Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

29.07.2007

Тази тема е заключена « Prev

Emporio снимка Emporio 26 юли 2007 - 21:15

неделя идва, мястото е паркинга на бриколажа ,часът е както винаги 20:00, всеки може да заповяда, забелязвам че има доста хора които пишат из форума,а не са идвали, хора елате да се видим,ние нехапем :dance:
тая неделя по лични впечатления,се очертава да дойдат хора,които отдавна не са идвали, та носете и вие някой банбона :icon_redface:


edit: стелияна човече, некълни хората ве :))))) после ще чакаме да дойдат :help: и за инфо,той е най скорошният и нов редовен член на сбирките :knee:
Отговори

Стельо снимка Стельо 26 юли 2007 - 21:18

халююююююююююююююю елате бе хорица ... аз като отидах никой не ме ухапа .. даже много ми се радваха .... който не дойде а е от варна .... 5 години лев и путка да не види .. аи да видим сеа дали няма додите .... мнооо лошо кълна и фаща да знайте .....
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 26 юли 2007 - 21:51

да кажа и тук айде да мислим за друго място а? Примерно морска гара и да си измиете колите, ако може да направим някой фото сесия на опелчета във Варна че тези дет ги въртят в хедъра на сайта стари вече. За сега само аз ще фотам, ако Краси гледа и чете тука и има и мерак и време да дойде и той че техниката му е по-така... може да стане интересно. Ако се сберем към 19:30 до 21:00 докат залезе ще станат снимки... мали мали. От сега да кажа на мераклиите отказвам да мия колите ви във фотошоп измийте ги преди това :D.

Това беше само предложение. Ако не ви утърва...

Ако има мераклии пишете на лс да знам ако няма може и да ме домързи сам да одя там и сигурно ще дойда на бриколажа.
Отговори

simo_vee снимка simo_vee 27 юли 2007 - 19:30

аз съм на линия, че последно време все се сещам на другия ден или имам друг ангажимент.....тай,че да предвидите бонбони и за мене :icon_redface:
Отговори

Дамян снимка Дамян 27 юли 2007 - 20:30

Тази неделя,без мене.

:icon_redface:
Отговори

Emporio снимка Emporio 29 юли 2007 - 10:08

айде ве варна, умря пак форума :icon_redface: има няколко часа до срещата, предложения, забележки, отсъствия, присъствия, отбелязвайте :dance: :help:
Отговори

yasmania снимка yasmania 29 юли 2007 - 10:18

Отбелязвам ! Присъствие....
Отговори

loudnes снимка loudnes 29 юли 2007 - 11:12

За пореден път (май 4-ти) няма да успея :icon_redface: така като гледам май чак като започне даскалото ще се видим :dance:
Отговори

Стельо снимка Стельо 29 юли 2007 - 13:37

е то май пак ще сме около 3-4 човека. . ни ви и срам ... редовните ......
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 29 юли 2007 - 13:51

аз се чудя. Ако има драматични облаци ще съм на морска гара.
Отговори

Мишо снимка Мишо 29 юли 2007 - 17:13

 simbon4o, на Jul 29 2007, 02:51 PM, каза:

аз се чудя. Ако има драматични облаци ще съм на морска гара.


Симо кога мислиш да ходиш надолу да правиш снимки?!? Преди срещата или след това. Неска съм лъснал мойта и няма да откажа някоя и друга префосионална снимка, че досега само телефона ми е уважаваше... Пък ще почерпя :icon_redface:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 29 юли 2007 - 18:19

 Мишо, на Jul 29 2007, 06:13 PM, каза:

 simbon4o, на Jul 29 2007, 02:51 PM, каза:

аз се чудя. Ако има драматични облаци ще съм на морска гара.


Симо кога мислиш да ходиш надолу да правиш снимки?!? Преди срещата или след това. Неска съм лъснал мойта и няма да откажа някоя и друга префосионална снимка, че досега само телефона ми е уважаваше... Пък ще почерпя :icon_redface:


aми като гледам няма да стане номера с драматичните облаци така че... ако искаш да направим малко нощни, след срещата. На пристанището стават добри.
Отговори

yasmania снимка yasmania 29 юли 2007 - 23:16

Срещата ме изкефи... бяхме си бая народ в сравнение с послените стандарти, и имаше ПРО фотки после.. чакам с нетърпение снимките на Simboncho, който чак подкрепление си беше повикал по случая хих...

Бе хубаи снимки тряа да има, пък и имаше подобрения по колите на някои....
Отговори

Emporio снимка Emporio 29 юли 2007 - 23:27

срещата се получи добре, даже и в момента все още продължава на авангарда на левски,но аз трябваше да се оттегля,че утре рано ще се става :( ще видя какви снимки се сътворили долу :)))))
Отговори

sve_savov снимка sve_savov 29 юли 2007 - 23:31

Много готино си изкарахме срещичката ! Малко зор видяхме в морска гара, докато си наредим палатките, ама всичко после стана 6-точки, когато Бат Simbon4o и колегата му по техника влязоха в действие ! То такъв филм нема братле..... !!! Тряяя да са станали супер яки профи снимки !
Ама после дойде Бат ви Chosta и всичко стана на еб*не, пу*ки и ху*ща !!! ХАХАХАХХАХА
Майтап братле , много яко си беше и който не е дошъл може само да си хапе задника от яд ! :dance: :help: :knee: :icon_redface:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 30 юли 2007 - 00:19

мдаа беше яко. Преди да легна пускам снимките на Бриколажа, утре ще пусна и от морска гара.

http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION...p;ALBUM_ID=9834
Отговори

Дамян снимка Дамян 30 юли 2007 - 07:39

И аз бях там и аз говорех :opel_forever:
Имаше защо да се отбия,

П.П. Давай от морска гара мче
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 30 юли 2007 - 08:02

ето една :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Дамянски, трябваше да я измиеш :)
Отговори

Мишо снимка Мишо 30 юли 2007 - 08:50

Да да да искаме снимките :flag:
На Яската калибрата е като от някой каталог изкарана на тая снимка....Ммм по спомени имаше и ДОСТА качествени снимки и на останалите 3 коли които отнесоха повечко снимки и най-вече Аскониша на Светльо :opel_forever:

П.П. Светльо с тея прагове е уникална Асконата <_<
Отговори

Дамян снимка Дамян 30 юли 2007 - 10:23

 simbon4o, на Jul 30 2007, 09:02 AM, каза:

ето една :)


Дамянски, трябваше да я измиеш :)



Човече,щях но незнаех,че и прахоляка хваща това фото :opel_forever:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg