Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

12.11.2006 - Благоевград

Тази тема е заключена Next »

Vilik снимка Vilik 13 ноември 2006 - 12:23

Scorpion_BV, на Nov 13 2006, 01:20 PM, каза:

Vilik, на Nov 13 2006, 12:07 PM, каза:

Scorpion_BV, на Nov 13 2006, 09:25 AM, каза:


Вили ти що не ме сети да говорим за колоните? :shifty:
 


Еми от тея девойки в шелл изобщо не се сетих за музиката :c010:
 


В това отношение Шел е много по-добре от ОМВ нали :)

Само малко столчета да имаха повече и става супер!
 



Е няма как да е друго,там са преминаващи :newsm05_41:

а за столчета,предлагам всеки да си носи по едно сгъваемо в багажника :sad-smiley-046:
Отговори

Oleg-16V снимка Oleg-16V 14 ноември 2006 - 00:24

интересни снимки гледам срещата е била доста силна така и трябва следващия път ще гледам да остана повече време че само една снимка на колата ми не ме устройва шегувам се :newsm05_41: :sad-smiley-046:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 14 ноември 2006 - 08:20

astratds, на Nov 14 2006, 12:24 AM, каза:

интересни снимки гледам срещата е била доста силна така и трябва следващия път ще гледам да остана повече време че само една снимка на колата ми не ме устройва шегувам се  :shifty:  :sad-smiley-046:
 


Абе на мене ми се струва че треаше повече снимки да има ама явно съм се заблудил. Иначе ако искаш обади се през седмицата по светло да и направим една фотосесия за темата. Или може в Събота да дойдеш на картинга и да я снимаме там. :newsm05_41:
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 14 ноември 2006 - 18:56

супер яка среща - максимално се изкефих - почти всички орлета събрахме - с малки изключения - дано да продължаваме все така и за напред.Най-накрая и моят кош се появи на срещите след дълго боледуване ,за което <_< към всички , притекли се на помощ :61: .Бояне - нищо не казваш и за мини-гонката помежду ни на магистралата :beer: обиколката на града беше мн приятна - за жалост съм лек опо-бавен от комбата и фронтерата :61: ,ноооо ми се струва че тов ще се поправиии.... to be continued ..... :61: :61:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg