Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

26.12.2006

Тази тема е заключена

|ONYX| снимка |ONYX| 02 декември 2006 - 20:19

Аз получих информациа за Оазиса, това е под аеца. Хубаво е бунгалца са. В бунгалата са две стаии и с по две легла, има и телевизор. Има борчета тревичка и става о6те по приятно. Има механа за гостите, които си носат мезета и коктеилчета и си прават веселото. Аз мисла че това е добре, освен ако не правим огън и скари на поляната иначе из стаите да разнасаме не е некакси приятно. Спането е 15лв. но си заслужава :c010:


Ето снимчица от мястото...
Публикувано изображение
Отговори

iavor снимка iavor 02 декември 2006 - 22:32

Марто добра идея баце :) .Значи освен,ако на БТЦто не по-евтино мисля,че това е алтернатива,която не е за изпускане,но там си ходят доста хора и за това трябва да сме наистина ранни с резервацийте!


Иване-защо бре...може и на ЛС...


Емил_вр...а добре дошъл :) ,а иначе тва румънците,макар,че не много обичам породата им не е лоша идеята...все пак сме опелисти да ге...



Аз заявявам спане за горе!
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 03 декември 2006 - 14:08

Яворе наи добре да пуснем една тема и в нея всеки да напише да ЩЕ спя, или Не Няма да спя ида си напраим сметка колко да запазваме и за кога.
Отговори

Марчо снимка Марчо 03 декември 2006 - 14:51

ми аз лично несъм много за спането попринцип обаче ако се съберем нищо не ми пречи да спя горе на тая на оазиса съм ходил преди години и се казваше БалКанТоН да ви кажа небеше зле даже е приятно само че нямаше кенеф
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 03 декември 2006 - 18:20

За сеа сме 5 човека другте немога да ги видя за да и питам. комуникациата е сложна при мене !
Отговори

iavor снимка iavor 03 декември 2006 - 18:23

Мартин е прав.

Марио батко-кажи обаче със сигурност,ще спя или НЕ няма да спя...
Отговори

methood снимка methood 03 декември 2006 - 18:47

На 23 сегорно почти 100 % ще мога само да незлезне нещо изневиделица :c010: но засега сме там
Отговори

iavor снимка iavor 03 декември 2006 - 18:51

Не бе сменете заглавието.Нема смисъл да е 23ти-аз съм на работа и на 24ти до обяд в сф...дайте на 26ти,след уютния семеен празник да се качим ид а се разглобим.
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 03 декември 2006 - 18:58

се тоиа един два дена
ама белиа лебед каза че на 27 е на работа
едва ли ше са спи и после да патува .
аз съм за коя дата кажете се съм свободен
Jordan: ako sum si na vr sum s vaz :)
Още един доиде !
Отговори

methood снимка methood 03 декември 2006 - 21:02

е как кажете и за 26 може по принцип Яворчо щом си на бацане. важното е да сме повечко свиние ама така ниели свиние :c010:
Отговори

Марчо снимка Марчо 03 декември 2006 - 22:46

за 26 съм 100% за спане ама за 23 звучи малко тъпичко
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 03 декември 2006 - 23:09

Ми 26-ти, 26-ти. Само че не гарантирам дали ще дойда и ако дойда до колко ще стоя и колко ще пия, че на 27-ми от 9:00 треа да съм заседнал у Младост 4 у Софеа на работното си място ;) В краен случай ша глеам утре да се отърва и да съм на 28-ми, та да мога да си почина...
П.П. ikov, убаво си си взел Корса, да ти е честита и много време да те радва и слуша, само безаварийни. Остава да разкараш от аватара си тая Фиеста, опс, Мазда и да туриш истинската кола ;)
И в крайна сметка кажете дали да сменям заглавието на темата и да е на 26-ти?
Отговори

iavor снимка iavor 04 декември 2006 - 11:38

Ванка сменяй баце заглавието :) .

Иначе,ако успееш са освободиш за 28ми да идеш на линия при теа пустиняци ще е пекрасно :61: -направо ще сме пустиняци дрийм тийм :3: .

Иначе на 23ти първо,че не е разумно,2ро,че мен и още хора нема да ни има :) .

Значи до тук сериозно спане са заявили следните хора:

1. Аз
2. Мартин(ONYX)
3.Ичо(Icho)
4. Марио(ikov_vr)
5. Калоян(methood)...а.к.а. бертонето :19a:
6. Ванката(Неам Равен)...а.к.а. белата техника :61:
7. Калин-момче не регистрирано тук,което аз лично отговарам да присъства :) !
8. Влади(FiLaRn)

Тва сме 8 човека до тука!След кратко,но качествено обмисляне реших сбирката да не се състои с присъствие на жени,освен,ако не са фенов на марката :3: -не за друго,а защото все пак нежните половинки изискват внимание,а ние както не сме се виждали от време оно...сещате се колко внимание ще получат :19a: .
Сега остава и други желаещи да дойдат да си заявят сериозно участието,след,което някой да мине и да събере капарото.Това трябва да е човек,който има определен престой през седмицата във Враца-Ичо ти съгласен ли си?Аз ще събирам от София :) .И направо да заявяваме,щото нема време ей-тва треа стане в рамките до 13-15ти максимум!


Останалите екстри вече ще ги договаряме допълнително-като скари,тежки и леки алкохоли :c010:


:19a:

П.П. Номер 6 вече е сигурен! ;)
Мнението беше редактирано от Неам РаВеН: 04 декември 2006 - 14:26
Отговори

kaka снимка kaka 04 декември 2006 - 11:46

iavor, на Dec 4 2006, 11:38 AM, каза:

Значи до тук сериозно спане са заявили следните хора:

1. Аз
2. Мартин(ONYX)
3.Ичо(Icho)
4. Марио(ikov_vr)
5. Калоян(methood)...а.к.а. бертоноето :c010:
6. Ванката(Неам Равен)...а.к.а. белата техника :19a: -като той е под въпрос все още...
7. Калин-момче не регистрирано тук,което аз лично отговарам да присъства :) !
8. Влади(FiLaRn)

Тва сме 8 човека до тука!
 

Номерирах ги и ги изкарах в първото мнение в темата, за по-лесно :dancin: Яворе, редактирай си бройката там :19a:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 04 декември 2006 - 14:11

Добре е в краина сметка се получава. Аз предполагам че ще има още желаещи за спане. А за не спането има още двапати по толкова :)
Добре се заформя Опелци :) :c010:
Отговори

Марчо снимка Марчо 04 декември 2006 - 17:00

мерси е тре зема от некой апаратче да я снимам.гледам че сме се събрали за леденика тва е доста добре само тре навием иван(wazzz)
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 06 декември 2006 - 00:04

апаратчета и камери ще има в изобилие :thu: като ядене и пиене :) И Опел де :thu:
Как варви организациата на кои да дам кинти за Капарото :25:


Те тука те некфи снимки от горския дом, много добро

http://www.visit.vratza.com/index.php?r=ho...EE%EC%26quot%3B !

Не пише колко кинти е деа !
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 07 декември 2006 - 15:24

Сега ако се намери и някой да резервира места, щото днес е вече 7-ми...
Отговори

iavor снимка iavor 07 декември 2006 - 17:22

Работи се по въпроса.Ичо сега е във Враца и ще събира капарота,едно друго и ще резервира евентуално :) .
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 09 декември 2006 - 15:13

Я маи ми са види че... нали.
Никои нищо не вика...
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg