Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Сбирки и събития на територията на града :) #3

Тази тема е заключена Next »

cukito снимка cukito 05 март 2010 - 11:51

 crazyking, на 05 Mar 2010, 11:39, каза:

еми значи е време да се включа и да отсрамя XE brothers,че тоз моя брат няма се научи как да тупа :hahaha: Айде стягайте се за довечера да видя как ще се представи ХЕ-то с крива глава. :cw:


хаха стягам се....айде че съм се надъхал :mhihi: :hahaha: е трябва да ме убиеш нищо че си с крива глава...
Отговори

miro_rz снимка miro_rz 05 март 2010 - 12:29

незнам ама Бай Цец има късмет че не се пуснахме , трябваше да ми подари пружините , че да се отсрами :hahaha: , добре че нямаше некой БМВ със средни 15' че щяхме да се изложим :hahaha:
Отговори

crazyking снимка crazyking 05 март 2010 - 14:05

еми той брадъра малко немое да прай стартове но щше се научи и кат махне плочката може да се променят нещата :hahaha: за тая вечер май се отлагат нещата,че заваля :hahaha:
Отговори

cukito снимка cukito 05 март 2010 - 14:16

 crazyking, на 05 Mar 2010, 14:05, каза:

еми той брадъра малко немое да прай стартове но щше се научи и кат махне плочката може да се променят нещата :hahaha: за тая вечер май се отлагат нещата,че заваля :mhihi:


ами да заваля много гадно..то го дават да вали и сняг тей че май се очертава другата седмица... :hahaha:
Отговори

miro_rz снимка miro_rz 05 март 2010 - 14:34

да видим скоро да си уредим гонки нейде да се накараме ама да не е в града , ам на някое летище :hahaha: Тая зима ми спря спорта :hahaha:
Отговори

cukito снимка cukito 05 март 2010 - 15:36

 miro_rz, на 05 Mar 2010, 14:34, каза:

да видим скоро да си уредим гонки нейде да се накараме ама да не е в града , ам на някое летище :mhihi: Тая зима ми спря спорта :hahaha:

ами така е нах добре ама да се съберем всякакви коли не само Опели... :hahaha:
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 05 март 2010 - 15:43

Едно предложение!!!
http://www.opelclub-...showtopic=68988
Отговори

VencityYy снимка VencityYy 05 март 2010 - 23:27

Баи Цец ,Миленския утре сутринта ви будя към 9 да се разберем за премахването на тумора и другите са поканени за помощ ... :hahaha: :hahaha:
Отговори

milenxe снимка milenxe 06 март 2010 - 19:53

Бай Венци,спокойно може да промениш кода на мотора в профила си :hahaha:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 07 март 2010 - 03:57

Нова тема, тази достигна традиционните 25 страници :) :hahaha:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg