Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

НЕкостюмираната среща

kaka снимка kaka 25 октомври 2006 - 23:17

Да, също и неколко шуменски и неколко туборга и т.н. Ей сега Зоро ме остави пред вкъщи, смятай докога е продължила срещата. Бяхме 4 маси пълни с народ! :19a: Много е малък паркинга на Екото! Снимки има, ама на много бутилки, наредени върху астрата на Митко метана :19a: Абе фън беше, както всеки път :19a: Яко смех и лафове, ремонти, снимки, изобщо - всичко както си трябва :19a:
Отговори

Иво снимка Иво 25 октомври 2006 - 23:19

Срещата беше супер готина. Специални благодарности на колегата pachu35. Утре ще разбера дали интервенцията е успешна
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 25 октомври 2006 - 23:36

Искам и аз да видя снимките поне да знам какво съм изпуснала :19a:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 25 октомври 2006 - 23:53

MpbHku, бутилките бяха на Астрата на Боян, не на Митака ;) Иначе срещата беше добра, но не можах да дойда от самото начало поради обективни причини. Иначе шоу както винаги е било. Снимки - като се наспим ;)
Отговори

kaka снимка kaka 25 октомври 2006 - 23:57

Neam_Raven, на Oct 26 2006, 12:53 AM, каза:

... на Астрата на Боян, не на Митака...
 

На кого му пука, те са толкова еднакви... особено на 3 бири :19a:

Наспивай се по-бързо :19a:
Отговори

Иво снимка Иво 25 октомври 2006 - 23:57

Neam_Raven, на Oct 26 2006, 12:53 AM, каза:

MpbHku, бутилките бяха на Астрата на Боян, не на Митака ;) Иначе срещата беше добра, но не можах да дойда от самото начало поради обективни причини. Иначе шоу както винаги е било. Снимки - като се наспим ;)
 


Е да, те някои хора няма да спят заради тея снимки
Отговори

Taz снимка Taz 26 октомври 2006 - 00:04

Neam_Raven, на Oct 25 2006, 11:53 PM, каза:

Снимки - като се наспим ;)
 

Значи ще трябва да се събудя с мисълта за снимките... я вземи и ни пощади и ги пусни сега :19a: иначе няма да спя спокойно
Отговори

Mixi снимка Mixi 26 октомври 2006 - 00:05

тая среща днес изкърти всичко направо.............беше уникална!!!!!!!!!!!! много смях ........бира не достатъчно че да си направим емблемката :)


аз си имам нова шапка ОПЕЛ, да се похваля........:) без повече компромати от сега нататък


незнам за вас но мен ми падна гласа от смях

ПП: Мрънки другия път няма да спираме толкова рано бирата :19a:
Отговори

ГостBuxalkata_* 26 октомври 2006 - 00:10

ее хареса ми срещата пък има и наливна биричка:) :19a: посмяхме се ама аз както винаги по-рано изчезнах в неделя животи здраве пак.... :19a:
Ванка не успях да те дочакам ...
а честито на Митето за книжката и на адаша му за шукарната антенка... :19a:
Отговори

kaka снимка kaka 26 октомври 2006 - 00:12

Mixi, на Oct 26 2006, 01:05 AM, каза:

ПП: Мрънки другия път няма да спираме толкова рано бирата  :19a:
 

Няма, ама пак на Зоро ще трябва да разчитаме, че аз на повече от 2 не карам, иначе Ванката ми се е заканил :19a:
Отговори

Mixi снимка Mixi 26 октомври 2006 - 00:19

ха-ха Зоро е наш човек .. :19a:

аз изобщо като пия не карам такаче или зарязвам колата на бензиностанцията или Зоро ще ни събира :) или.. ще лазим до вкъщи :19a: :19a:


а и чакам снимки ама.......... кога ли ще се появат
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 26 октомври 2006 - 00:23

Цитат

ха-ха Зоро е наш човек .. :19a:

аз  изобщо като пия не карам такаче или зарязвам колата на бензиностанцията или Зоро ще ни събира :) или.. ще лазим до вкъщи  :19a:  :19a:


а и чакам снимки ама.......... кога ли ще се появат



Ами аз не стига,че не бях тази вечер и бира не съм пила, пък и Ванката ще ни мъчи чак до утре с тия снимки :19a:
Отговори

Mixi снимка Mixi 26 октомври 2006 - 00:49

TaNuA, на Oct 26 2006, 12:23 AM, каза:

Цитат

ха-ха Зоро е наш човек .. :19a:

аз  изобщо като пия не карам такаче или зарязвам колата на бензиностанцията или Зоро ще ни събира :) или.. ще лазим до вкъщи  :19a:  :19a:


а и чакам снимки ама.......... кога ли ще се появат



Ами аз не стига,че не бях тази вечер и бира не съм пила, пък и Ванката ще ни мъчи чак до утре с тия снимки :19a:
 



ха ха кой как се уреди :19a: ела другия път и ще измислим нещо :)
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 26 октомври 2006 - 01:03

Цитат

ха ха кой как се уреди  :19a:  ела другия път и ще измислим нещо :)



Ок нямаш проблеми ще гледам в неделя да дойда :19a:
Отговори

Жоро снимка Жоро 26 октомври 2006 - 07:50

Срещата беше май най-масовата до сега! Много бели коли много нещо нещо смехът беше голям и купона свърши в 00.00

Ndoe, на Oct 25 2006, 11:19 PM, каза:

Давай снимките да погледам, дали съм изпуснал нещо друго освен неколко загорки  :19a:

Определено си изпуснал...

MpbHku, на Oct 26 2006, 01:12 AM, каза:

Няма, ама пак на Зоро ще трябва да разчитаме, че аз на повече от 2 не карам, иначе Ванката ми се е заканил :19a:

Mixi, на Oct 26 2006, 01:19 AM, каза:

ха-ха Зоро е наш човек .. :19a:
а и чакам снимки ама.......... кога ли ще се появат

Тоя Зоро следващия път ще Ви остави на копитото и ще Ви вземе телефоните да не може да се обадите да Ви приберат... А до горе да се стигне си е страшно с мойте умения - там вече едни скали ме знаят на една масова ОПЕЛ среща...
А снимките Иван ще ги качи най-рано по обед като се поосвободи от работа, така че...
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 октомври 2006 - 08:06

Яка среща определено! То целия ден ни мина супер и това беше много яка кулминация! Ще постна малко снимки, че като никой друг път съм снимал много малко!!! Ама какво да се прави... Радвам се, че се видях с всички ви и че се запознах с още страхотни хора! Някой явно му бяха повече бирите щом не различава моя псевдо ГСИ кривак от метановата лимузина с парктроник :19a: . И що на мойта кола наслагахте тия бири ненам?! Аз даже не изпих и една глътка... Са ще излезе, че съм пиеница - пустиняк.... мамуууу... Най-после събрахме бялата техника на едно, даже и нов член си имаме :19a: . Абе супер си изкарах и аз и Cash$Money! Вече ми липсвате...

Ето и малко снимчици:
Ето какво трябва да вози в колата си всеки собственик на Кадет ГСИ - комплект за първа помощ :19a:
Публикувано изображение

Кадетинята оптредзе и една червена красавица
Публикувано изображение

Колегата gadjo е порицан публично! Да дойде, да се нареди и да изчезне без едно здрасти да каже! Аз го чаках да се запознаем той изфирясал!!! :19a:
Публикувано изображение

Баце Неравния, снима и говори по телефона! Човек машина ви казвам (кекс машина)
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Това е от мен... :19a: :19a:
Отговори

kaka снимка kaka 26 октомври 2006 - 08:10

Жоро, на Oct 26 2006, 08:50 AM, каза:

Тоя Зоро следващия път ще Ви остави на копитото и ще Ви вземе телефоните да не може да се обадите да Ви приберат... А до горе да се стигне си е страшно с мойте умения ...
 

Мен пък от Зоро не ме е страх, качвам се при него за където и да е :19a: И няма да съм виновна за екстремното преминаване покрай дупките :tongue:

П.П. Бояне, има ли значение колко са ми бирите, след като се возя :19a: А са на твоята кола шишетата (сега се сещам) като продължение на киселото мляко :19a:
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 26 октомври 2006 - 08:27

Скорпионе ... съжалявам брат
бях довел най новия член на клуба - на НЕАМРАВЕН сестричката Цвети ... чакахме Иван ама той не се появи а девойката бързаше ... та трябваше да я закарам :19a:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 октомври 2006 - 09:03

gadjo_1978, на Oct 26 2006, 08:27 AM, каза:

Скорпионе ... съжалявам брат
бях довел най новия член на клуба - на НЕАМРАВЕН сестричката Цвети ... чакахме Иван ама той не се появи а девойката бързаше ... та трябваше да я закарам  :19a:
 

Ма ние бяхме там! Що не се обадихте да се запознаем с теб и Неравния сестричката! Виж даже колата съм ти снимал! :19a:
Отговори

Жоро снимка Жоро 26 октомври 2006 - 09:08

Scorpion_BV, на Oct 26 2006, 10:03 AM, каза:

gadjo_1978, на Oct 26 2006, 08:27 AM, каза:

Скорпионе ... съжалявам брат
бях довел най новия член на клуба - на НЕАМРАВЕН сестричката Цвети ... чакахме Иван ама той не се появи а девойката бързаше ... та трябваше да я закарам  :19a:

Ма ние бяхме там! Що не се обадихте да се запознаем с теб и Неравния сестричката! Виж даже колата съм ти снимал! :19a:

Нали момчето ти каза бързал е да прибере сестрата на НЕравния докато той е при нас
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg