Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

Проблем с ГИ при загрял мотор

xahaha снимка xahaha 16 март 2011 - 10:22

Здравейте колеги имам 1 проблем с газта , преди да забрее до работната си температура от 90 градуса двигатела работи перфектно и когато загрее почва да прекъсва предърпва не върви и това е само на газ на бензин няма такива проблеми , свещите ми са нови на 500 км beru който биле за газ , кабелите на свещите са на 15-20 хил км magneti mareli ли нещо такова беше , от какво може да е това прекъсване то така като прекъсва и гори повече ?
Отговори

SKOFIELD** снимка SKOFIELD** 16 март 2011 - 18:50

И моите кабели бяха такива , и има няма на 10 000 км се преебаха.По скапана марка от тая нз да има !!! Замери си бобината и кабелите !!
Отговори

xahaha снимка xahaha 17 март 2011 - 11:39

А на теб при загрял дригател ли ти прекъсваше ?
Отговори

SKOFIELD** снимка SKOFIELD** 17 март 2011 - 12:07

Еми да ,аз смених всичко кабели,свещи и бубина :)
Отговори

ivelin19 снимка ivelin19 20 март 2011 - 05:40

Аз имах такъв проблем преди 2 години защото карах с едни свещи Бриск силвър специално за газ , като ги сложих колата направо хвърчеше но след време почнаха проблемите и след извесно време почваще да прегрява колата и да губи мощност като на моменти отказваша да върви на газ и трябваше да минавам на бензин . Като извадих свещите се оказа че средния им електрод е силно изяден особенно на последните цилиндри . Като ги смених с нови такива се оправи но след определено време същата работа се получи . По препоръка на приятел си взех японски свещи подходящи за марката и модела и от тогава никакви грижи . Е горе долу по същото време открих и издухана гарнитура на главата която подмених но незнам тя имаше ли отношения към свещите , по принцип от нея е възможно колата да прегрява и да има проблеми . Препоръчвам ти да свалиш свещите и да ги огледаш внимателно особенно на 3 и 4 цилиндър .
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg