00ч. се събираме на Mc Donald's в Пазарджик ( до АМ"Тракия"). Всеки е добре дошъл , ще се радваме да се запознаем с нови колеги ( другите се знаем :-) ). Краинят час не е уточтен ,така че не се притеснявайте да дойдете и след 13:00 , ще сме там ;-)
Мнението беше редактирано от jorkataaa: 20 декември 2013 - 01:48
Отговори

Foka снимка Foka 06 януари 2014 - 21:58

Има ли още срещи в града и кога?
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 13 януари 2014 - 19:43

Разбира се че ще има. Най вероятно като излезнат календарите на ОКБ за тази година ще поръчаме и ще се съберем . Поздрави ;-)
Отговори

Foka снимка Foka 16 януари 2014 - 16:58

Аз се надявах да има седмични слещи, но иначе горе долу кога да очакваме календарите? Някое стикерче на клуба за стъклото ако има също бих се възползвал :)
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 16 януари 2014 - 19:57

Колега тези които се събираме работим и учат извън Пз ( а и повечето не сме от Пз) , затова няма седмични срещи. А за календари сигурно ще има в края на месеца . Ако искаш стикер пиши на л.с. - имам.
Отговори

zafira A снимка zafira A 06 март 2014 - 08:12

Колеги, ще има ли календари тази година?
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 06 март 2014 - 18:40

 zafira A, на 06 март 2014 - 08:12, каза:

Колеги, ще има ли календари тази година?

Може би не . И аз писах няколко пъти и отговора от Виктор Станчев бе , че е станало вече късно , но се очакват нови рекламни материали ( виж в темата за календари на ОКБ ) . Така че се надяваме скоро време да има развитие .
Отговори

Foka снимка Foka 18 март 2014 - 20:54

Жорка няма ли да направим някоя среща по повод хубавото време?
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 18 март 2014 - 20:59

 Foka, на 18 март 2014 - 20:54, каза:

Жорка няма ли да направим някоя среща по повод хубавото време?

Може ама към края на месеца , че съм на работа. Като се прибера ще се разберем , ще пиша тук и у фейса .
Отговори

Foka снимка Foka 19 март 2014 - 14:29

Ами дано да направим една срещичка :)
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 26 март 2014 - 21:33

Колеги , рекламните материали на ОКБ за тази година вече са факт http://www.opelclub....howtopic=119589 . :love_opel: . Ако има желаещи може да се организираме за поръчка ( без мен - аз вече се сдобих с тях :icon_wink2: ). Но това не пречи да се съберат желаещи и да се поръчат ( мога и аз да ги взема и да ги донеса та да се видим ), а ако не ви се чака ( аз ще си идвам към 15. 04.) може и направо на Иво да пишете . Поздрави :drinks:
ако има желаещи - пишете на л.с.
Мнението беше редактирано от jorkataaa: 26 март 2014 - 21:38
Отговори

fanatic снимка fanatic 26 март 2014 - 22:04

Пишете на мен за обща поръчка.
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 16 април 2014 - 17:57

Здравейте , ще има ли желаещи за една срещичка в събота /19. 04./ :newsm05_41:
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 15 септември 2014 - 19:12

Готови ли сте за събора . Тази година пак ще се съберем на "Шел"-а на магистралата ( нали ) и от там ще се включим към Софийската група (както миналата година). За час ще се разберем по късно , но предполагам че някъде към 7:00 ще е ОК. Да има време за по кафе . Успешна седмица на всички и ще се видим на 27-ми.
Отговори

features снимка features 23 септември 2014 - 20:53

Колеги, някой води ли някаква организация относно събора - час, място за среща, час на тръгване? Ще се чака ли софийската група? Някой говорил ли е с тях, кога горе-долу ще са в Пазарджик? Предполагам че има още хора като мен, които са от областта и ще пътуват, но така като гледам няма нищо уточнено.Аз съм близко и съм там за двадесетина минуи, но може да има хора от Велинград или от по-далече, на които ще им трябва повече време за път. То можем и сами да си пътуваме, но няма да е същото. Видях поста на jorkataaa, това ли остава последно?
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 24 септември 2014 - 14:23

Говорено е със Софийската група , те тръгват в 6:30 от Църна маца. Има човек ,който ще се обади като наближат да излезем на магистралата и да се включим (както миналата годита). Така че ще се чакаме в 7:00 на "Шел"-а за по кафе и т.н . Всеки който има желание да заповяда .
Отговори

Раковски снимка Раковски 09 март 2015 - 13:37

Колеги мислите ли скоро да организирате сбирка в Пазарджик ?! Знам, че имаше преди 1-2 седмици, но все пак нищо не пречи да започнем да се събираме 1,2 пъти месечно. :)
Отговори

jorkataaa снимка jorkataaa 09 март 2015 - 15:22

 Раковски, на 09 март 2015 - 13:37, каза:

Колеги мислите ли скоро да организирате сбирка в Пазарджик ?! Знам, че имаше преди 1-2 седмици, но все пак нищо не пречи да започнем да се събираме 1,2 пъти месечно. :)

Това е добре като идея , но повечето учат или работят ( а и живеят ) извън Пазарджик. Но това непречи да се направи , а относно срещи по добре следи групата на Опел във Фб , защото тук все по-рядко се пише за срещи и т.н. Поздрави и успешна седмица :good:
Мнението беше редактирано от jorkataaa: 09 март 2015 - 18:27
Отговори

Раковски снимка Раковски 09 март 2015 - 21:56

 jorkataaa, на 09 март 2015 - 15:22, каза:

Това е добре като идея , но повечето учат или работят ( а и живеят ) извън Пазарджик. Но това непречи да се направи , а относно срещи по добре следи групата на Опел във Фб , защото тук все по-рядко се пише за срещи и т.н. Поздрави и успешна седмица :good:


Да всеки със задълженията си и аз не можах да дойда да на предишната среща. Но когато е свободен човек не мисля, че ще му пречи 1-2 пъти месечно да ходи на сбирката. :) Както ги правят в повечето градове. Да не е всяка седмица 1-2 пъти месечно е супер според мен.
ПП: И аз живея извън Пазарджик, но не ми пречи да идвам.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg