Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

Коледно Новогодишния ни купон!!!

Тази тема е заключена « Prev

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 11 декември 2006 - 09:03

Хайде да помислим по тази идея!

Понеже Бъдни вечер и Нова година са все в Неделя, явно няма да можем да направим седмичните срещи както друг път. Та идеята ми е в следващите две седмици, да се организираме, да си направим един Коледно - Новогодишен купон. Да кажем в някое заведение да се съберем да хапнем, пиинем и всички сапътстващи подобни мероприятия дейности. Ако някой има предложение за заведение да каже. Абе всички идеи са добре дошли!

П.С. Седмичите срещи през тези Недели, можем да ги преместим в друг ден за да си се съберем пак както винаги, да не разваляме традицията.

:19a:

П.С. Може и гости от други градове да си поканим!!!
Отговори

c20ne снимка c20ne 11 декември 2006 - 09:45

подкрепям идеята Боянчо,с дветве раце сам за,само че аз нямям организаторски заложби,ако някои реши нека да сварши тази работа!
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 11 декември 2006 - 10:35

:19a: Олллле! Съгласен, остава да се организираме и да немерим някое местенце, че скоро ще почнат банкетите и няма да намерим читаво място.
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 11 декември 2006 - 14:03

Според зависи датата - и аз съм много навитак! :19a:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 11 декември 2006 - 14:32

Малък, след банкета, ще докараш ли поглед като на аватара ти? :19a:
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 11 декември 2006 - 15:53

А как ми се идва в благоев за ден два... мааму...шъ дода и аз ако моа :)
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 11 декември 2006 - 17:24

Аз алкохол НЕ пия- кой ще ви е шофьор на вас Пиенициии ??? :19a: :19a: :19a: :19a:
Отговори

Vilik снимка Vilik 11 декември 2006 - 19:48

Еми айде,ама с напиване + леко диско :19a:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 12 декември 2006 - 08:35

Vilik, на Dec 11 2006, 07:48 PM, каза:

Еми айде,ама с напиване + леко диско  :19a:
 


Да бе това е идеята! Айде мислете къде, кога и т.н! :)
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 12 декември 2006 - 09:53

Ко ще кажете за AllStars през седмичен ден? Или държите на диско, ако е диско - може PR или Undergroud-1. :19a:
Отговори

kabby снимка kabby 12 декември 2006 - 09:56

PR и мацки на пилони :19a:

Ще ми се да ви дойда на гости ама няма как да стане
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 12 декември 2006 - 10:33

Еми може да кажем PR и Папараци. Първо в Папараци да хапнем и да полафим и после след полунощ да се пренесем в PR-а. Какво ще кажете?

П.С. Калояне стига мрънка а фани ела да го еб.......
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 12 декември 2006 - 14:30

А, нали? :) Обаче, там е разрешено и на гостите да танцят на пилона и на платформите, дето обичайно са дансърките, та Вилик, като най-желаещ за танци, ще бъде поканен на развлича женската част на заведението :)! И на следващата среща на Клуба .... малииииии, ще се напълни паркинга с Тигри и тигрици ..... :19a:
Отговори

kabby снимка kabby 12 декември 2006 - 14:45

А не е лошо да кажете кога ще го правите това.
Ако е след 22-ри този месец - може и да мога да дойда ... евентуално
Отговори

Vilik снимка Vilik 12 декември 2006 - 14:59

HotBlg, на Dec 12 2006, 03:30 PM, каза:

та Вилик, като най-желаещ за танци, ще бъде поканен на развлича женската част на заведението :)! И на следващата среща на Клуба .... малииииии, ще се напълни паркинга с Тигри и тигрици .....  :19a:
 



Аве няма нищо лошо да раздвижим,поне тая част от компанията дето още го може :) пък както по принцип става се напивам най-много и другото се случва от самосебе си . В ъндъра от доста време не съм ходил,ако кажете може и там... :19a:

Къв е бонуса за този който спипа мацка с корса? ;)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 12 декември 2006 - 15:02

Ми бонуса е Корсата, за другите е мацката! :19a:

По идея на Ники ви предлагам и друга оферта, да се съберем в кочинките на центъра! Какво ще кажете, на червено вино и кебапчетаааа и паржоооолииии... :19a:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 12 декември 2006 - 16:33

Важното е да е весело, наистина ПР-ките фащат окото.
Бояне, да не даваш заден бре :) ..... той Вилик тамън е ноточил мустака ..... :19a:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 12 декември 2006 - 16:42

Бе той Вили е наточен да денси ама в диското неможем да си чуем мислите. Та затова викам да се надзидаме в кочинките и после кой може да денси я в ПР-а я някъде другаде!
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 12 декември 2006 - 17:06

Мм, бива бива ..... айде, колегите, ко ще кажете? :19a:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 18 декември 2006 - 08:26

След обсъждане се реши, Новогодишния банкет да бъде, този Четвъртак в "Папараци" от 21:00 с прехвърляне по-късно в PR клуб.

Днес ще видим какво може да се направи за резервации. За сега сме близо 10 човека желаещи. Ще се пробваме да запазим една маса за 12 човека.
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg