Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ретро парада

Запалих се

Kupe снимка Kupe 07 януари 2007 - 00:50

700 лв! :knee:
Не ми казвай, че си готов да дадеш 700 лв за такава кола... Аз ако я притежавах бих я стегнал, или бих я подарил на човек ако обещае да я реставрира и да мога да си я гледам от време на време!
Ужас! :knee:
Отговори

xxxx снимка xxxx 08 януари 2007 - 13:39

:knee: s здравеите колеги нов съм тук ,но да споделя за тоя рекорд във вра4анско: колата явно е голям батак , обаждах се на пи4а щото ми хвана окото( колата бе) :knee: но не полу4их кои знае кво инфо за нея пък и с документацията нещо е мътно - в софииско бил собственика... и т.н. :knee:
Отговори

Speedball снимка Speedball 08 януари 2007 - 14:35

Kupe, на Jan 7 2007, 01:50 AM, каза:

700 лв!  :knee: 
Не ми казвай, че си готов да дадеш 700 лв за такава кола...
 

Казвам ти :knee:
Отговори

hed снимка hed 08 януари 2007 - 14:56

Дайте да се концентрираме малко повече при писане в темата. Последните 4 мнения са тотален спам
Отговори

hed снимка hed 21 януари 2007 - 21:38

KOLA, на Jan 21 2007, 09:13 PM, каза:

bratle v plovdiv ima edin rekord okolo 67-ma za 200-250lv kupe.s malko karpene boq i tuk tam nekoi remont 6e  stane super. az 6teh da go kupq ama imam manta koqto taka itaka ne moa da opravq i ne mi trqbva.
 



Ако може да го снимаш, да кажеш с кои номера е - стари/нови, а също и ако пишеш на кирилица би било страхотно :bandito:
Отговори

beos снимка beos 21 януари 2007 - 23:23

още едма оферта от мобилето пак от марката КАДЕТ 1977-ма
Отговори

beos снимка beos 17 март 2007 - 17:32

това незнам дали се продава или се възстановява, дори може да е на колега от форума .. във Варна се намира .. и ако някой проявява интерес мога да му обесня къде се намира .. за да разбере повече инфо ...
ето и снимките
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Направи ми впечетление, че отзад на задната седалка бяха прибрани доста елементи който на пръв поглед липсват .. явно някой я пази с цел да не го окрадът Сенатора.
Отговори

kaka снимка kaka 17 март 2007 - 17:42

Ооооо, здрава предна броня! :col01cop: :col01cop: :col01cop: Дано наистина някой се заеме да я възстанови, щом чарколяка е там, че ставаме все по-малко...

П.П. Темата за изоставените ретраци
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg