Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Некоректен сервиз

Гостstockbroker_* 02 октомври 2012 - 23:46

Здравейте колеги! Бих искал да изразя голямото си недоволство от един сервиз за гуми. Намира се в Студентски град на кръстовището на Проф. д-р Иван Странски и Симеоновско шосе. Каква е историята накратко. Трябваше да пътувам в чужбина и съответно отидох там да си купя нови гуми, понеже моите бяха вече износени. Оказа се след проверка, че и джантите са ми за изправяне. Разбрахме се да ида след 1 ден за изправяне на джантите и за слагане на новите гуми. На въпросния ден оставих колата в сервиза и отидох на работа. Следобед отидох да си взема колата, но се оказа, че гумите не ставали по размер за моите джанти, нещо което те въобще не са забелязали. Съответно като ми ги предлагаха бяха убедени, че са за моите джанти и затова не съм се заглеждал, че са 14-ки, а моите джанти са 15-ки. Не можаха да ми предложат други гуми и трябваше спешно да си намеря други, за да мога да пътувам. Отидох в сервиз Диана на Ботевградско шосе където си избрах гуми, но при балансирането момчетата установиха, че са доста криви вече "изправените джанти" + това, че са сложени тежести повече от нормалното без да се махат старите. Заеха се с изправянето, без да се връщам да правя рекламации, защото тръгвах на път малко след това. Направиха ги перфектни за 80 лв като наблюдавах през цялото време как и какво правят, а аз изгорях при тези мошеници на първия сервиз с 150 лв за реално никакво изправяне
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 15 октомври 2012 - 12:06

Добро утро, няма сервиз за гуми, който да не се напъва да изправя джанти, независимо дали трябва или не. И винаги следващия твърди, че предния не ги е изправил като хората.
Отговори

borro снимка borro 15 октомври 2012 - 12:52

Имал си главоболия да, парични някакви, ама защо не се допита до някой. Все пак си дал доста сума за гума - не се ли поинтересува къде са най евтини, с много избор за твоя размер джанти, обслужване, промоции ако щеш. Това са първите неща преди предприемане на каквото и да е парично изваждане. Тия от сервиза като съм ги мяркал (по-два пъти на ден) си мисля, че трябва да съм много закъсал, за да им поискам услугите.
Отговори

Жоро снимка Жоро 15 октомври 2012 - 13:10

Имаше по форумите цяла тема където се описва, че Диана изправят и абсолютно прави джанти...
Не казвам, че предните не са ти взели парите ей така без да свършат нищо, просто казвам, че може и вторите да са те пометнали...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg