Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Хайде на 5 август всички заедно!

Тази тема е заключена « Prev

zdravkop снимка zdravkop 02 август 2007 - 12:51

Здравейте от мен! В Плевен съм отново, така че ви чакам на 5 август в неделя на Гергушки! Насам, народе!
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 02 август 2007 - 20:27

 zdravkop, на Aug 2 2007, 01:51 PM, каза:

Здравейте от мен! В Плевен съм отново, така че ви чакам на 5 август в неделя на Гергушки! Насам, народе!



Живот и здраве в неделя дано да се посъберем аз засега съм на линия :opel_forever:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 02 август 2007 - 20:29

 cecko_pleven, на Aug 2 2007, 09:27 PM, каза:

 zdravkop, на Aug 2 2007, 01:51 PM, каза:

Здравейте от мен! В Плевен съм отново, така че ви чакам на 5 август в неделя на Гергушки! Насам, народе!



Живот и здраве в неделя дано да се посъберем аз засега съм на линия :opel_forever:

Цеци, щом ти си на линия, всичко ще е ок! <_<
Отговори

Silencer снимка Silencer 03 август 2007 - 09:49

И аз!
Отговори

pacimir снимка pacimir 03 август 2007 - 19:41

Начи ще се сберете? :)
Оня моя човек си е оправил климатика и с тия 3 цилиндъра не го знам не сме говорили.
Ако можем ще Ви дойдем на гости.
Silencer мисля че го познавам.
Кога го гледах един ден разхожда Вектрата ... :)
Начи ако е на линя ще го позная и той евентуално ще се сети от къде ме познава, ако не съм се омешал де.
В противен случай гледайте за една тъмно синя Фиеста МК4 и една тъмносиня Вектра набор 96 ако не се лъжа за годината.
Оставям ви го тоя пациент да си лафите и си се връщам на нашата, че я изместихме от 18.
Дано му помогнете.
Не е сигурно обаче дали той е свободен.
Как да е вие така и така си се сбирате което е супер. Ние дали ще дойдем не се знае така, че не месете баница.
Ако не можем ше видим кой да дирим да намерим кой може да го оправи тоя Опел че е трагедия :(
Отговори

Silencer снимка Silencer 04 август 2007 - 17:57

 pacimir, на Aug 3 2007, 08:41 PM, каза:

Начи ще се сберете? :)
Оня моя човек си е оправил климатика и с тия 3 цилиндъра не го знам не сме говорили.
Ако можем ще Ви дойдем на гости.
Silencer мисля че го познавам.
Кога го гледах един ден разхожда Вектрата ... :)
Начи ако е на линя ще го позная и той евентуално ще се сети от къде ме познава, ако не съм се омешал де.
В противен случай гледайте за една тъмно синя Фиеста МК4 и една тъмносиня Вектра набор 96 ако не се лъжа за годината.
Оставям ви го тоя пациент да си лафите и си се връщам на нашата, че я изместихме от 18.
Дано му помогнете.
Не е сигурно обаче дали той е свободен.
Как да е вие така и така си се сбирате което е супер. Ние дали ще дойдем не се знае така, че не месете баница.
Ако не можем ше видим кой да дирим да намерим кой може да го оправи тоя Опел че е трагедия :(

брато ние майстори знаем,въпрос е каква е повредата,останалото е лесно,иначе добре дошъл,утре на Гергушки в 18:30 ще те чакаме,аз предполагам че няма съм с моята блондинка,а ще бъда с руския танк на баща ми-Жигулито
аре до утре
Отговори

chrisb снимка chrisb 05 август 2007 - 16:19

Сигурно и аз ще дойда! Скоро не сме се събирали повече от 3-4 човека, тъй че ...........!!!! До по-късно! :devil-smiley-019:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 05 август 2007 - 16:22

 chrisb, на Aug 5 2007, 05:19 PM, каза:

Сигурно и аз ще дойда! Скоро не сме се събирали повече от 3-4 човека, тъй че ...........!!!! До по-късно! :devil-smiley-019:

Е, най- после да те видим и теб на линия!
Отговори

Silencer снимка Silencer 05 август 2007 - 17:14

в тоя потоп няма да мога да дойда,дано да е станала някаква среща
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 05 август 2007 - 20:21

 Silencer, на Aug 5 2007, 06:14 PM, каза:

в тоя потоп няма да мога да дойда,дано да е станала някаква среща

Къде го видя тоя потоп бе, Мони? Да не би да е валял у вас? Събрахме се само 4 човека, но и така става. Като няма риба, и ракът е риба, но има несериозни колеги! Кога ще се съберем поне десетина човека, не знам!
Отговори

ГостDaNcE_GiRl_* 05 август 2007 - 23:59

ем тфа е :newsm05_41: Плевенска му работа :icon_biggrin: ай аз като си взема Тигричката ще стана част от клубчето :devil-smiley-019: аммммм мацки приемате ли :)))))

Едит: Прочети правилата, писането на кирилица е задължително.
Мнението беше редактирано от kaka: 06 август 2007 - 00:03
Причина за редактиране:: Латиница
Отговори

Silencer снимка Silencer 06 август 2007 - 09:33

 DaNcE_GiRl, на Aug 6 2007, 12:59 AM, каза:

ем тфа е :newsm05_41: Плевенска му работа :devil-smiley-019: ай аз като си взема Тигричката ще стана част от клубчето :first: аммммм мацки приемате ли :)))))

Едит: Прочети правилата, писането на кирилица е задължително.


ДА:icon_eek::icon_biggrin: няма проблем но в момента съм се озъбил и обезпаричил,ще се опитам да дойда,абе в краен случей с дойда с колеоото
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 06 август 2007 - 09:43

 DaNcE_GiRl, на Aug 6 2007, 12:59 AM, каза:

ем тфа е :newsm05_41: Плевенска му работа :icon_biggrin: ай аз като си взема Тигричката ще стана част от клубчето :devil-smiley-019: аммммм мацки приемате ли :)))))

Привмаме разбира се :dancin:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 06 август 2007 - 13:39

 DaNcE_GiRl, на Aug 6 2007, 12:59 AM, каза:

ем тфа е :devil-smiley-019: Плевенска му работа :icon_biggrin: ай аз като си взема Тигричката ще стана част от клубчето :newsm05_41: аммммм мацки приемате ли :)))))

Едит: Прочети правилата, писането на кирилица е задължително.

Разбира се, че приемаме мацки, аще повече с тигърче! Но само ако си сериозна, а не като повечето колеги от клуба, които идват от дъжд на вятър на сбирките.
Отговори

rydeordie снимка rydeordie 06 август 2007 - 14:20

Браво.............трябваше да ви пише някоя мацка ,че да се активизирате..... Чепе ти се събуди!
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 06 август 2007 - 18:27

Мене вчера малко ме замъкнаха на сбор на Долни Дъбник :devil-smiley-019: и затова ме нямаше ама за тази седмица ще съм онлайн :icon_biggrin:

пп...... ейййй най-накрая ще си имаме Тигра и мацка в клубЪ :icon_eek: :newsm05_41:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 06 август 2007 - 18:30

 cecko_pleven, на Aug 6 2007, 07:27 PM, каза:

Мене вчера малко ме замъкнаха на сбор на Долни Дъбник :newsm05_41: и затова ме нямаше ама за тази седмица ще съм онлайн :first:

пп...... ейййй най-накрая ще си имаме Тигра и мацка в клубЪ :icon_eek: :devil-smiley-019:

Така и така се бяхме събрали, що не ни донесе нещо от сбора да похапнем и да пийнем? :hand: :61: :icon_biggrin:
Отговори

ГостDaNcE_GiRl_* 06 август 2007 - 18:42

Хей Кака, Извинявам се :devil-smiley-019: , Не знаех за кирилицата :newsm05_41: ами дам... сериозна съм по принцип...но аз още не съм си взела тигърчето :icon_eek: харесала съм си го вече... маслено зелено с бежов кожен салон, родено 2000 :icon_biggrin: в най-скоро време ще си го взема от автокъщата :dancin: я кажете някакво мнение , препоръка като за съвсем начинаещ шофьор... бъдеща собственичка на тигърче? :first:
Отговори

babataM снимка babataM 06 август 2007 - 18:58

 DaNcE_GiRl, на Aug 6 2007, 07:42 PM, каза:

я кажете някакво мнение , препоръка като за съвсем начинаещ шофьор... бъдеща собственичка на тигърче? :devil-smiley-019:


Да се изкажа и аз.
Аз лично предпочитам по-голяма кола. А за препоръка: карай внимателно и пази всички на пътя!
Днес пътувах до София и досега май не съм виждал толкова катастрофи и коли на Пътна помощ в действие, на такава дистанция.

Иначе,
Добре дошла DaNcE_GiRl
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 06 август 2007 - 19:04

 babataM, на Aug 6 2007, 07:58 PM, каза:

 DaNcE_GiRl, на Aug 6 2007, 07:42 PM, каза:

я кажете някакво мнение , препоръка като за съвсем начинаещ шофьор... бъдеща собственичка на тигърче? :devil-smiley-019:


Да се изкажа и аз.
Аз лично предпочитам по-голяма кола. А за препоръка: карай внимателно и пази всички на пътя!
Днес пътувах до София и досега май не съм виждал толкова катастрофи и коли на Пътна помощ в действие, на такава дистанция.

Иначе,
Добре дошла DaNcE_GiRl

О, Митко, тук ли си бе, човек? Хайде следващата неделя да се видим, че имам оферта за теб за боядисването на бабата!
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg