Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Продава / Платени Обяви / Сервизи и Магазини ...

Alpine, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony, LG Модули за Мулти-Волан Opel/Ford/Mazda/Honda/Nissan/Chevrolet/Citroen и BMW

Тази тема е заключена

VectraB снимка VectraB 18 май 2015 - 11:06

:bravoo: Още един модел Автомобил е готов и тестван : Subaru Forester 2006г. 6 бутона -> 10 функции

Предполагам ще работи и на други модели Subaru около тези годин, като Legacy, Outback, Impreza ...
Но това ще се провери с времето и опита.

:good: Ако има желаещи в София с други марки масово разпространени автомобили, (например Toyota, Hyundai, Suzuki>2005 и др.) може да се свържат с мен по телефона :20ashley_results:


.
Отговори

Biser77 снимка Biser77 04 юни 2015 - 17:31

Огромни благодарности на Юлий (Vectra B) Модула работи перфектно със плейър СОНИ. Имах проблем с копчетата на волана, не правеше контакт буксата поради намеса на някой от предните собственици, но той не се отказа докато не тръгна всичко както си му е реда! :knee: :knee: :knee: Отложи си и неговата работа заради мен! Още веднъж :knee:
Отговори

Гостgogata_93_* 13 август 2015 - 13:55

Здравейте интересувам се имате ли модул/адаптер за рено лагуна 2 2003г
Отговори

CH_M снимка CH_M 13 август 2015 - 16:00

 VectraB, на 02 април 2014 - 19:13, каза:

:excl: Платките за Renault адаптери свършиха.
Не планирам даправя повече адаптери за Renault :icon_wink2:



 gogata_93, на 13 август 2015 - 13:55, каза:

Здравейте интересувам се имате ли модул/адаптер за рено лагуна 2 2003г

Колега добре е да се чете някоя и друга страница назад :smile3560:
Отговори

VectraB снимка VectraB 17 август 2015 - 10:57

Всъщност не очаквам от никого да чете 20 страници Тема ...
Достатъчно е да се прочетат Внимателно първите 2 мнения. В тях е събрана повечето важна информация.

Ако в момента предлагах модули за Renault, щях да го напиша, нямаше да го крия :biggrin: .

Освен това всеки, даже нерегистриран потребител, може да използва Търсачката горе вдясно. Пишете "renault" / "в тази тема" и натискате "Enter". Вижда се, че съм правил модули за "Renault" почти 7 години. Всичко е точно и ясно :icon_wink2:

Ако все пак се чудите :25: и се съмнявате в написаното, има телефон за връзка. :20ashley_results: Обаждате се, в указаното работно време, и бързо получавате отговор.

.
Отговори

VectraB снимка VectraB 07 септември 2015 - 11:48

Напоследък има повишен интерес към автомобилни приемници на JVC.
Разбираемо е предвид цените на които се предлагат в момента в Технополис.

Затова направих актуализация на списъка в посочения по-долу pdf, лесно и удобно за търсене и проверка :biggrin:

Публикувано изображениеМодели на JVC, които работят с модулите за управление от волана. - Актуализация Септември 2015г.

:excl: Важно :
Модели на JVC преди 2011г. - входът за Управление от Волана е гнездо за 3.5mm jack. Но не всяко подобно гнездо е въпросният вход :icon_wink2:. Неправилното включване ще повреди модулът.
Моделите на JVC от 2011г. насам - входът за Управление от Волана е кабел (син/жълта ивица). Внимавайте да не го объркате със син или син/бяла ивица. Това ще повреди модулът.


.
Отговори

VectraB снимка VectraB 21 септември 2015 - 11:59

Публикувано изображение Готов и Тестван е Модулът за Управление от Волана за TOYOTA и LEXUS :yahoo:

При моделите с базовите 5 бутона на волана изпълнява 8 команди.
При моделите с допълнителни бутони "voice" и/или "зелена/червена" слушалка се поддържат и командите за телефон, за приемниците с BlueTooth. (Sony и LG засега нямат тези команди през жично дист. у-ние).


p.s. Аналоговите модули MC7-RFx все още се развиват ...
Планирам да добавя KIA, Hyundai и Suzuki >2005.
Ако има желаещи в София с тези марки автомобили, Моля да се свържат с мен по телефона :20ashley_results:
Отговори

VectraB снимка VectraB 24 септември 2015 - 09:38

Публикувано изображение
Тази година неочаквано рано излязоха повечето модели на Pioneer за 2016г. Някои от тях са вече на склад и в България.

Познават се по това, че 2-рата цифра в мoделa e 8, а не 7. Например DEH-X3700UI се заменя с DEH-X3800UI.
Честно казано освен козметични промени, при това на по-евтините модели, аз не намерих никакви разлики.
Разликата е цената (от 3-та серия нагоре), която според статистиката от минали години ще остане такава до 03.2016г.

Последни бройки MVH-370BT на добра цена (-20лв): изчерпани


:excl: Моделите MVH-180UB, MVH-180UBG, MVH-180UBА и DEH-1800UBA НЯМАТ Вход за Управление от Волана. Споменавам само новите за 2016г ...
Мнението беше редактирано от VectraB: 22 октомври 2015 - 20:24
Отговори

VectraB снимка VectraB 20 октомври 2015 - 10:43

Публикувано изображение Вече е готов и тестван Модулът за Управление от Волана и за Alfa 147 (2000-2007), 156 (2000>), GT(2004-2008) :yahoo:

Независимо от броя бутони ( 6 или 8 ), Модулът поддържа командите за телефон, за приемниците с BlueTooth. (Sony и LG засега нямат тези команди от жично дист. у-ние).


:good: Ако има желаещи в София с Hyundai, KIA и Suzuki>2005, очаквам да се свържат с мен по телефона :20ashley_results:


.
Отговори

Атанас Желязков снимка Атанас Желязков 04 ноември 2015 - 18:52

Искам да изкажа огромните си благодарности към Юлий! :knee: :clap: Днес ми монтира модула за управление от мултиволан, както и самото аудио. Много професионална работа, страхотно отношение. Препоръчвам горещо на всички, които се колебаят - удоволствието/удобството е невероятно.

:drinks: :sup:
Мнението беше редактирано от Атанас Желязков: 04 ноември 2015 - 18:54
Отговори

VectraB снимка VectraB 19 декември 2015 - 19:23

:hg: Уважаеми Колеги и Приятели
Наближават поредица Коледни и Новогодишни Празници, с малко и разпокъсани работни дни ...


Във връзка с това, имайте предвид следното :


  • За монтаж или получаване на място в София, на 21, 22, 23 и 28, 29, 30 дек. 2015г. ще работя със стандарното работно време: от 9:00 до 17:30ч.
    Желателно е да имаме уговорка 1 ден предварително или преди 12:00 за същия ден.

  • Изпращам до Офис на Еконт на 21, 22 и 23 дек. 2015г - Получаване на следващия ден.
    На 24 дек. офисите на Еконт ще работят с намалено работно време до 16:00ч.
  • Изпращам до Офис на Еконт на 28 и 29 дек. 2015г. - Получаване на следващия ден.

  • Поръчките за доставка с Еконт приемам на : office@microcom7.com . След като изпратите данните по e-mail, Моля потвърдете на тел. 0884 129 600 .
    Поръчките за деня се приемат най-късно до 15:00ч.
  • На 30.12.2015г. няма да изпращам пратки.

  • Извън Работното време и през Почивните дни телефонът ще бъде изключен.

Тази година се надявам, че имам достатъчо готови Модули за да изпълня всички поръчки.


Публикувано изображениеВЕСЕЛА КОЛЕДА и УСПЕШНА НОВА 2016 ГОДИНА


.
Отговори

VectraB снимка VectraB 06 март 2016 - 15:32

Обнових информацията и снимките в първото мнение.


Всички тествани модели Автомобили с аналогови бутони съм събрал в един модул MC7-RF3. Релно е в продажба от края 2015г.
Списък с поддържаните автомобили :
1. Opel ; 2. Ford / Mazda ; 3. Honda 4b ; 4. Honda 5b ; 5. Nissan ; 6. Daewoo ; 7. Chevrolet ; 8. Subaru ; 9. Toyota / Lexus ; 10. Alfa 147 / 156 /GT ; 11. Citroen Xantia (1993-1998) ; 12. Citroen Evasion, Peugeot 806 (<2000г.) , Xsara (09/1997-9/1999) ; 13. Citroen Xsara Picasso (2000-2003), Xsara (09/1999-03/2001), Xantia (01/2000-09/2002), Evasion / Berlingo, Peugeot 806 / Expert , Lancia Zeta, Fiat Ulysse (10/1999-02/2002) ; 14. Suzuki (<2005г.)


В модула MC7-IB3 за BMW (I-Bus) добавиx допълнителни настройки, както и Mini с двулъчев волан.


p.s. Успешно преминаха тестовете и на Suzuki > 2005г.
Мнението беше редактирано от VectraB: 08 април 2016 - 18:13
Отговори

Downshift снимка Downshift 22 март 2016 - 08:55

+ Още един щастлив клиент, сменящ песни от волана с кеф на JVC KD-R422! Поздрави, Юлий! Работи без грешка и е страшно удобно и приятно! :love_opel:
Не му мислете - струва си всяка стотинка!
Отговори

VectraB снимка VectraB 03 юни 2016 - 12:16

Темата е почистена от неактуална информация и съкратена с няколко страници. Благодаря на Добрин за помощта :knee:

Важната Информация или линкове към нея са в първите няколко мнения. Това че са от 2006г. не трябва да ви притеснява. Непрекъснато ги Редактирам и Актуализирам.

Напоследък зачестиха случаите на покупка на модели на Pioneer, които нямат вход за Модул за управление от волана.
След това се обаждате да поръчате модул, но аз не мога да направя нищо :sad-smiley-046:
Всички модели на Pioneer, които предлагам, имат вход за Управление от волана.

:excl: Важно !
Преди покупката на нов приемник е полезно да се прочете : Alpine, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony/LG, които имат вход за жично дистанционно

Трудно е да изредя всички модели които нямат вход за жиччно дистанционно, променят се непрекъснато.
Но в общи линии с днешна дата мога да кажа следното :
  • Най евтините модели (<100лв.)
  • MVH-1x0UBx, DEH-1x00UBA, DEH-1410UB
  • Mодели с Кехлибар(Amber)/оранжева подсветка на бутоните.
нямат вход за управление от Волана.

Ако имате каквито и да е съмнения, дали конкретен модел на Alpine, JVC, Kenwood, Pioneer или Sony, e съвместим с модула за управление от волана, се обадете по телефона. :20ashley_results:
Ако не мога да отговоря веднага, ще проверя и ще Ви се обадя !


.
Отговори

Бранимир Стефанов снимка Бранимир Стефанов 09 юни 2016 - 19:24

Супер е модула. Работи перфектно. А след насоките на Юлий за връзването, монтажа е детска игра. Връзваш три кабела, включваш една букса и готово. Имаш управление на музиката от волана.

Благодарности.
Отговори

Stanimiroff снимка Stanimiroff 19 юли 2016 - 22:24

Сдобих се с модулче, работи перфектно на Астра Г, монтажа не е сложен,след преглеждане на упътванията и насоките от колегата Юлий! Не се замисляйте! Благодарности :)
Отговори

VectraB снимка VectraB 09 октомври 2016 - 17:58

Време е за малко освежаване на Информацията :biggrin:

Аналоговият Модул работи перфектно на още 4 нови автомобила :


  • SAAB 93 и 95 с 6 бутона на волана (Vol+, Vol-, SRC, >, <, NXT)
  • Jeep Grand Cherokee с 6 бутона на волана (2*3броя на задната страна на лъчите на волана)
  • SsnagYong Rexton / Kyron / Actyon (4+2+1pwr) бутона на волана
  • Rover 75/MG; Land Rover Discovery/ Freelander : 17pin BMW Конектор(без I-Bus) и Land Rover Discovery 2003> : ISO1 конектор ("евробука") 5 бутона

Относно Rover 75 има подробности, които трябва да се уточнят с времето и опита ...

С това поддържаните Автомобили станаха 22 бр.

Разбира се всички бутони (без Vol+/-) имат и допълнителна функция : смяна на папки, запаметени станции, заглушаване и рабора с телефон.


.
Отговори

CUPONa снимка CUPONa 16 октомври 2016 - 00:35

Здравейте!
Има ли адаптор за тази мултимедия: Pioneer AVH-X5800DAB,

монтирана в Subaru Outback IV (2011г.)?

Автомобилът има ето този волан:

Публикувано изображение

Интересува ме какви функции ще има и дали ще мога да си използвам всички бутони за телефона?
Как ще се включва и изгася мултимедията? Как би се включвала и изключвала функцията "Mute"?
Освен смяната на песните, как ще става смяна на папки...?
Бутонът "mode" по принцип сменя различните входни източници (радио, CD/DVD, AUX.

Изключително много съм доволен от управлението си във Вектрата за Pioneer DEH-P80MP!
Мнението беше редактирано от CUPONa: 17 октомври 2016 - 11:23
Отговори

VectraB снимка VectraB 16 октомври 2016 - 19:25

Здравей,

Ще се чуем утре по телефона, за уточняване на подробностите. :20ashley_results:
Обикновено има подробности, затова предпочитам комуникацията по телефона ...

Моделът AVH-X5800DAB не е внасян/предлаган от pioneer.bg (официалните вносители в Пловдив). Доколкото аз знам, няма DAB излъчване в България ...
Ако все още не притежаваш тази мултимедия, може да обсъдим алтернативни/по-евтини варианти. Но този модел си е Супер :thu:


Да отговоря с 2 думи :
  • Pioneer AVH-X5800DAB - Европейски модел и трябва да е стадндартен като команди от жично дистанционно управление.
  • Subaru Outback с тези бутони на волана е тестван и ми е добре известен.


Модулът поддържа Всичките 8 Бутона на Subaru , до 11 команди за Pioneer.
Включително "Зелена/Червена" Слушалка, Смяна на Папки, както Mute/Att и "Display".

По препоръка на Pioneer след 2013г., както и по други причини модулът не поддържа функция "Off".
"On" работи (Source), но при правилно свързване няма смисъл от "On/Off" ...

p.s. :biggrin: Надявам се отново да бъдеш "Изключително доволен" от модула, както от първият, преди повече от 9 години (05.2007г)

Поздрави
Юлий
Отговори

VectraB снимка VectraB 16 ноември 2016 - 15:53

- Обнових Списъка с Фирми-Партньори, които предлагат и монтират моите Модули.
Има и други, но ще ги добавям с времето ...

Ако условията или цената при Тях не Ви устройват, Моля свържете се директно с Мен. :20ashley_results:


- Вече се предлагат нови модели на Pioneer за 2017г. Познават се по това, че 2-рата цифра в мoделa e 9, а не 8.

На пръв поглед има предимно козметични промени. Забелязва се и леко повишение на цените, вероятно свързано с курса на USD.
Например: MVH-180UI =119лв. се заменя с новият MVH-190UI =127лв. (официални цени на 16.11.2016г.)

Засега не всички модели от 2016г. имат аналог и се заменят с нови от 2017г. Но тези които имат, са до изчерпване на количествата.

:excl: За съжаление отново има модели (MVH-190UBx, DEH-1900UBA и др.), които Нямат вход за Управлениеот волана.
Затова при покупка трябва да се Внимава !


Когато подробно прочета новите спецификации и имам лични впечатления, ще пиша.



.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg