Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

08.10.2006 - Благоевград

Тази тема е заключена Next »

Ca$h Money снимка Ca$h Money 12 октомври 2006 - 14:10

kleyn, на Oct 11 2006, 08:10 PM, каза:

добра среща сте си направили и Ники (Ca$h Money) се е включил гледам...добре ли сме се справили с маската отпреде  :61:  :61: 

Scorpion_BV, на Oct 11 2006, 02:25 PM, каза:

...
 



Бате,кажи му моля те на Ники да не се стяга толкова за кадета (разбрах че е приключил участие :bravoo: ) и някой път може да му доидем нагости да овеличим още малко бройката :19a:
 


Найдене идвайте още утре - тъкмо да ми докарате блока ако го има :61: .По-късно ще знам със сигурност дали има блок в гробницата ,но съм почти сигурен че има 1 корса А със същия мотор като моя и блока ако е читав ще го гушна.
Отговори

kabby снимка kabby 12 октомври 2006 - 16:10

Леле ... Вальо ако дава тази диагноза ... е лошо.

Стискам палци да го съберете бързо.

Късмет
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 13 октомври 2006 - 07:45

Днес към 6 следобед тръгваме за София за блок и бутала. Дано да вземем читав и да се направи Кадетчето, че момчето е мераклия и ми е гадно като го гледам как се ядосва.

И една молба към всички бъдещи собственици на Опел, момчета обадете се да огледаме колата преди да я вземете! Пари не търсим, не разбираме кой знае колко ама ще ви помогнем колкото можем за да се избегнат такива издънки! Винаги знайте, че и брат ви да ви продава кола се се опитва да ви мине!!! Това си е българската народо психология! Никога не вярвайте на това което ви казват! Проверявайте всичко! Никога не се оспокоявайте, че колата е евтина! Може ремонта да ви струва като за нова такава!
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 13 октомври 2006 - 07:54

Бояне, правете струвайте - Кадета требе да стане отново самолет, ... :bravoo:
Стискам палци да намерите читави части, щото Кадети по моргите (незаслужено) - бол :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 13 октомври 2006 - 08:44

HotBlg, на Oct 13 2006, 07:54 AM, каза:

Бояне, правете струвайте - Кадета требе да стане отново самолет, ... :bravoo:
Стискам палци да намерите читави части, щото Кадети по моргите (незаслужено) - бол :)
 

В случая не е така за жалост! Кадетчето е с малко дефицитен мотор. За щастие обаче той си е намерил всичко при познат в София. Всъщност става дума за моргата на Espero2000! Надявам се да стане Кадетчето и стане ли ще е друга кола! :61:
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 13 октомври 2006 - 23:52

Ей, момчета, как я карате? :) Аз не мога да идвам на срещите в Благоевград, но с Виктор от Банско смятаме в най-скоро време да започнем да посещаваме тези в София. :bravoo:
Отговори

kaka снимка kaka 14 октомври 2006 - 01:37

Момчетата в момента карат в посока София - Благоевград в астра с 2 двигателя - преден и заден :bravoo: Преди малко се разделихме след приятна сбирчица на пица и приказка в късните часове :61:

The_Ancient, добре дошли сте и двамата, и в сряда, и в неделя :61:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 14 октомври 2006 - 08:06

MpbHku, на Oct 14 2006, 01:37 AM, каза:

Момчетата в момента карат в посока София - Благоевград в астра с 2 двигателя - преден и заден :bravoo: Преди малко се разделихме след приятна сбирчица на пица и приказка в късните часове :61:

The_Ancient, добре дошли сте и двамата, и в сряда, и в неделя :61:
 

Какче, прибрахме се в 6 сутринта абсолютно точно! Направихме един як презтой в едно Пернишко село при едни веселяци! Не ни пуснаха два часа! :19a: :61:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 14 октомври 2006 - 08:31

Хора аз ходи в сряда на Еко-то в София ама нешо беше голямо мъртвило!Пък и си бах сам!За другия път искам компания!!!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 14 октомври 2006 - 08:39

s7ifl3r, на Oct 14 2006, 08:31 AM, каза:

Хора аз ходи в сряда на Еко-то в София ама нешо беше голямо мъртвило!Пък и си бах сам!За другия път искам компания!!!
 

Колега да не си объркал екото? Като гледам темата на колегите от София, хич не е било мъртвило!
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 14 октомври 2006 - 10:02

Не съм го объркал!Просто съм отишъл в 8:30 и още не са се били събрали!В сряда пак съм там :bravoo:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg