Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

митницата

ANGEL_GSI снимка ANGEL_GSI 04 февруари 2008 - 22:00

Някой може ли да ми каже какво стана снощи че куките бяха толкова много и неможа даже една дръпка да има.Аз бях там с 3 коли от тракия и видяхме куки към 20.10 маи катастрофа имаше.Видях някъв чичка и лека с някви фенери и маи ми записха номера.след тва тругна патрулка и около 30-40 автомобила тръгнахме към ОМВ там имаше пак 3 патрулки и изведнъж се изтреляха пак към митницата.Кофти се получи но ще чакаме другата неделя!
Отговори

Shades снимка Shades 04 февруари 2008 - 23:30

 ANGEL_GSI, на Feb 4 2008, 10:00 PM, каза:

Някой може ли да ми каже какво стана снощи че куките бяха толкова много и неможа даже една дръпка да има.Аз бях там с 3 коли от тракия и видяхме куки към 20.10 маи катастрофа имаше.Видях някъв чичка и лека с някви фенери и маи ми записха номера.след тва тругна патрулка и около 30-40 автомобила тръгнахме към ОМВ там имаше пак 3 патрулки и изведнъж се изтреляха пак към митницата.Кофти се получи но ще чакаме другата неделя!


Струва ми се, че в един друг форум ще намериш повече отговори. :kuku:
Отговори

stas4o снимка stas4o 06 февруари 2008 - 09:01

ми пич аз отидох в 20:45 и имаше само една кола , след като се махна , повече невидях
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 10 февруари 2008 - 02:31

още ли ги има тия изпълнения на митника
Отговори

stas4o снимка stas4o 10 февруари 2008 - 11:44

дам , и миналия път имаше наистина доста коли :bou: стана шоу :unsure:
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 24 март 2008 - 00:45

Тая вечер след срещата на Лукойла минай през ОМВ-то имаше към 3-4 патрулки,които може да се каже бяха обсадили района около ОМВ-то.Видях,че имаше 2 паркирали коли извън бензиностанцията и патрулка до тях,като куките пишеха някви актове сигурно на тея двамата.Незнам може да се дърпали нещо :).
Отговори

IORDAN88 снимка IORDAN88 24 март 2008 - 01:46

в 22:03 бях на омвито и там както казва колегата има6е 3 патрулки с отворен багажник след което направих обратен и се прибрах кам ки4ука мои приятел ходи право на митницата и каза 4е няма ни6то след като се прибирах има6е около 15 16 коли на шела на 1-во раионно и маи е нямало нищо
Отговори

Нено Б. снимка Нено Б. 27 октомври 2008 - 10:08

Снощи се получи страхотно,имаше много дърпалки.
Ако пича с астрата ХЕ чете,евала му!Наказа всинца. :kuku:
Куките доста закъсняха,ама като дойдоха запушиха отвсякъде.Абе луда работа беше,крихме се по едни сукаци...
другата неделя-пак
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 03 ноември 2008 - 08:36

 Нено Б., на Oct 27 2008, 10:08 AM, каза:

Снощи се получи страхотно,имаше много дърпалки.
Ако пича с астрата ХЕ чете,евала му!Наказа всинца. :beer:
Куките доста закъсняха,ама като дойдоха запушиха отвсякъде.Абе луда работа беше,крихме се по едни сукаци...
другата неделя-пак


Колега не издавай скривалището,че тея дебнат навсякъде <_<
Отговори

Нено Б. снимка Нено Б. 03 ноември 2008 - 17:36

аа гроб съм <_<
снощи направиха голяма хайка,и този път завардиха отвсякъде,пиле не можеше да прехвръкне.
Сериозно се замислям дали тази неделя да ходя
Ако продължават с такива акции,митницата ще остане в историята
Отговори

Shades снимка Shades 04 ноември 2008 - 08:51

 Нено Б., на Nov 3 2008, 05:36 PM, каза:

аа гроб съм <_<
снощи направиха голяма хайка,и този път завардиха отвсякъде,пиле не можеше да прехвръкне.
Сериозно се замислям дали тази неделя да ходя
Ако продължават с такива акции,митницата ще остане в историята

Митницата отдавна вече е история. Откакто дръпките взеха да стават между газифицирани малолитражки, управлявани от неграмотни пубери и в техническо състояние, което и албанският КАТ не би приел за нормално всичко умря. Остана само рискът за останалите участници в движението, който се увеличи обратнопропорционално на намалялото средно количество мозък на "ентусиастите" там. Само като слушам за увеличеното количество младежи от малцинствата (да не се обиди някой) и жители на китните селца в региона (пак така за обиждането) и подопечените им Москвичи, Ладии и други чудеса на соцавтомобилното производство (да не се бъркат по никакъв начин с Жоро Карбуратора :doh: ) и си визуализирам едни "Бързи и яростни: БГ Едишън". В цял свят този тип гонки се измести по пистите около градовете, дори последният Need For Speed, откъдето са се учили повечето хлапета да карат, беше по пистите. Само ние пак се влачим на опашката и правим простотии. :beer:
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 04 ноември 2008 - 09:41

 Shades, на Nov 4 2008, 08:51 AM, каза:

Митницата отдавна вече е история.



Така е ама някои още не са осъзнали този факт <_< .Имам един приятел,който ходи на пистата в Леново,където се събират всяка неделя да си "трошат" бараките :beer:
Отговори

Нено Б. снимка Нено Б. 04 ноември 2008 - 10:18

Не съм на това мнение.Риск винаги има,без занчение дали се дърпат малолитражки или бегачки.Не знам откога не сте ходили там,ама лади скоро не съм виждал.Верно,мангали има.Преобладават добри коли-ХЕ,бмв 3,японски.Миналата седмица дойде последната еска-с карбонов капак беше,а онзи ден чух рев от скайлаин и бмв 6.
Преди да не са идвали диабло ВТ и слр-и?!
Отговори

Shades снимка Shades 04 ноември 2008 - 15:05

Не ми се спори. Факт е, че от хората, които ходиха(хме), вече не е останал никой. Факт е, че все повече хора, които не са за там се пускат. Факт е и че някой ще изяде як пердах за една изцепка точно от тази неделя. Факти много, а истината е една - Митницата не е и няма да бъде това, което беше. Вече е организиран селски панаир, а за организирани мероприятия си има писти. <_< Друг е въпроса, че някой ще трябва да се бръкне 10 кинта за газ, но има Мама и Тате за това :beer:
Отговори

shin3 снимка shin3 04 ноември 2008 - 16:31

Здрасти колеги и колежки, тук съм много съгласен с Shades поради факта че митницата колкото и коли и шоу да има, куките са там за няма и 10-тина минути. Хубаво някои ще кажат ми за 10 минути ще има поне една две гонки.... и каква е фаидата после всички бягат и я нямаш късмет, ХОП актче за едното нищо. И все пак няма да успорвам че кадето и да има гонки е весело.

Поздрави на всички!
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 04 ноември 2008 - 16:37

Като толкова много искат да се дърпат що не се организират и да отидат до пистата,където може да си направят някъв аматъорски драг с първоначално символични награди,а по нататък ако си намерят спонсор да има и някъв награден фонд <_<
Отговори

karamanski снимка karamanski 04 ноември 2008 - 17:25

http://www.dnes.bg/a...le.php?id=60200
При вас май е имало екшън снощи!
Отговори

ivo-barai снимка ivo-barai 04 ноември 2008 - 20:00

Малиииииии много рацери бре <_< :beer:
Отговори

stan4o снимка stan4o 04 ноември 2008 - 21:36

те докато не се изтрепят няма да мирясат има си писта за таз работа като искат да си трошат колите там да ходят не да застрашават невинните граждани с техните изпьлнения тип бьрзи и яросни само глоби и патрулки това е решението явно за таз дьржава треа хамалски мерки тея от дума не разбират
Отговори

janadar снимка janadar 05 ноември 2008 - 10:08

Шест души са задържани в полицията при специализирана полицейска операция на Първо РПУ в Пловдив и екипи на “Пътна полиция” за организиране на незаконни състезания
Това са така наречени “гонки” на автомобили в района на Кукленско шосе в района на митницата-Пловдив.
Това съобщи на пресконференция Петър Тодоров, началник на Първо РПУ в Пловдив, предаде “Фокус”.
В операцията, в която са участвали над 40 полицая и е проведена около 20.30 часа в неделя, са установени над 300 участника в “гонките”. Незаконните състезания са голям проблем, криещ опасност за живота на участниците в тях и на случайни минувачи и участници в движението.
Автомобилите, включили се в състезанията, са били над 120, различни по мощност и марки, включително и скъпи автомобили. В “гонките” е участвал и един “Нисан” с американска регистрация. Участниците в незаконните “гонки” са били предимно младежи от 17 до 25 години, които не са взели обезопасителни мерки и са излизали на платното.
В хода на “гонките” едно БМВ е излетяло от трасето, но няма ранени и убити.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg