Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

КЪРДЖАЛИ

Tenereshell снимка Tenereshell 08 октомври 2010 - 20:59

Какво става няма ли навити да си направим някаде една среща в Кърджали да се видим да се запознаем? :good: :3: :devil-smiley-019: :devil-smiley-019:
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 09 октомври 2010 - 20:10

хах, брат ние с теб нали се виждаме всеки ден :good:
вектрата е E16NZ а не C16NZ
Отговори

GTS снимка GTS 13 януари 2011 - 10:12

Здравейте, съграждани :newsm05_41: И аз съм от Кърджали попринци, но вече 5-6 години съм в София. От доста време следя форума, но чак сега ми хрумна дали си имаме "наша" си тема и се радвам, че все пак имаме (макар и доста занемарена). Така и не разбрах опелджийте в Кърджали имат ли някаква активност в момента, събирате ли се някъде? Мисля, че даже не е лошо така да се преброим в тази тема и да видим колко човека от Кърджали сме от форума, да се позапознаем, да си познаваме колите :61: В друга насока, през 2010 бях възпрепятстван да се включа в Опел събора, но си мислех, ако тази година се организираме да се посъберем кържалийците и да направим една редичка с регистрационни номера "К ...." :61:
Поздрави на всички, приятно и безаварийно шофиране!
Отговори

FLexX снимка FLexX 13 януари 2011 - 11:46

Здравей колега, радвам се че писа в темата. А за Опел събора задължително трябва да наредим "К"-тата.
А колата ми я има в подписа :newsm05_41:
Отговори

GTS снимка GTS 13 януари 2011 - 16:40

Ето как изглеждаше и моята красавица при пристигането и в България :newsm05_41: Мисля да обновя малко темата и да кача още снимки, защото тя мина през различни фази, но нещо все не ми остава време.
Хайде дано да се посъживи темата :61:
Отговори

weedbeatbox снимка weedbeatbox 21 януари 2011 - 22:02

Още един кърджалиец. С малко по-стара кола. Rekord E2 2.2i . Цили от 4 месеца по-сервизите, ама се надявам скоро да я подкарам.
Отговори

Zlostar198 снимка Zlostar198 23 февруари 2011 - 17:50

Здр колеги от Кърджали Днес да питам ако искате да си спретнем една среща-мястото разбирасе ОМВ !!!
Дано има развитие и чакам да направим една среща.
ПС.Жека идвай да ударим лаф !
ЗА час на срещата 20:30-21:00 който иска да запявяда!!!
Мнението беше редактирано от Zlostar198: 23 февруари 2011 - 18:03
Отговори

FLexX снимка FLexX 23 февруари 2011 - 19:11

В Пловдив съм момчета, ще пропусна.
Отговори

FLexX снимка FLexX 10 март 2011 - 13:19

Подкрепете ПРОТЕСТА колеги !!!
http://www.facebook....169685539750233
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 15 март 2011 - 23:36

ехее тая тема живнала малко бе, ми аз с моята не съм много за събора, имам вече доста забележки по външния вид но се надявам вече най-после да намеря време и за моята кола а не само за чуждите, то като гледам повечето сте кърджалийци дето не живеете в града вече, ама пак може да направим една редичка К-та...
Отговори

GTS снимка GTS 16 март 2011 - 12:01

Колега, да ти кажа то това с перфектния вид за събора всички го искаме ама....с тия идиоти по улиците трудно се постига :spam: Аз моята тъкмо мислих да съм я поизлъскал и ъпгрейднал за събора тази година ама в София, хич не и върви на колата - пукнаха ми стъклото, някой ми остави зелена боя по вратата, израха ми предния капак и.... абе безброй гадости ама да ти кажа колкото я пооправя до събора - толкова :sun: Така, че важното е да сме там и да се позабавляване и запознаем, колите малко по малко ще си ги донаправим :lazy:

Поздрави и безаварийни!
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 18 март 2011 - 15:42

абе и моята иска 1 ден работа ама пусто време за нищо не стига а пък и колата ми трябва постоянно...

Лека и безаварийна на всички!
Поздрави!
Отговори

GTS снимка GTS 28 май 2011 - 15:03

Здравейте, колеги!
Третият събор се задава и реших да посъживя и без това доста прашасалата ни тема, като попитам дали ще се заформи и кърджалийска агитка. Аз лично все още не съм на 100% сигурен, но определено ако мога мисля да ида. Аз лично ще се присъединия към групата от София, но в Калояново може така "градски" да се съберем, след като така и така явно и градските срещи не са много посещавани както виждам от написаното тук.

Поздрави и на всички и очаквам малко да оживим темата! :dance:
Отговори

FLexX снимка FLexX 28 май 2011 - 18:06

ако не мине котка път, и аз ще съм там
Отговори

GTS снимка GTS 29 май 2011 - 07:53

FlexX, за теб не съм се съмнявал :biggrin: 1-во, че си много голям фен от това, което съм виждал тук във форума <_< и 2-ро видях, че беше изразил даже готовност да се включиш и в организацията на събитието. Браво! Хубаво е, че има и хора като теб.

Поздрави на всички и дано да се видим и запознаем лично на събора! :love_opel:
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 19 юни 2011 - 21:15

темата е доста прашасала наистина а сбирки май не е имао никога в КЖ аз поне не съм присъствал на такава, мисля че аз също ще успея тая година да отида на събора, така че дано успеем да се съберем поне няколко човека от града, като гледам май почти всички са само родом от тук, но все пак се чувствате кърджалийци което е похвално, ако вс епак някой смята да тръгва от тук нека да пише в темата, аз лично най-вероятно ще ида до първомай и от там ще ходя с братовчед ми на събора...
Отговори

FLexX снимка FLexX 19 юни 2011 - 21:47

 Shmortz, на 19 юни 2011 - 21:15, каза:

темата е доста прашасала наистина а сбирки май не е имао никога в КЖ аз поне не съм присъствал на такава, мисля че аз също ще успея тая година да отида на събора, така че дано успеем да се съберем поне няколко човека от града, като гледам май почти всички са само родом от тук, но все пак се чувствате кърджалийци което е похвално, ако вс епак някой смята да тръгва от тук нека да пише в темата, аз лично най-вероятно ще ида до първомай и от там ще ходя с братовчед ми на събора...

Аз също ще тръгна от Кърджали, и също минавам през Първомай, та може да си правим компания по пътя ;)
Отговори

ГостEkO_* 30 юни 2011 - 18:52

i az sam ot kardjali kolegi ako ismishlite neshto sas sigurnost ste doida :)
Отговори

Valentin0_3189 снимка Valentin0_3189 30 ноември 2011 - 09:29

 Zlostar198, на 09 май 2010 - 07:30, каза:

Айде народе от кърджали видим има ли кандидати да си спретнем една срещичка на омв-то в нашия хубав град.Датата за стещата предлагам да е 10.05.2010 а мястото омв-то .Разбирасе за час на срещата предлагам 9.00 вечерта.Лека и който иска да заповяда! :mhihi: :mhihi:


Айде де да се саберем и ние кърджалиици бе... :icon_evil2:
Отговори

Valentin0_3189 снимка Valentin0_3189 30 ноември 2011 - 09:35

Flex.. дай да се саберем в кърджали да направим няколко срещи кво ши кажиш....?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg