Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Среща На Клуба

madmaxxx снимка madmaxxx 01 юли 2005 - 19:47

даите да измислим нещо сериозно и да се организираме.А като гледам други могат ние не можем ли................ :cen: :p :wall: :wall:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 01 юли 2005 - 19:54

Колеги !!! Не се притеснявайте аз лично ще се заема с организацията нека просто наближи август !! мисля че нямя повече да коментираме този въпрос!! :cen:
Отговори

ГостAmbarev_* 01 юли 2005 - 22:22

Значи взаимствал идеята от един друг клуб в който бяха направили следното!!!
Намира се някое отдалечено хотелче,хижа,бунгала ... квото е ... казва се една дата ... взимат се телефоните на въпросното хотелче (там беше някаде в планината ама не се сещам къде точно) и всеки който желае се обажда за да резервира стая ... един отговаря да се наеме зала,столова или квото е ... друг за музика .. трети да каже на оправата на въпросното място за тази среща !!! Пуска се една тема и всеки който вече се е обадил казва че го е направил и че ще бъде там и става срещата ... само да сте сериозни !!!
Отговори

Жоро снимка Жоро 02 юли 2005 - 12:05

Ambarev, на Jul 1 2005, 08:22 PM, каза:

Значи взаимствал идеята от един друг клуб в който бяха направили следното!!!
Намира се някое отдалечено хотелче,хижа,бунгала ... квото е ... казва се една дата ... взимат се телефоните на въпросното хотелче (там беше някаде в планината ама не се сещам къде точно) и всеки който желае се обажда за да резервира стая ... един отговаря да се наеме зала,столова или квото е  ... друг за музика .. трети да каже на оправата на въпросното място за тази среща !!! Пуска се една тема и всеки който вече се е обадил казва че го е направил и че ще бъде там и става срещата ... само да сте сериозни !!!

И на края сядаш ДО масата и си пееш песента "и сам войнът е войн", понеже никой друг не се е обадил да си резервира стая! Или в най-добрия случай сте 5 човека!!! Тея неща се правят с доста повече уговорки!
А за пиене в някоя Софииска кръчмичка, някоя вечер идеята ми харесва! :thu:
Отговори

Vassil снимка Vassil 02 юли 2005 - 15:01

Zhoro, на Jul 2 2005, 01:05 PM, каза:

Ambarev, на Jul 1 2005, 08:22 PM, каза:

А за пиене в някоя Софииска кръчмичка, някоя вечер идеята ми харесва! :thu:

ето за това става въпрос,Не за национални срещи и други такива извън софия,за тях знам че има време.....
Отговори

MaxMan снимка MaxMan 02 юли 2005 - 19:29

peponio, на Jul 1 2005, 05:17 PM, каза:

примерно да си опънем палатки на летището и гонки гонки.... :thu: :thu: :thu:

Ти май че вече доста си подпийнал :thu:
Отговори

ГостAmbarev_* 03 юли 2005 - 00:03

Zhoro, на Jul 2 2005, 12:05 PM, каза:

И на края сядаш ДО масата и си пееш песента "и сам войнът е войн", понеже никой друг не се е обадил да си резервира стая! Или в най-добрия случай сте 5 човека!!! Тея неща се правят с доста повече уговорки!
А за пиене в някоя Софииска кръчмичка, някоя вечер идеята ми харесва! :thu:

Еми незнам или хората там са по сериозни или нещо на нас ни куца защото те се бяха събрали 130 човека , но щом ти казваш че ще сме мах 5 ... Оптимизъм и желание му е майката !!!
Отговори

peponio снимка peponio 03 юли 2005 - 00:24

е аз съм сигурен че на втората среща ще се съберем повечко хора,първо че форума вече е по-популярен и второ вече имаме опита от първата среща :thu:
Отговори

instaliro снимка instaliro 03 юли 2005 - 00:43

Zhoro, на Jul 2 2005, 12:05 PM, каза:

А за пиене в някоя Софииска кръчмичка, някоя вечер идеята ми харесва! :thu:

и на мене ми харесва но ще ми излезе/без следа от меркантилност/50лв тая бира :thu: :thu: :thu: :thu:
Отговори

Franzela снимка Franzela 03 юли 2005 - 15:54

:thu: аз съм твардо за особено ако е около софия още по добре ....
50-100 лв мога си позволя ама па ще е мноо яко ...
:thu: :thu: :thu: :thu:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg