Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Честит Рожден Ден на ИвайлоM

savski снимка savski 25 април 2010 - 23:12

Айде баце, и ти одъртя :))) Само аз оставам младоликият в Опел Клуб България :manta: Шегувам се, разбира се ;)
Важното е да си жив и здрав, винаги щастлив и удовлетворен от това, което ти се случва :) Винаги да мечтаеш за нещо и то да се изпълнява :) Всичко най-добро от мен от сърце! :))

Поздрави и на останалите рожденици! :)
Мнението беше редактирано от savski: 25 април 2010 - 23:13
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 25 април 2010 - 23:14

Честитооооооо :manta:
Жив и здрав, най-важното, а оттам... чак до Майорка, ама не с майорка,
а с отбор мажоретки, хахахахаха
Наздраве и весел празник!
Отговори

DanZKi снимка DanZKi 25 април 2010 - 23:15

Ай честито бе, пиянка :opc:

Да си жив,здрав,щастлив,кешовицата в чували да я събираш....Абе каквото си пожелаеш да ти се сбъдне :) :manta:
Мнението беше редактирано от DanZKi: 25 април 2010 - 23:28
Отговори

GT 51 снимка GT 51 25 април 2010 - 23:20

Айде честит празник бре дъртанян :manta: Весело изкарване на празника... :opc:
Отговори

Maiky снимка Maiky 25 април 2010 - 23:23

Жив и здрав! Всичко най-хубаво!
Отговори

BOJKATA снимка BOJKATA 25 април 2010 - 23:40

Честит рожден ден, Иво!
Желая ти живот изпълнен със мечти, и много здраве и воля да осъществиш всичките :manta:
Отговори

Ивчо снимка Ивчо 25 април 2010 - 23:53

Честит рожден ден,Адаш!!!Да си жив и здрав и хиляди безавариини,пък скоро време ела на някоя среща,че ще ти забравя физиономията.
Отговори

Shades снимка Shades 26 април 2010 - 00:05

Айде батювото, още по-голям стана! Жив и здрав, прав, корав като Ирмшерски амортисьор и затрупан с кеш!
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 26 април 2010 - 01:00

Мили мои приятели, радвам се, че сте се сетили за мен! За мен е чест да бъда част от този велик отбор Опел Клуб България. Тук намерих истински приятели, които ценя безкрай. Извинявам се на тези, които са били засегнати по една или друга причина от мен! Времето, а и други неща промениха много в мен и осъзнах много неща. Благодаря Ви, че сте истински и Ви има! Благодаря, че винаги, когато съм имал нужда от вас сте ми помагали. Оценявам това и се надявам, че и занапред ще сме заедно, за да си помагаме и разбираме. Наздраве на цялото общество! :manta:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 26 април 2010 - 01:07

Айде наздраве , и глей да НЕ наблягаш на :manta: абе вземи си нещо ретро за рождения ден и не се занимавай с глупости :opc: :good: :opc:
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 26 април 2010 - 04:17

Жив и здрав Ивчо.....много успехи в живота и много осъществени мечти......и най-важното......от здраве да  не се отървеш  :manta:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 26 април 2010 - 07:00

Честит рожден ден , жив и здрав и много успехи.
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 26 април 2010 - 07:08

Честит празник Иво.
Много успехи ти желая, да си здрав, да изпълниш всичките си планове и да си щастлив с хората на които държиш.
Весело изкарване днес. :manta:
Отговори

Globe снимка Globe 26 април 2010 - 07:12

айде и от мен: Честит Рожден Ден :) Всичко много здраве, щастие и всичко най-хубаво И любимата да те радва все повече и да става все по-голяма кралица
Отговори

Добрин снимка Добрин 26 април 2010 - 07:35

Жив и здрав Баце :manta: И земи яла да почерпиш знаеш де съм :opc:
Отговори

jiggeee снимка jiggeee 26 април 2010 - 07:48

И аз на опашката с пожеланиата...
Честит Рожден Ден батьо :) жив и здрав бъди и само хубави моменти! :manta: Наздраве.
тоа Ивайло - ГОлем Питш!!! :opc:
Отговори

Жоро снимка Жоро 26 април 2010 - 07:57

Айде и от мен всички най-най..
Отговори

gujo78 снимка gujo78 26 април 2010 - 07:57

Ооооо Ловър бой, одъртяваш моето момче :opc: Жив и здрав да си, другото само ще дойде :manta:
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 26 април 2010 - 08:08

Хиляди благодарности колеги, нека това, което ми пожелавате да Ви се връща :manta: :opc:
Мнението беше редактирано от IvailoM: 26 април 2010 - 08:22
Отговори

Mery81 снимка Mery81 26 април 2010 - 08:23

охоо кой празнувал днес :))))
Иво, Честит рожден ден! Жив и здрав да си, по малко работа и повече финанси, за да осъществяваш мечтите си!
Наздраве! :manta: :opc:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg