Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Tigra A

Tigra A - Огледала

davidcoulthard снимка davidcoulthard 26 март 2009 - 12:44

На един колега са свалили снощи и двете огледала на тиграта в Люлин.Смисъл да се купуват нови смятам, че няма.Идеята е просто да се запълнят с нещо дупките на местата където са били огледалата за да има сравниелно добър естетически вид.Дайте идеи как да стане и с какви материали.
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 26 март 2009 - 12:47

Да вземе втора употреба колегата.Ако не сложи огледала ще си има разправия с властите :newsm05_41: И да помисли за едно добро закрепване.
Мнението беше редактирано от Жоро: 30 април 2014 - 13:44
Причина за редактиране:: Премахнат цитат
Отговори

AlexMav снимка AlexMav 26 март 2009 - 13:00

Тя Тиграта и с огледала е толкова обзорна, ум да ти зайде. Без огледала ще се върти като шугав. Най-добре е да мисли в посока други огледала, които не се свалят по същия начин- всяко неоригинално е потенциално безинтересно за крадците, тъй като не може да се продаде после. По отношение съвета на Ивайло- моите бяха захванати много здраво, но поради това, че са пластмасови при един решителен крадец оставаш само с натрошени парчета от огледала. При мен стана точно така- застрахователите единодушно заключиха, че огледалата са откраднати :newsm05_41: ....
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 26 март 2009 - 13:08

За съжаление под въздействието на кризата се върнахме назад,когато тези вандалски прояви бяха ежедневие.Спомняте си огледалата на Вектрите как отлитаха.Тогава на помощ макар и грозно дойдоха планките.Мисля,че въпроса е как да се надхитрят апашите.Сигурен съм,че всеки може да прояви въображение.
Мнението беше редактирано от IvailoM: 26 март 2009 - 13:09
Отговори

sume снимка sume 30 март 2009 - 18:23

Аз използвам един много "гърбав" метод против крадците-махнал съм им капаците на огледалата и не ги крадат,верно че е грозно ма е временно решение :love_opel:
Отговори

vaniuuu снимка vaniuuu 04 септември 2012 - 06:38

здравейте колеги. а да питам как се сваля тази пластмаса?? капачката на огледалата.
Отговори

vaniuuu снимка vaniuuu 06 септември 2012 - 12:58

моите днес ги боядисаха.утре ще ги монтирам :)
Отговори

SashoP снимка SashoP 04 август 2014 - 12:38

Дайте идея за добри неоригинални огледала, които се прибират, защото моите освен, че се опитват да ги крадат, много често по някой бездарен шофьор ги отнася както съм паркирал.
Отговори

Жоро снимка Жоро 04 август 2014 - 12:53

Един колега преди години беше сложил от Golf III. Ето и обяснението му:

Цитат

След успешния набег на някакви индивиди, имащи нездрав интерес към огледалата ми (здраво закрепени с болтове и шайби за основата си- пластмасовата), в следствие на който се наложи да търся нови, реших да пригодя огледала, които да не представляват интерес за средностатистическия крадец на Опелски огледала. След известно търсене, в което отпаднаха Мунинг огледалата- в тях просто нещо не се виждаше, а и изглеждаха като подарени, спрях се на огледала от Голф 3, електрически с подгряване. Боядисах си капачките в цвета на колата. Наложи се да се превържат кабелите на моторчетата, защото се движеха само по диагонал, но станаха без кой знае какви усилия- мой приятел жичкаджия ги направи за 10 мин да движат накъдето аз искам. Резултата- огледалата се държат здраво на ламарината, с метален корпус са, имат си всички функции, които имаха оригиналните, леко затъмнени са, което в комбинация с тъмния заден джам е перфектната защита от навирени фарове, сгъват се при паркиране и обозримостта с тях е по-добра от оригиналните, защото са отдалечаващи обектите. Готино, а?


Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg