Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

" За новите: " Пукаме гуми!" "

plamen666 снимка plamen666 30 март 2011 - 09:42

Значи, става въпрос за Спортна зала- улица " Краков" . Не знам, може хората са ме предупредили най- приятелски, но нещо не ми хареса начина по който го направиха. Както и да е, може и да има някой от форума да живее на тази улица и да сподели впечатления и съмнения кой може да върши такива зулуми :unsure:
Отговори

plamen666 снимка plamen666 30 март 2011 - 09:48

Сега се сещам да питам, знаете ли по закон как е въпроса с паркирането на паркингите около блоковете? Както в моя случай съм паркирал на паркинга между два блока и съм живущ в единия от тях, дали съм заел нечие място?
Отговори

CH_M снимка CH_M 30 март 2011 - 14:32

Къде точно на "Краков" си ? На квартира ли си ? Аз имам имот на №8 "В" и съм го дал под наем , квартиранта преди няколко месеца си купи кола и няма проблеми с паркирането , все едно ползва моето място . В общи линии както се разберете помежду си , местата за паркиране не са им "бащиния" на тия които се заяждат . Ако ти покаже нотариално заверено че си е купил мястото - да , но иначе си се води между блоково простронство и си е общинско и е за общо ползване от живущите в блока . Там малко по надолу на №6 или №4 по соц. времето почнаха да си слагат от тия гаражи - модулните конструкции - да не мислиш че са им законни ? А колко повече автомобили биха се наредили ако ги нямаше клетките .... но нищо, време им е и ще ги подгонят или да ги узаконят или да ги премахнат .
Отговори

INTERCEPTOR снимка INTERCEPTOR 30 март 2011 - 18:14

Ееехееее мръсни дърти КОМУНИСТИ, че да не им е бащиния тоя паркинг.Карам с 4 бр. парада ,барнали такъв чупя му ръцета:fire:
Отговори

Емилио снимка Емилио 02 април 2011 - 10:05

Аз ползвам гараж зад банка MKV Union до магазина BMW Car ROUSE на Ники Крушев по бул. "България" посока Център.Няма ден да мине, без да ме е запушил, затворил някой.Или на входа/изхода към гаражите или пред/до самия гараж.Мястото за маневриране става малко и опасността да се обелят брони - голяма.Спиращите са уж за малко, някои от тях и нощуват.Проблема е голям, защото със "Сините" зони, които стигат до Пионерски дом почти живущите търсят други места да си държат колите.
Аз решавам проблема така.Когато успея да се измъкна, спирам колата си и пиша бележка :
"Колега, много моля, не спирайте тук.Трудно изкарвам/вкарвам колата и има опасност да обеля броните или да ударя вратата на Вашия автомобил.Случвало се е и не искам да Ви повредя колата.Надявам се на разбиране"
Ами това пиша...в повечето случаи помага.Не заплашвам и не псувам никого...защото където да спреш в Търново, все ще е на мястото на друг.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg