Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Петък вечер - 06.07.2007г

Тази тема е заключена

Mixi снимка Mixi 07 юли 2007 - 01:07

Беше ненеормално! То друго не съм и очаквала от вас де! как ме карате да се смея не е истина! Бай ти Митьо ме гледа лошо цяла вечер ма него му е простено, то с тоя му проблем... разбирам го :kinggrin:
инак супер яко си изкарахме! Някой се изнесохме малко по-раничко, дано не се сърдите!
Видяхме новия спамер на форума :drive: има нещо опелджииско и в него :kinggrin:
ае трябва по-честичко да се събираме :kinggrin:

Благодаря за гостоприемството на Добри, обстановката беше идеална! Всичко беше повече от перфекнто!
Отговори

Иво снимка Иво 07 юли 2007 - 10:27

Мога да кажа само, че който не е дошъл трябва много да съжалява. Атмосферата беше прекрасна, лафчета, смях, добро обслужване и екстра кухня, бира...какаво му трябва на човек
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 07 юли 2007 - 12:50

всичко беше както винаги ток и жица и незнам за бай митьо, как е гледал и колко му е било шумна микси, но на мен ми беше В ухото, така че, не се оплаквайте ,а се надявайте по-често да се хили до сълзи, че чак и Мишо горкия се разплака, хората се смеят, той реве..... :kinggrin:
очакваме компромати, от вас, а нашите утре или в понеделник :)
а колко пари отидоха все пак за добрата кауза?!! Защото се надявам да се оставили и прилично и на сервитьорчето, че си свърши чудесна работа човека,а и на това разчита все пак ....
Айде по живо по здраво и до скоро виждане
Отговори

Mixi снимка Mixi 07 юли 2007 - 13:28

Ае са пак Миксито виновна, другия път ще седна на другия край на масата :kinggrin:
Отговори

O-Z снимка O-Z 07 юли 2007 - 14:27

Еми доста весело беше както винаги. Аз тъкмо ставам да го ева. Смях на богато имаше и не само. И тъкмо си тръгваме и Бай Митя, който всички знаем колко е контактен намери едни девойки с една червена астра от Хасково и като ги заприказва и то стана никое време. Ванката и той дойде по едно време с една бира от някъде и така. Ще видим в неделя дали неустоимия чар на Митко е дал резултат и дали девойките ще дойдат на среща на нашия клуб. Толкова от мен за снощи. Кратък разказ в картини:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

П.П. Само на мен ли ми се стори че инициатора на таз цялата дъндания, Жоро, не дойде или ми дойде много айряна.
Отговори

wehrmacht снимка wehrmacht 07 юли 2007 - 15:23

перфектно беше :kinggrin:
айде пък в неделя ще довършим започнатото :kinggrin:
:kinggrin:
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 07 юли 2007 - 15:24

Аз в последния момент се отказах ,като се имаше впредвид днес колко задачи имах да реша , но за другия път съм тан .
Отговори

Mixi снимка Mixi 07 юли 2007 - 15:53

снимките къртат :kinggrin:
Отговори

ГостBuxalkata_* 07 юли 2007 - 15:58

ехеее супер снимки супер готино си изкарахме и ние само дето се наложи да ставаме... :(
Микси абе ти да не се беше напушила нещо от каде този смях????Митията се похвали на всички с
новото си Casio..... айде нядявам се скоро време да пусна тук таме някоя оферта за....... :dancin: но за сега :kinggrin:(Жужка може и да се сеща) :ole:
Отговори

iavor снимка iavor 07 юли 2007 - 16:15

Mайкооо следващата такава "къща",дано е след изпитите ми,начи така ше се накефа да дойда да се откръша от земята че немое си предстайте...евала че сте си напрайли купончето,а така катог леам там са били видни пияници от секви прослойки...
Отговори

Mixi снимка Mixi 07 юли 2007 - 16:23

 Buxalkata, на Jul 7 2007, 04:58 PM, каза:

ехеее супер снимки супер готино си изкарахме и ние само дето се наложи да ставаме... :(
Микси абе ти да не се беше напушила нещо от каде този смях????Митията се похвали на всички с
новото си Casio..... айде нядявам се скоро време да пусна тук таме някоя оферта за....... :dancin: но за сега :kinggrin:(Жужка може и да се сеща) :ole:



Мен не ми трябва да пуша нещо че да ми е весело! Стига ми да съм с вас и всичко е ОК :) powera сам идва :kinggrin:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 08 юли 2007 - 13:20

 Mixi, на Jul 7 2007, 05:23 PM, каза:

Мен не ми трябва да пуша нещо че да ми е весело! Стига ми да съм с вас и всичко е ОК :) powera сам идва :kinggrin:


и най-вече с мен :kinggrin:

и за нищо не си виновна, освен за смеха до сълзи на целата маса
Отговори

dobitc снимка dobitc 10 юли 2007 - 09:01

WELKOME! :kinggrin:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 10 юли 2007 - 10:44

Ей ме на със снимките и ъъ такова, нищо лично към никой със снимките :kinggrin: :mhihi:
ма нещо киселичко сме яли май :19a:
Публикувано изображение
ех тоз Ванка, не го оставихме да се нахрани като ората момчето
Публикувано изображение
мдамм, е те тука ако имаше и звук
Публикувано изображение
абе некви смешни подправки имаше у всички паници май
Публикувано изображение
малии, виждали ли сте как се играе брейк на родопски гайди, нана юр да грейтест :kinggrin:
Публикувано изображение
апни си Ивчу, апни си маминуту :tongue:
Публикувано изображение
абе таз винка беше бая опасна.. 2 чашки и глей ко праим :19a:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
дер вервулф фемили :beer:
Публикувано изображение
отрудените кунки и нозе на видните ни опел членове, добре че снимките не улавят миризмътъ :3:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
е как кой, мамчето ъъъ, какчето с неизменната зеуена гадост
Публикувано изображение
епа то стана късно, бирцока биде изпразнен, Мишо заспа на масата, другоя мишо е па вече под масата, убави ора.. се пиенки :kinggrin: :rotfl:
Публикувано изображение
ей тигре тигре имаш ли пари :drive:
Публикувано изображение
лиглааа :tongue:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Айде това от мен, нищо лично към никой, с големо уважение и адмирации към всички дошли и недошли :b070:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 10 юли 2007 - 10:50

:kinggrin: :kinggrin: :kinggrin:
бравоооооооооооооооооо
всички сте заловени
Отговори

фалконети77 снимка фалконети77 10 юли 2007 - 12:27

:kinggrin: Akulski,невероятен снимков материал на много "сериозна работна" среща на Опел клуб. :kinggrin: :kinggrin:
Отговори

wehrmacht снимка wehrmacht 10 юли 2007 - 12:42

тва ние ли сме бе :3:
:kinggrin: :kinggrin: :drive:
:kinggrin: ми добре сме си като гледам :mhihi:
:beer:
Отговори

Жоро снимка Жоро 10 юли 2007 - 13:19

Ах к'ви сте, хапнахте и пиинахте по моя инициатива без мен а сега и със снимки ме дразните...
Отговори

Mixi снимка Mixi 10 юли 2007 - 13:20

някой май се оплаква :kinggrin:
Отговори

Иво снимка Иво 10 юли 2007 - 13:30

Жорето добре направи. Къде ли ще ни прати сега???
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg