Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

15.10.2006 - Благоевград

Тази тема е заключена Next »

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 17 октомври 2006 - 08:38

Що бе ще ме снимате и ще ме пуснете тука! Проблеми няма, може пък да се зарибя и аз да стана ФауВе юзър! И без това тука ме изкараха ненормален привърженик на италинските коли, що пречи да се метна и на Голф! А и аз се кефя на всички коли дето могат да вървят прилично та ако колегите дадат едно кръкче няма да откажа!!! :) :knee:
Отговори

Ачо снимка Ачо 17 октомври 2006 - 15:17

БРАВО момчета васхищавам ви се вие сте направо №1 :19a:

също искам да похваля червената вектра 2х :19a:


браво отново мног сте готини и задружни евала
надявм се и тука да се развият нещата по подобен начин

пожелавам ви многбройни весели и безаварййини сбирки


пс.извинете за :knee: -а просто нямше как да несе намеся.
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 17 октомври 2006 - 19:14

да си дам моето мнение-следващия път всеки да си кара техниката,а този включва скоростите като на камаз другия немогъл да карал.А за КРот 4 старта 3 побеждавам,а този загубения старт не можах да включа 3 предавка.А теб музикално момченце кажи колко коли те отмъкнах в обрадна посока или неможа да прецениш защо бях много пред теб. :19a: :19a: :19a: :61: :knee:
Отговори

Vilik снимка Vilik 17 октомври 2006 - 20:28

Аре ве няма ли да пада тоя сняг да ви видя аз зимъска къде ще се гоните :knee:
Отговори

lud_dj снимка lud_dj 18 октомври 2006 - 00:08

corsaGT, на Oct 17 2006, 07:14 PM, каза:

да си дам моето мнение-следващия път всеки да си кара техниката,а този включва скоростите като на камаз другия немогъл да карал.А за КРот 4 старта 3 побеждавам,а този загубения старт не можах да включа 3 предавка.А теб музикално момченце кажи колко коли те отмъкнах в обрадна посока или неможа да прецениш защо бях много пред теб. :knee:  :61:  :19a:  :19a:  :19a:
 



Абе ти нещо май не те слуша главата какъв втори старт беееееееееееееееееееееее?
Май забрави че след втора не превклучих и стигнах до финала на 2ра или нещо съм объркал я помисли :61:

Ппп малко съм по-голям на годинки от теб да ми викаш "музикално момченце" немислиш ли ? Съобразявай се как ми говориш , че ше си покажа и другата страна дето вобще не искам да я виждаш нещо май ме бъркаш с някой !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

С теб винаги колкото старта искаш толко ще направим шот си големец ОК ?

Казвай ден и да идем да се пуснем господин рейсър .

Имам и кола и за асконата и за 4те карборатора кат ги направиш :bou:

Научи се да приемаш и загуби за да са ти по-сладки победите после ;)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 18 октомври 2006 - 07:16

Няма смисъл да се спори, победите си бяха победи! CorsaGT се справи блестящо. Ние всички добре наблюдавахме гонките и най-гадното нещо което видяхме беше как KR- засича Вектрата! Това защо беше нужно? И не мисля, че KR-а е карал само на втора в която и да е гонка щото ще излезе, че този КР-вдига и 200 на втора. Другото което искам да кажа, е че вчера присъствах на един много интересен разговор. Младеж твърдеше, че негов приятел бил на гонките в Неделя и му казал, че голфовете са размазали опелите! Незнам кой е този пич, но явно той неможе да губи! Другото което искам да вметна колега lud_dj е, че лафа с Камаза ти го каза на момчето с GTI-a със счупеното задно стъкло след първата дръпка с Кадета. Не с КР-а с развалените според теб скорости! Момчето ти каза, че си превключва навреме скоростите но ти едва ли не беше готов да го набиеш. Кой неможе да губи! Защо са тези отрицателни емоции, какво има да се доказва! Не те разбирам? И защо ти не се пусна с твойта кола а я остави на ОМВ? Най много ми стана чудно отношението ти към момчето дето с ГТИ-а дето падна от Кадета, то ти казва че си прави всичко както трябва ти пак го храниш, даже ми се струва, че той ти се ядоса... Кому е нужно това? Венци като падна първия път да сме му се карали и да сме му викали, че сменява скоростите като Камаз? Що се набираш толкова? В крайна сметка дори и да победиш, купа и медал няма!? Що толкоз навътре го взимаш незнам :knee:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 18 октомври 2006 - 07:39

Малииии, откъде набарах тея вируси, та съм изпуснал шоуто ..., вие сте направили Инди-500 бре, ентусиасти! :knee:
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 18 октомври 2006 - 14:09

когато направиш кола за четирта карборатора тогава говори,а не да се хвалиш
с чужди коли и този ОРЕL няма да е за 400м,а за писта и планинско,но вас голфаджийчетата ще ве уважавам всеки път на 400м.И ако може без закани преди да си опознал хората ОК :knee: :19a:
Отговори

lud_dj снимка lud_dj 18 октомври 2006 - 17:49

corsaGT, на Oct 18 2006, 02:09 PM, каза:

когато направиш кола за четирта карборатора тогава говори,а не да се хвалиш
с чужди коли и този ОРЕL няма да е за 400м,а за писта и планинско,но вас голфаджийчетата ще ве уважавам всеки път на 400м.И ако може без закани преди да си опознал хората ОК :knee:  :19a:
 



Що нещо притесняваш ли ме ?
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 18 октомври 2006 - 19:58

не съм човек който да претеснява хората :knee:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 18 октомври 2006 - 21:35

corsaGT, на Oct 18 2006, 07:58 PM, каза:

не съм човек който да претеснява хората :knee:
 


Не само, че не притеснява а и помага! Благодарско за днеска!!! :19a: Дано утре да свършим работа!
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg