Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Calibra

Откъде да взема боя или спрей?

Leoncho снимка Leoncho 26 февруари 2012 - 20:47

Някой знае ли,колеги откъде може да се купи или поръча оригинална боя от каталога на опел Z357 Neptune Turquoise? :helpsmilie: Могат ли в обикновените магазини за автобоя да направят такава и има ли я изобщо там,ако да нещо ориентировъчно като цена? :surrender: Трябва ми около 50мл,но може и 100,може и спрей.
Мнението беше редактирано от Leoncho: 26 февруари 2012 - 20:48
Отговори

t_g_stoev снимка t_g_stoev 27 февруари 2012 - 08:39

Колега,мисля че сериозните магазини могат да ти направят тази боя,или поне при нас има такъв магазин.По номера на боята ти правят и на теб чрез компютър.Ако я искаш в спрей също ти я правят.Като цена някъде е около 20-25 лв на спрей
Мнението беше редактирано от t_g_stoev: 27 февруари 2012 - 08:39
Отговори

Leoncho снимка Leoncho 27 февруари 2012 - 09:02

Под спрей да кажем 150 или 400мл трябва да е.Ами като боя повече или по-малко ще струва?
Отговори

martin_kolev снимка martin_kolev 27 февруари 2012 - 09:02

Приготви си и още толкова за качествен авто лак- пак в спрей :)
Като боя можещ да си вземеш и по-малко количество от 100гр, по-евтино ще излезе.
Ти какво искаш да направиш точно?
Мнението беше редактирано от martin_kolev: 27 февруари 2012 - 09:03
Отговори

Leoncho снимка Leoncho 27 февруари 2012 - 09:28

Ами колега понеже колата ми остана една вечер преди няколко дена отвън точно тогава за късмет са били замеряни няколко коли с камъни и са ми ударили предния капак.Там има следа от удар,като боята я няма всичко е до ламарината.Поражението е с размер долу горе колкото железен лев.Искам да му ударя малко китче отдолу и после да го напръскам или да му сложа боя.Затова казвам,че ми трябва малко количесвто.И лак ако е,то ми трябва малко.
Отговори

martin_kolev снимка martin_kolev 27 февруари 2012 - 11:25

по- добре си вземи малко боя в кутийка.Ако удара е в средата на капака както и да го направиш няма да стане добре.С четчица шанса да се справиш е по-голям.Със спрей ще напръскаш и покрай мястото и тогава става мазало.
Отговори

Leoncho снимка Leoncho 27 февруари 2012 - 11:42

Ми не е по средата малко по откъм левия фар се пада на една педя по-нагоре от него.Аз мисля така да взема в кутийка и с един пуловизатор да го пръсна. :newsm05_41:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg