Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

Зафира Б

glavchoo снимка glavchoo 01 януари 2018 - 19:17

Здравейте,колеги.Да попитам някойимал ли е подобен проблем като моя..Отзад в дясно има някакво скърцане звука е все едно като теркаш стериопор в стъкло или като разбита ролка която преди да загрее малко скърца..долу горе така звучи.Няма значение топло ли е или студено времето..Дори когато е намясто колата и я разклатя пак се чува.Ходих на канал гледах пръсках с бяла грес от флакон,с wd_40 и пак си го има.До колкото успях да усетя като че ли се чува долу горе в горната част на пружината или може би някъде покрай ухото където се хваща амортисьора но не съм сигурен...Това е от 2-3 години и взех да се изнервям вече..Ако някой е имал подобен проблем или се сеща къде може да е проблема моля да сподели...
Отговори

georgibandit снимка georgibandit 01 януари 2018 - 20:12

Да скърца пружината в тампона- горен или долен. И при мен е така но се оправя отвреме на време.
Мнението беше редактирано от georgibandit: 01 януари 2018 - 20:16
Отговори

glavchoo снимка glavchoo 02 януари 2018 - 10:25

Ами мисля че при мен е горе ,пръсках пружината където влиза в гумения тампон но пак се чува.Незнам какво да направя ?А и ако съм сигурен че е от тампона бих го сменил..Някой има ли идея как да разбера от какво е?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg