Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

26/09/2007 - Сряда

Тази тема е заключена

Shades снимка Shades 25 септември 2007 - 17:50

Колеги, въодушевен от разказите на Fireman за неделната среща, която за съжаление не можах да уважа, приканвам да напълним Shell тази сряда. Тъй като срещата вече си стана съвсем официална, се надявам да се посъберем повечко. Вече има и точка от днев... ъъъ нощния ред за обсъждане и тя е да направим малко организацийката и да се пренасяме от време на време на Калояново, защото от тези кафета вече много нервни има. Сбирай се народе, часът е 21:00, мястото Shell Тракия срещу Метро. <_<
Отговори

[BuRn] снимка [BuRn] 25 септември 2007 - 18:06

Да добавя... по предложение на Борката(mcfistell) решихме да организираме картинг състезание(при подходящи атмосферни условия де)! <_< Нека всички желаещи да се донесат навреме за срещата! :drinkin2:

ПС: Ааааа Боби... не беше ли 8 и 30? :beer:
Отговори

Shades снимка Shades 25 септември 2007 - 19:12

 [BuRn], на Sep 25 2007, 07:06 PM, каза:

Да добавя... по предложение на Борката(mcfistell) решихме да организираме картинг състезание(при подходящи атмосферни условия де)! :soangry: Нека всички желаещи да се донесат навреме за срещата! :beer:

ПС: Ааааа Боби... не беше ли 8 и 30? <_<

Аз пък си мислех, че е 21, а 20:30 казвахме на по-закъсняващите, за да идват навреме :drinkin2:
Хайде да се събираме, че ми дойде на акъла малко освежаване на инициативата за пътната помощ, че за момента съм затрил темата.
Отговори

Shades снимка Shades 26 септември 2007 - 22:54

И човекът, който даваше зор се изложи! Дърпам си и двете уши и си пиша черната точка. Въпреки голямото желание не успях да дойда. Два гръмнали компа ми дойдоха в повечко днес. <_<
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg