Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Русе

DRAG DAYS РУСЕ

Тази тема е заключена Next »

BiserRs снимка BiserRs 17 юли 2010 - 23:02

Днес явно не съм се пускал :newsm05_41: за което ще почерпя оператора :mhihi:, за да не знае една пуканка. която не се появи колко ми върви колата и кой взе купата :mhihi:. А иначе си беше забвата на макс, следващият път повече :smile3560:
Отговори

ReapeR снимка ReapeR 17 юли 2010 - 23:08

За теб май не е имало лента у камерата :newsm05_41: Нищо другия път ще те покажат и теб по телевизията :smile3560:
Отговори

Elvis снимка Elvis 18 юли 2010 - 01:37

Момчета голяма греда днес! Първо мислех да слагам изпускателния колектор от ХЕ-то обаче ме преебаха - майстора не му се работела днес:) Реших да се заема сам да си слагам халогените на бронята и да прекарвам кабели :)ужаст що се хванах - от там реших да си оправям хидравликата ии тя стана дълга и широка и се омазах целия с масло.... абе кървава работа :) Извинявам се че не се появих днес, а така ми се искаше да изпиля малко 'гуменки'... надявам се да има следващ път и аз да присъствам... обещавам да е интерено :) :newsm05_41:

Явно Бисер ще играе роля на скрита лимонка :smile3560: Харевам предизвикателства!!

I will meet you on the street :mhihi:

Respect!
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 18 юли 2010 - 08:22

Ще се опитам днес да кача нейде снимките и клипчетата, за да си ги дръпнете.

Биска теб те крием за изненада :newsm05_41: , жалко че нямаше кой да снима като ми натри турбинката х 2 :smile3560:. Другия път може да взема камерката и да цаним някой за оператор да снима повечко.
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 18 юли 2010 - 08:54

Едно нещо установих колата ми не е за драг. А за Митака съм му подготвил изненада, дръпка с носителят на купата за деня :smile3560:, всеки който беше дошъл знае кой е :newsm05_41:
Отговори

miroj снимка miroj 18 юли 2010 - 10:11

:newsm05_41:
Отговори

Slash снимка Slash 18 юли 2010 - 12:00

Ако злите сили се смилят над мен, на следващия Drag Day от ауспуха на оранжа ще мирише на изгорели бензинови пари.... :smile3560: :newsm05_41: Бегачки на газ няма.Да ги видя аз тогава тия зелените манти :idiot: :mhihi: Само се молете за мен :mhihi:

П.П. Браво на всички осмелили се да се пуснат...загубили спечелили няма значение!!!
Мнението беше редактирано от Slash: 18 юли 2010 - 12:01
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 18 юли 2010 - 12:11

Колеги пуснах тема за другата Събота и Неделя в раздел Шампионати, както занаете ще се състои Писта Русе(Линк към темата) . По график се застъпва с официалната Среща в Събота. Може да изтеглим часът на срещата към 15 часа да зяпаме квалификациите и след това може да седнем някаде да починим, а ако ни се качи бензина в кръвта може да се изтреляме на познатото място :newsm05_41: да разтрием малко количките :smile3560:.
Отговори

ReapeR снимка ReapeR 18 юли 2010 - 13:42

Ами ако съм си в Русе за срещата, нямам нищо против да се съберем по-раничко за ралито, пък после може и ние да си спретнем едно :newsm05_41:
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg