Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Дизелови двигатели

За собственици на омега 2.5td - X25DT

stonik снимка stonik 26 август 2012 - 16:52

 dragonicoc, на 09 юни 2012 - 13:25, каза:

Здравейте наскоро пак ходих в сервиз там успях да видя каквя е грешката в бордовия компютър 64 fuel quantity control out of range.Проблема е сега ,че колата трудно пали и гасне по време на движение нафта има акомулатора е слаб за модела ама зимата не съм имал проблеми с паленето.Не записва друга грешка така ,че според майстора проблема е в упрлавлението на гнп.Въпроса ми е кой сервиз на бош ще ми препоръчате в София (решил съм в такъв сервиз да ида).И ако някой има информация дали гнп-то ми е бошофско колата е opel omega b caravan 2.5 td 99 година.Търсих сервизна документация ама намирам само за модела след фейса.Или да ми препоръчате къде да ида сервиз и/или майстор?



Малко късно,но все пак е нещо.Та както казах "Контрол на количеството гориво-извън норма".Трябва да се регулира или да се отвори главата на помпата и да се почисти т.н. и сложно е.Ако беше от Пловдив можех да се опитам да ти помогна,дори имам резервна глава на помпата,която бе на реглаж в Бош сервиз,но не е слагана на колата,тъй като аз си сложих друга и вече карам 2 години с нея.
ГНП е Бош.
Мнението беше редактирано от stonik: 26 август 2012 - 16:52
Отговори

Гостjivko malkiq_* 09 юни 2013 - 10:29

zdraveite imam 2.5td iskam da popitam kak da si opravq problema s paleneto kato zagrei

zdraveite imam problem s pompata kato zagrei ne6te da pali
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 10 юни 2013 - 15:31

 jivko malkiq, на 09 юни 2013 - 10:29, каза:

zdraveite imam 2.5td iskam da popitam kak da si opravq problema s paleneto kato zagrei

zdraveite imam problem s pompata kato zagrei ne6te da pali

Отиди при Илко Иванов ,маистора на БМВ в Добрич .Известен е ако обаче не се справиш ще ти дам кординати.
Отговори

Гостjivko malkiq_* 10 юни 2013 - 21:18

dolu gore na kade mu e serviza ili nomer mi dai
6te sam ti blagodaren
Отговори

Dakata101992 снимка Dakata101992 16 януари 2014 - 15:30

Здравейте Мисля да си купувам Опел Омега 2,5 ТДС искам да разбера читави ли са защото съм чувал много негативни мнения за тоя мотор.Благодаря предварително
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 16 януари 2014 - 18:49

Аз съм предоволен толкова години.Някои седнали в някви кошове ,нищо не сервизират и като роди ,викат е тВа е боклук.
Отговори

stonik снимка stonik 01 февруари 2014 - 10:09

И аз съм доволен от Омегата.Карам си я с удоволствие от возия и мощност.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg