Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Tigra A

проблем с тиграта ми, влиза вода

ГЕРГАНА И ЗЛАТКО снимка ГЕРГАНА И ЗЛАТКО 20 август 2007 - 10:49

здравейте колеги преди 2 месеца си купих тигра и съм много доволна за сега колицата върви супер единственият проблем и е че когато вали или е мия влиза вода в копето отзад в краката директно все едно извира под краката ти и след това започва да тече през дупките там от където трябва да изтича по принцип но интересното е че нее от оплатненията на задното стъкло !моля ви ако някой има подобен проблем нека да ми каже!благодаря ви :opel_forever:
Отговори

i_p снимка i_p 20 август 2007 - 10:57

Има ли люк.
Отговори

ГЕРГАНА И ЗЛАТКО снимка ГЕРГАНА И ЗЛАТКО 20 август 2007 - 11:30

здравей не няма люк не тече от никаде другаде изведнъж извира под краката ти
Мнението беше редактирано от Жоро: 07 февруари 2014 - 16:06
Причина за редактиране:: премахнат цитат
Отговори

Жоро снимка Жоро 20 август 2007 - 12:02

Тя не може да извира! От коя страна се пълни? Да не би да се пълни от някоя колонка нещо при стоповете да няма скъсан уплатнител? Горе има ли гофрети за кабели към задния капак? - някоя от тях да не се е скъсала и от там да просмуква...
Отговори

ГЕРГАНА И ЗЛАТКО снимка ГЕРГАНА И ЗЛАТКО 20 август 2007 - 12:11

здравей вчера и вдигнахме задният капак и и наливам със шише вода директно в едната и в другата дупка и водата отива първо в краката ти и след това изтича отдолу откъдето трябва ! нямам обяснение
Мнението беше редактирано от Жоро: 07 февруари 2014 - 16:07
Причина за редактиране:: премахнат цитат
Отговори

Жоро снимка Жоро 20 август 2007 - 12:21

 ГЕРГАНА И ЗЛАТКО, на Aug 20 2007, 01:11 PM, каза:

здравей вчера и вдигнахме задният капак и и наливам със шише вода директно в едната и в другата дупка и водата отива първо в краката ти и след това изтича оддолу откъдето трябва ! нямам обеснение

Тъй като не съм заглеждал точно как е задния капак тея дупки за който говориш не може ли да се запълнят с нещо?
Отговори

ГЕРГАНА И ЗЛАТКО снимка ГЕРГАНА И ЗЛАТКО 20 август 2007 - 12:31

 Жоро, на Aug 20 2007, 01:21 PM, каза:

 ГЕРГАНА И ЗЛАТКО, на Aug 20 2007, 01:11 PM, каза:

здравей вчера и вдигнахме задният капак и и наливам със шише вода директно в едната и в другата дупка и водата отива първо в краката ти и след това изтича оддолу откъдето трябва ! нямам обеснение

Тъй като не съм заглеждал точно как е задния капак тея дупки за който говориш не може ли да се запълнят с нещо?


тези дупки са точно за изтичане на водата! първо си мислих че са запушени и затова влиза водата в купето но не са !
Отговори

WarningBG снимка WarningBG 04 април 2014 - 16:16

 ГЕРГАНА И ЗЛАТКО, на 20 август 2007 - 12:31, каза:

тези дупки са точно за изтичане на водата! първо си мислих че са запушени и затова влиза водата в купето но не са !

Тези дупки са за отичане..но от там водата стига до праговете..моите прагове понеже предишничт собственик ги е лепил с силикон ги е запълнил и от там влизаше вътре .. ;]
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg