Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Vectra B

Проблем централно Вектра Б

jonu6 снимка jonu6 13 април 2012 - 13:29

Колеги трябва ми много голяма помощ. Значи имам Вектра Б 96 год. и преди 1-2 дена задна дясна врата се заключи и така си стой. Прочетох, че трябва да се маха кора и т.н., но днес ми излезе още един проблем - багажника е нон-стоп заключен, единствената врата, която се отключва е предна лява и всички други си стоят заключени и мога (все още без задна дясна) ръчно да ги отключвам. Та въпросът ми е - възможно ли е тези проблеми, които ми прави централното да е от въпросната задна дясна? И сега мога ли да махна кората без да я режа (видях 1 линк обаче е на руски и за съжеление нищо не ми говори.... :/ ) ??
Поздрави и приятно изкарване на празниците!!!:)
Отговори

свилен снимка свилен 18 април 2012 - 11:11

 jonu6, на 13 април 2012 - 13:29, каза:

Колеги трябва ми много голяма помощ. Значи имам Вектра Б 96 год. и преди 1-2 дена задна дясна врата се заключи и така си стой. Прочетох, че трябва да се маха кора и т.н., но днес ми излезе още един проблем - багажника е нон-стоп заключен, единствената врата, която се отключва е предна лява и всички други си стоят заключени и мога (все още без задна дясна) ръчно да ги отключвам. Та въпросът ми е - възможно ли е тези проблеми, които ми прави централното да е от въпросната задна дясна? И сега мога ли да махна кората без да я режа (видях 1 линк обаче е на руски и за съжеление нищо не ми говори.... :/ ) ??
Поздрави и приятно изкарване на празниците!!!:)

Здрасти колега ,преди месец и аз имах подобен проблем , реших го по следния начин : трябва да извадиш модула на централното ,който се намира отпред в дясно под жабката и предната дясна врата.(в краката на пасажера ).махаш кората и трябва да видиш модула(черна кутия с един или два куплунга)внимателно ги откачаш и след това даваш на контакт може и да запалиш за кратко.след това гасиш гледаѝ дане е на контакт ,сварзваш пак модула и пробваш да заключиш ,при натискане на копчето на дистанционното трябва да се чува тихо цъкане от самия модул,ако нищо не стане най вероятно е повреде или е задаржало реленце.на 90%си мисля че е от модула , ии още нещо този проблем се получава ако имаш механичен проблем с някой от ключалките (при мен беше задната врата ). Дано сам ти бил полезен ако имаш вапроси драскай ще мислиме
Отговори

Бърз отговор

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg