Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

Газаджия крадец-внимавайте

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 12 август 2006 - 09:17

Вчера минавайки по бул.Възкресение (в гр. София) спирам да заредя газ на бензиностанцията която е точно на кръстовището мисля ЛУКОИЛ-ПЕТРОЛ се води, та спирам и понеже чашката за зареждане на газта ми е в багажника, отварям багажника и му казвам на момчето каде се намира чашката и за колко да зареди газ.Влизам в бензиностанцията да си плащам и като излизам гледам този който зарежда ми разглежда из багажника докато се приближавам виждам с очите си как се протяга и взима един флакон са почистване на табло и флакон с ароматизатор за освежаване на въздуха и си ги прибира в гащеризона.Малко е да се каже че ми стана черно пред очите, трябваха ми 3 сек. за да го приближа и 1 сек. да го центрирам в междуочието :bishop: мисля че повече няма да пипне :first: :devil-smiley-019: моята кола

Но после като си тръгнах се размислих за хората на които чашките за зареждане на газта им са в багажниците като на мен и отварят услужливо багажника, влизат да си платят и после излизайки виждат как момчето им е затворило капака и мие задното стъкло и се кефят на това, но всъщност може да са изпразнени и обрани без да разберат :a049:

Внимавайте колеги станали са много нагли :2angry1:
Отговори

ГостAlibi_* 12 август 2006 - 09:27

Както един познат казваше...лев, десен и един "low kick" под ребрата :bishop:
Ама мноо правилно си постъпил де..... :devil-smiley-019:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 12 август 2006 - 09:37

Аз си сипвам сам... Мразя да пипат тея клептоманчета! На служебния Бенц 2 пъти ми тафираха капачката и ми стана много и вече ги гоня... Много услужливи са станали напоследък... :devil-smiley-019:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 12 август 2006 - 10:52

наглостта е крайна като се има в предвид че има и камери(не че някой ги гледа) по големите бензиностанци и пак си барат :2angry1: но ми писна вече..
Всеки в тая държава тарикат го раздава и гледа да свие нещо :devil-smiley-019:
Отговори

Stoikoff снимка Stoikoff 12 август 2006 - 10:55

Преди време на едно ОМВ един пич ме кара да му пускам музиката да я чуе , понеже харесал тубата :devil-smiley-019:
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 12 август 2006 - 10:55

Цитат

Преди време на едно ОМВ един пич ме кара да му пускам музиката да я чуе , понеже харесал тубата

Редовно ми се случва, ма вече ще взимам пари за демонстрация :devil-smiley-019:

Еми за това киснеш до тях докато ти налеят за 20 лева, а не за 19.99 :bishop:

Майка им тарикатска :first:
Отговори

vlad0 снимка vlad0 12 август 2006 - 11:47

schumi.fan, на Aug 12 2006, 10:55 AM, каза:

Еми за това киснеш до тях докато ти налеят за 20 лева, а не за 19.99 :bishop:

Майка им тарикатска :devil-smiley-019:
 


:first: :a049:

0,01 лева или по друг начин казано 1 стотинка от около 200 зареждания ще изкяриш 1 литър лелелеле нее неееееееее не може да има такъв човек

И все пак темата беше за газаджиите и тафенето, а не кой колко хубава музика има в колата
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 12 август 2006 - 12:19

vlad0, на Aug 12 2006, 12:47 PM, каза:

0,01 лева или по друг начин казано 1 стотинка от около 200 зареждания ще изкяриш 1 литър лелелеле нее неееееееее не може да има такъв човек
 

Бате я ако искаш сметни на ден колко хора зареждат там, всеки по една-две стотинки......сега сметни за месеца кво се получава.....
Не говорех от лична гледна точка, през кура ми е за шибаната стотинката, ае сега не ме изкарвай такъв мамка му...., обаче бензиностанциите кярат от това

да го еба, за първи клас съм :bishop: вече ще смятам с калкулатор :devil-smiley-019:
ама kabby го е казал в следващия пост това дето го имах предвид
Мнението беше редактирано от schumi.fan: 12 август 2006 - 12:45
Отговори

kabby снимка kabby 12 август 2006 - 12:19

Аз съм назад с 4 капачки за чашка на газовата :)
Като изчезне и ми е смешно .. тая пластмаса 1 лев струва ... той на старо по колко ще ги продава ?
Убава работа ама циганска дето има една дума :)
Майната им на кокошкарите ... ще си умрат всички като овце ... без история
Отговори

vlad0 снимка vlad0 12 август 2006 - 13:31

schumi.fan, на Aug 12 2006, 12:19 PM, каза:

vlad0, на Aug 12 2006, 12:47 PM, каза:

0,01 лева или по друг начин казано 1 стотинка от около 200 зареждания ще изкяриш 1 литър лелелеле нее неееееееее не може да има такъв човек
 

Бате я ако искаш сметни на ден колко хора зареждат там, всеки по една-две стотинки......сега сметни за месеца кво се получава.....
Не говорех от лична гледна точка, през кура ми е за шибаната стотинката, ае сега не ме изкарвай такъв мамка му...., обаче бензиностанциите кярат от това

да го еба, за първи клас съм :devil-smiley-019: вече ще смятам с калкулатор :bishop:
ама kabby го е казал в следващия пост това дето го имах предвид
 


1000 зареждания на ден по 1 стотинка = 100лв
/това е някакъв супер вариант нали се сещаш/

хахах ти ме разби не може да мислиш толкова дребно .... :first:

като сте сигурни за капачките, че са ви ги взели от бензиностанцията ...
там има камери...
оплаквате се на управителя, той ви връща капачката и онзи го уволняват, чиста работа ...
Отговори

borro снимка borro 12 август 2006 - 13:48

Че са сметкари, така е. На ОМВ в Дървеница за 1 час заредих 2 различни коли. Едно, че ме "метна" общо с 5 стотинки (за едно и също лице говоря ), едно че се оглежда в тях и както казва Шуми - питат за музичката. Обслужването - нямам думи. Личната поне си я зареждам в Шел Младост, където някакси ми е по-кеф - момчетата са арни.
Абе кво си говорим - бахти племето крадливо.
Отговори

Иво снимка Иво 12 август 2006 - 14:11

vlad0, на Aug 12 2006, 02:31 PM, каза:

1000 зареждания на ден по 1 стотинка = 100лв
/това е някакъв супер вариант нали се сещаш/


Даже 1000х1+1000 стотинки, т.е. 10 лв, а не 100.

Аз познавам един човек дето прави обратното. Като зареди си мие сам стъклото и си мята в багажника това с което го е измикл (перо ли, гъба ли как се казва) :devil-smiley-019:
Отговори

John снимка John 12 август 2006 - 15:01

Бате, това за бензиностанцията на К. Величков след мангалския квартал ли става въпрос, щото на Възкресение няма бензиностанция. А оная е тъкмо Лукойл.
Отговори

kabby снимка kabby 12 август 2006 - 16:50

vlad0, как ли пък няма да се връщам от майната си за една капачка.
Просто никога поевече не зареждам там, казвам на всички около мен да не зареждат там и това е .. разчитаме на клюката - аз като кажа на 10 човека .. те на други 10 и т.н. ще им секне клиентелата :)
Стаден принцип се наричаше това ..

За да съм напълно честен - по тресето София - Благоевград зареждам само на точно определени места по няколко причини и едната е факта, че не ми пипат колата :) Всеки път я оставям с отворен произорец и багажник и нищо не ми е изчезнало.

Това са:
газостанцията след ШЕЛ на Драгичево посока Перник /малка една такава но винаги качествено гориво имат там/
ОМВ Дупница /никога никой не си е позволил да пипа, а вече ме познават всички до толкова че ме поздравяват/
Газостанцият Вьор след Джерман посока Благоевград /по същите причини като тази на Драгичево/
ОМВ Благоевград - това няма какво да го коментирам :) Ще вземат да ме назначат за персонал там още малко :)

Преди не подбирах къде да заредя, но ... .не питай старило, питай патило :)
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 12 август 2006 - 21:01

vlad0, на Aug 12 2006, 02:31 PM, каза:



Абе човек, как да ти го обесня :bishop: ........
Ей го цитата на kabby.....кокошкарска работа!!!....това беше

kabby, на Aug 12 2006, 01:19 PM, каза:

Като изчезне и ми е смешно .. тая пластмаса 1 лев струва ... той на старо по колко ще ги продава ?
Убава работа ама циганска дето има една дума :)
Майната им на кокошкарите ... ще си умрат всички като овце ... без история
 


Айде :devil-smiley-019: да разбереш че си в грешна посока....недей така бате :first:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 14 август 2006 - 11:53

John, на Aug 12 2006, 04:01 PM, каза:

Бате, това за бензиностанцията на К. Величков след мангалския квартал ли става въпрос, щото на Възкресение няма бензиностанция. А оная е тъкмо Лукойл.
 


Тя е точно на кръстовището голямото, срещу нея има и ШЕЛ един малък :devil-smiley-019:
Отговори

fanatic снимка fanatic 14 август 2006 - 13:36

А днес карах един да ми досипе 0,04 лева или да ми върне ресто. Понеже съм работил бензинджия и знам, че от това почти никакви пари не се правят и ме хвана много яд. Вместо да сипе за 20 лева или поне за 19,98 тоя спря на 19,96. Причерня ми пред очите защото не е за 1ви път. излезна шефа на бензиностанцията и го помолих да си стегне хората защото тоя направо на 5 кръв щях да го оставя. Това е на Шел- младост. Още една такава проява и зареждам догоре и ги паля- окото ми няма да мигне.
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 14 август 2006 - 16:16

Е точно тука на Шела в Младост кви са не ми се говори, всеки ден зареждам там и са ми ясни...Викторе мога да ти кажа че тия там и бой са яли и пак не им увират главите.
Отговори

fanatic снимка fanatic 14 август 2006 - 16:38

BENITO, на Aug 14 2006, 04:16 PM, каза:

Е точно тука на Шела в Младост кви са не ми се говори, всеки ден зареждам там и са ми ясни...Викторе мога да ти кажа че тия там и бой са яли и пак не им увират главите.
 

Айде на бас :bishop: :first: :a049: :devil-smiley-019:
:fire: :61: :19a:
Отговори

Ulghart снимка Ulghart 15 август 2006 - 14:35

xcalibur, на Aug 12 2006, 02:11 PM, каза:

Аз познавам един човек дето прави обратното. Като зареди си мие сам стъклото и си мята в багажника това с което го е измикл (перо ли, гъба ли как се казва) :devil-smiley-019:
 


Евала на човека, много е добър :bishop: И аз ще започна така да правя. Как не ми е хрумнало досега това.
Тука колежката ме пита за какво се хиля, като идиот.

А иначе на Петрол веднъж, един ми беше отворил вратата и разглеждаше. Със сигурност съм гледал доста учудено и тъпо, просто не можах да реагирам.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg