Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Bulvaria ltd.

larry снимка larry 06 юли 2006 - 13:24

здравейте колеги, какво ми се случи днес:
има една обява във форума, пусната от killerqueen по моя молба за пробка /за което съм му много благходарен/ , та преди 2 дни ходих в Булвария да търся въпросната пробка и там ми казаха цена от 7,80лв . До тук добре, скъпичко ми се стори за един болт и реших да проверя по "Симеон", там само на 1 място имаше за Голфове по 5 лв. Днес реших да се върна в Булвария и да купя въпросната пробка, защото видях, че и тук във форума няма отговор, отивам аз и там ме посреща една жена /първия път беше мъж/ описвам желаната стока, както и 1-я път и тя ми изстрелва 31лв и някакви стотинки, при което на мен краката ми се подкосиха!!!!!
:bubbarubb: :crazy: :gosh: :mhihi: :beer:
нях точно като ударен с мокър парцал, попитах я няколко пъти дали е сигурна, да не би да ми говори за цжелия капак на картера и тя ме увери че е само за пробката тази цена.
Не знам какво трябва да си мисля, но това ме навежда на мисълта, че или 1-ят път са щели да ми пробутат нещо което да не ми свърши работа или просто там цените ги нямат за нищо и подскачат в зависимост от метеорологичните условия ?!?!?!!
Не зная с каквоще ми помогне хленченето тук,но просто исках да споделя възможно най-скоро възмущението си от случката :beer:
Отговори

city stars снимка city stars 06 юли 2006 - 15:23

обсъждано 1000 пъти колега, официалните представители са си така.не е професионално от тяхна страна, но то и не всичко зависи от тях.намираш другаде и си вършиш работа, ако няма даваш 31 лева като поп и това е.България кво да ти кажа.всички рано или късно сме минавали по тоя път. по молба на един приятел един път звъня в Юнитрейд за една броня на голф да питам кви пари е.първия път ми казаха нещо 470 ли нещо такова втори път звънях след няколко часа дига ми друг човек той па ми каза няква цифра над 500 абе 70-80 лева разлика беше.точно се едно от атмосферното налягане сменят цените.е в крайна сметка от морга си взе оригинална немска с сички щипки и тн за 90 лева.хахаха за кво говориме.
Отговори

fanatic снимка fanatic 06 юли 2006 - 15:44

Цитат

всички рано или късно сме минавали по тоя път

По тоя път минавам само с полиция. Цените са пропорционални на налягането на въздуха. направете си експеримент- попитайте днес за носач за Вектра А . Утре направете същото- не знам мотивацията да се ходи по тия сервизи въобще. Смях в залата. Аз днес отскочих до София Франс пак за служебна кола. Цената е с 15 процента оторе в сравнение с миналата седмица- инфлация предполагам. :mhihi:
Отговори

Оги снимка Оги 06 юли 2006 - 15:56

Муааааааааааааааахахахах, аз отивам в Каргоекспрес за диагностика и пича ма зарибява да си зема масло, полусинтетика. Офертата е маслото, филтъра и смяната 44 лв. Навивам се и седмица след това отивам, викам "Едно масло за моя кош" ... "Готово, 98 лв !" ... "Кооооооо, ти ибеш ли са?" ... "Е, толкова е, ПОЛУСИНТЕТИКА Е!" :crazy: ... теглих мо една на ум и заминах. Седмица след това, отивам да ми чистят грешката от Еърбег-а (да го е :gosh: а мноо се прецаква) и докато чакам идва един "Полусинтетично масло имате ли" ... "Да, 1 или 5 литра?" ... "Ами 5" ... "Добре, 40 лв!" :mhihi: Мислих, чудих се но запазих самообладание и си излязох без да ги напсувам ... цяло геройство. Та оттогава, минавам по друга улица да не образувам нерви.
Отговори

Juvigy снимка Juvigy 07 юли 2006 - 11:16

Ми колеги , това си е стария номер : "ако мине"
Почваш да се пазариш като циганин и се оправя работата:)
Отговори

gradev снимка gradev 26 юли 2006 - 08:53

Не съм на това мнение за Булвария, купувал съм разни дреболии от там - цената винаги е била една и съща, но те имат много за различни модели и сигурно от това става грешката.
Отговори

John снимка John 26 юли 2006 - 09:26

:love_opel: Като имат много и различни модели поне да си вземат хора, които могат да четат (каталожния номер) и да могат да правят справки в компютъра.
Отговори

larry снимка larry 27 юли 2006 - 06:09

бях пак там,преди около 2 седмици да видя да не се е сменила пак цената на 1лв този път, но УВИ, пак беше същата жена и пак ми каза 31лв, но този ът натърти: "тя тази пробка е специална и не е като останалите" Хубу
тази специална пробка ми излезе 5лв на стругар+още 3 варианта на пробки, ако все пак има някакво рамзинаване-да пробвам и другите :) така че вместо 31лв за една аз дадох 5лв и получих 4 пробки :)
LONG LIVE BULVARIA AND THE SPECIAL ПРОБКА :a049:
Отговори

John снимка John 27 юли 2006 - 07:46

Това е било най-доброто решение на случая. Хубаво, че не си им дал на тия кожодери 31 лв. - за принципа, не за парите, щото тая пробка себестойността й е даже по-малко, като се прави фабрично и серийно.
Отговори

fanatic снимка fanatic 27 юли 2006 - 12:56

Булвария са върхЪ бе. Капачка за радиатор 38 лева. :a049:
Както казах и преди- гайкаджий.
Отговори

Duke_BG снимка Duke_BG 04 септември 2006 - 11:16

а как ви звучи това :
цена на двете леви врати и средна колонка за вектра А : 2229 лв и некви стинки ?
говоря само за тенекии без никакво оборудване - това е Каргоекспрес Варна
Отговори

larry снимка larry 04 септември 2006 - 14:30

Duke_BG, на Sep 4 2006, 11:16 AM, каза:

а как ви звучи това :
цена на двете леви врати и средна колонка за вектра А : 2229 лв и некви стинки ?
говоря само за тенекии без никакво оборудване - това е Каргоекспрес Варна
 

Ами звучи супер, попитай ако вземеш и още един чифт врати, за резерва, дали няма да ти направят отстъпка за "стинките" ;) :19a:
Отговори

бат'Марто снимка бат'Марто 11 януари 2007 - 14:30

Сори,че съживявам стара тема,по която доста е писано,но не ми издържат нервите :16V: Вчера за масло(10W40) 5л и маслен филтър,тия малоумници в Булвария ми поискаха...88.00(словом осемдесет и осем :flag: )лева...Питам го оня малоумник продавача колко струва маслото,а той ми казва ,,68 лева господине''Питам го:да няма грешка,искам опелско масло,не някво друго.Е нема грешка.А за филтър 20 кинта какви се струват??Май верно тия цените ги определят на око, да ги :3:

ПС:Днес си купих 10W40 на АC DELKO(т.е.същото) за 38 лв 5л
Отговори

lupo13 снимка lupo13 14 януари 2007 - 13:27

Duke_BG, на Sep 4 2006, 11:16 AM, каза:

а как ви звучи това :
цена на двете леви врати и средна колонка за вектра А : 2229 лв и некви стинки ?
говоря само за тенекии без никакво оборудване - това е Каргоекспрес Варна
 

абе пичове вие не разбрахтели че цените във официалните вносители са като за нови коли .............. няма значение че колата е на 15 години и е пред разпадане и цените в голяма степен не зависят от тях освен консумативите.
освен това от както сме "европеици" вече плащаме за европеиско масло т.е. цените скочиха горе долу двоино говоря за опеловото. :unsure:
Отговори

ma3x снимка ma3x 07 февруари 2007 - 01:16

ако наистина искате да се посмеете , звъните в булвария и искате да купите и да ви инсталират / те много държат на този израз / халогени ( то била халогенна система , оу иее :flag: ) за вектра А 1993 г - офертата толкова ми хареса че едвам се сдържах на краката си : 1780 лв +420 лв :flag: монтаж ...непопитах дали са позлатени, поплатинени дали имат някаква антикварна стоиност ...като колата или пък са ксеонови, всъщност нищо повече не попитах
Отговори

bisrvas снимка bisrvas 07 февруари 2007 - 09:06

ma3x, на Feb 7 2007, 01:16 AM, каза:

ако наистина искате да се посмеете , звъните в булвария и искате да купите и да ви инсталират / те много държат на този израз / халогени ( то била халогенна система , оу иее  :flag: ) за вектра А 1993 г - офертата толкова ми хареса че едвам се сдържах на краката си : 1780 лв +420 лв  :flag: монтаж ...непопитах дали са позлатени, поплатинени дали имат някаква антикварна стоиност ...като колата или пък са  ксеонови, всъщност нищо повече не попитах
 

Брат и аз останах безмълвен когато ми обади цена от 480 лв за 1 халогенче :flag: Опела е скъпа кола :flag:
Отговори

PeteRHR снимка PeteRHR 07 февруари 2007 - 11:34

bisrvas, на Feb 7 2007, 10:06 AM, каза:

ma3x, на Feb 7 2007, 01:16 AM, каза:

ако наистина искате да се посмеете , звъните в булвария и искате да купите и да ви инсталират / те много държат на този израз / халогени ( то била халогенна система , оу иее  :flag: ) за вектра А 1993 г - офертата толкова ми хареса че едвам се сдържах на краката си : 1780 лв +420 лв  :flag: монтаж ...непопитах дали са позлатени, поплатинени дали имат някаква антикварна стоиност ...като колата или пък са  ксеонови, всъщност нищо повече не попитах
 

Брат и аз останах безмълвен когато ми обади цена от 480 лв за 1 халогенче :flag: Опела е скъпа кола :flag:
 

хахаха. По-добре да се купят ксенонови фарове отколкото допълнителни за тази сума. :flag:

От Бояна Ауто съм купувал преди доста време единствено една капачка за антифриза. Беше 20лв, а по Симеон беше 6лв. Като сложих по-скъпата, разлика нито видях, нито усетих.

От София Ауто съм купувал хидравлично масло, свещи и други дреболии, които са на същите цени както и в други магазини.
Отговори

vlukarev снимка vlukarev 27 февруари 2007 - 15:11

Днес и аз им се обадих да попитам за еарбаг за опел корса 1999г. Направо се изумих 2290 лв. В e-bay цял волан с еарбаг-а 160-250 ЕУРО....
Отговори

Гостvlado1_* 10 март 2007 - 12:14

Все такива познати истории прочетох в темата.Смях в залата.
Баща ми кара един Ланд Ройвър Дискавъри.Та тази колица има един обтегач на ремъците специален който през няколко месеца се скапва и трябва да го сменяш.Да ама струва 300 кинта.3 пъти си купуваме от София такъв обтегач и на 4-ят вече не издържахме.Бе викам я дай да го свалим тоз толкова специален обтегач и да видим аджеба кво толкова се троши.Свалихме го отворихме го и кво се оказа.Вътре господата от Англия сложили една пластмасова фтулка която от вибрациите след 2 месеца се чупи и нов обтегач.Та веднага си направихме една бронзова фтулка и да чукна на дърво вече няколко години си пърпорка Ровърчето с тоя обтегач.Та съвета ми е.Преди да отидете про големите специалисти вижте дали неможете да си го направите сами.Както колегата с болта за пробката.И аз като теб щях веднага са си я врътна на струга.
Отговори

kirenski снимка kirenski 07 август 2007 - 08:36

:icon_biggrin: Колеги малко да ви просветля. :icon_eek: в БУЛВАРИЯ ВСИЧКИ ЧАСТИ СА ОТ ЗАВОДИТЕ КОЙТО ИМАТ ДОГОВОР С ОПЕЛ ЗА ТЯХНОТО ПРОИЗВОДСТВО а не са от ТУРЦИЯ /поне аз така знам/ както са масовите по СИМЕОН и ТАМ СА ПРЕДИМНО ЗА НОВИ КОЛИ - но винаги има по евтин вариянт от тях/ не ходете да си купувате части за стари коли от тях няма смисъл :newsm05_41: а че продавачите в сервиза са им смотани за това спор няма :first: ако имате кола която не е в гаранция не ходете при тях давате си парите на вятъра :devil-smiley-019:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg