Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

RONIN Auto.

Charlie снимка Charlie 16 февруари 2008 - 11:14

От скоро - няколко колеги се групирахме в общ сервиз и място да си правиме силовия тюнинг.

Разполагаме с всичко необходимо за ремонт на Опели.
Аз специално поставям газови инжекциони на bsm-bg.com и подмяна на ECU с това http://www.megasquirt.info/ което управлява газови, бензинови инжектори, аванс таблици и много други екстри.

Снимки и инфо тук :

http://www.ecarc.eu/gallery/index.php

За връзка с мен GSM: 08998 03330

До скоро.
Отговори

Оги снимка Оги 18 февруари 2008 - 09:44

Ае да земеш да махнеш моята кола от твоя сайт и повече да не си позволяваш да го правиш БЕЗ съгласието ми ... А!!!

Сигурен съм, че знаеш коя е :3:

П.С. ЕБЕМ ТИ СИЛОВИЯ ТУНИНГ :3: <_<
Отговори

Charlie снимка Charlie 18 февруари 2008 - 10:21

Съжалявам - веднага я махам.
Но да оставя ли другите 14, ако може?!
Отговори

Оги снимка Оги 18 февруари 2008 - 10:28

 Charlie, на Feb 18 2008, 10:21 AM, каза:

... ако може?!


Не може <_<

Сега сериозно оставяй каквото искаш, просто НЕ трябва да се хвалиш с кола, която така и не успяхте да направите
.. пък ако и другите са така като моята пази боже
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 18 февруари 2008 - 10:42

Що бе Оги какво му е на сервиза? Виж на едната снимка единия майстор с бели дрежки като доктор а другия с биричка в ръка. Класика брат! <_< Има един сервиз в София дето е известен като сервиз търпение, но от там поне излизат истински неща. Този е за хора с доста повече търпение, но от това дето се видя не излезе нещо работещо... От всички тъпни в тоя форум дето съм видял, най-много мразя и ме вбесява когато някой преебе друг от същия този форум! А в случая е меко казано преебване... :3:
Отговори

Charlie снимка Charlie 18 февруари 2008 - 10:48

И аз сериозно. Не се понаваме лично, аз съм Charlie дето асемблирам Мегите.

Вярно е че пак с този двигател стана "цапано дупе...".
Знаеш че и на Вектрата два пъти е направил същия проблем преди година-две.
До сега никой не ми е дал точен отговор защо става така, макар и пет тона бира да сме изпили по темата.

А за снимките си прав - просто не съобразих, че там стана една..., но ако накой се похвали че е безгрешен в силовия тюнинг...

Махнах ти снимките и лека и базаварина.
Отговори

Оги снимка Оги 18 февруари 2008 - 10:56

 Charlie, на Feb 18 2008, 10:48 AM, каза:

Вярно е че пак с този двигател стана "цапано дупе...".
Знаеш че и на Вектрата два пъти е направил същия проблем преди година-две.


А така .. ае ся приятелю ми обясни защо аджеба не си отворихте устата и не ми казахте да не слагаме тъпата МЕГА ... знаете, че е проблемна и т.н. .. ЗАЩО ми кажи пожелахте да експериментирате върху колата, която Иво тъкмо успя да закрепи .. ЗАЩО така постъпихте ??
Хиляди пъти казах, че ми тряа ежедневка. От вскички на вас най ви е ясно, че това е неудачен вариант. Дадохте ми дума, че ше стане и въпреки съветите на 100 човека да не го правя аз пак се съгласих само заради вашите обещания .. и ко стана мотора АУТ <_<
Кажи ми сега кой ше поеме отговорноста? Знаеш ли колко пари съм дал .. е сигурно знаеш. Нямаш скруполи с лека ръка да потрошиш всичко направено досега !!

Кажи ми сега кой ше поеме отговорноста следващия път като стане така ми кажи, как да се навият хората да експериментират ???
Отговори

Stoil снимка Stoil 18 февруари 2008 - 11:03

 Charlie, на Feb 18 2008, 10:48 AM, каза:

.................
Вярно е че пак с този двигател стана "цапано дупе...".
.....................

................................ лека и базаварина.


каква лека и каква безварийна
вие му ебахте майката на двигателя, ква безаварийна

май идеята е да продавате там шитовете пък после мани заеби
ако сте некои дето поне поне малко им дреме щяхте да си поемете разходите
ама всичките сте такива - специалисти

и се радвай, че Оги не е некой отмъстителен
в други случай не знам кво щеше да става
Отговори

Charlie снимка Charlie 18 февруари 2008 - 11:15

Аз ще въстановя парите който съм получил по този проект.
Аз отговарям за асемблирането на Мегата и поставянето на допълнителните опции.

Оги звани ми на GSM-a: 08998 03330 за да ти въстановя мойта част от плащанията който си направил.

Но не вярвам това промени мнението на повечето че съм пълен лайнар в този форум. Както излиза от последните мнения.
Отговори

Оги снимка Оги 18 февруари 2008 - 11:15

 Charlie, на Feb 18 2008, 10:48 AM, каза:

..., но ако накой се похвали че е безгрешен в силовия тюнинг...


Ето колеги МОТОТО на фирмата, която по-горе се рекламира.

Няам какво повече да кажа по въпроса <_<

Добре Чарли, преди да правиш самоопределения, които никой не е изказал за теб ми кажи как ги виждаш ти нещата? Честно ..
Какво правим, след като съм инвестирал 7000+ в нещо, което беше потрошено. Аз не съм казал, че си 'лайнар' (или каквото там), според мен даже не си ти виновника. Ти си асемблирал нещо, което в крайна сметка работеше. Ся тука искам да вмъкна, че Илиан ми каза, ЧЕ ЛИЧНО ТОЙ го е сглабял .. неговите лъжи край нямат, мислех че е поспрял обаче се оказа, че и за това ме е излъгал :3:
Та това работещото нещо в последствие е било настройвано и вследствие на настройките се е случило това.
И какво .. искаш да ми покриеш парите, които ти си направил .. е колко са те на фона на сумата, която споменах по-горе.

Според мен като ЦЯЛО екипа ви трябва да се заеме с някакво обезщетение, кой от вас с какчва част ще участва си е друг въпрос.

Мегата е комплект с широколентовата бих желал да ви ги върна
Отговори

Charlie снимка Charlie 18 февруари 2008 - 11:56

Питаш ме чесно:

Според мен оттук нататък има два пътя:

1. Търсиме отговорност на всички замесени в проекта и тя се изразява в въстановяване на пари:
Мегата е комплект с широколентовата бих желал да ви ги върна - Ще ти въстановя парите за тях.
+ сумата която съм взел за работа по проекта. Факта че колата прогори буталата е и моя отговорност.
Аз отговарям за това от което разбирам.

2. Да продължиш проекта с ковани бутала и както вече е направено на този двигател + турбо ако искаш или компресор. Но за случая не е виновна Мегата, така че по-добре я запази. И аз съм с Мега + газова спринцовка и вече две години работи на евридейката.

А за Мото-то надали някой си признава грешките, аз поне се мъча да бъда обективен, а дали се получава...
Отговори

Оги снимка Оги 18 февруари 2008 - 12:11

 Charlie, на Feb 18 2008, 11:56 AM, каза:

Питаш ме чесно:

Според мен оттук нататък има два пътя:

1. Търсиме отговорност на всички замесени в проекта и тя се изразява в въстановяване на пари:
Мегата е комплект с широколентовата бих желал да ви ги върна - Ще ти въстановя парите за тях.
+ сумата която съм взел за работа по проекта. Факта че колата прогори буталата е и моя отговорност.
Аз отговарям за това от което разбирам.

2. Да продължиш проекта с ковани бутала и както вече е направено на този двигател + турбо ако искаш или компресор. Но за случая не е виновна Мегата, така че по-добре я запази. И аз съм с Мега + газова спринцовка и вече две години работи на евридейката.

А за Мото-то надали някой си признава грешките, аз поне се мъча да бъда обективен, а дали се получава...



1. Замесените са ясни! Останалите неща до ден два ще сме ги изкарали и ще ти ги пратя. Въобще не искам да се занимавам повече.

2. Приятелю, аз имах НАЙ-ГОЛЯМОТО желание да направя този проект, нито веднъж не съм пожелал да спестя пари, да оставим нещо непоправено и т.н. Всичко исках и помолих да е ново .. исках да е без забележка .. ма без нито една. Мисля, че това е ясно на всеки, който ме познава първо и второ на хората, които се занимаваха с колата.
За съжаление обаче в този ми стремеж парите ми свършиха, все пак не ги копая! Мотора в момента е в състояние критично, ремонта ще струва още ПОНЕ 7000.
Ризите (всичките са зле), буталата също, биелните лагери и те .. всичките повдигачи са за боклука, единия вал е износен, едната ролка на вала е крива, едната глава ЦЯЛАТА е за хвърляне ...
Този ремонт е непосилен за мен. Затова днес вадим мотора и какво ще правя с него незнам <_<

Радвам се, че си признавате всичко .. то и няма как иначе. Всеки случай поне имаш смелоста да го направиш за разлика от колегата/партньора ти :3:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 18 февруари 2008 - 12:16

Колега, нещо не схващам! Предлагаш му сега след като за 7 хилки е получил само купчина желязо за вторични да слага турбо и ковани бутала дето ще му излезе още толкова. Добре, може да има логика, но само ако мотора му сегашния ставаше за нещо. А по това което той е споделил, той не става за нищо, или за да стане треа да налее още един куп пари да подмени неща дето са безбожно скъпи. И сега какво излиза? Да даде още 20 К иможе и да има кола. И после пак като се преебе, ще го посъветвате да сложи двигател от сувалка може би. Ако сте пичове на място, ще му въстановите парите поне дето е дал на вас и ще си приберете копчината скрап дето сте му дали за двигател. На мен цялата работа ми изглежда, като разчистване на старите преебани части на Илян от Вектрата. Поправи ме ако се бъркам. Но не може мотор след основен ремонт за няма и 2К километра да е преебан тотално. Мазането на вала не мисля, че има общо с мегата или се бъркам?!
Отговори

Оги снимка Оги 18 февруари 2008 - 13:05

 Scorpion_BV, на Feb 18 2008, 12:16 PM, каза:

Но не може мотор след основен ремонт за няма и 2К километра да е преебан тотално.


Всъщност изкара точно 443 км <_<

Колега няма нужда излишно да се налива масло в огъня, и без това е напечена работата. Ще видим какво ше се договорим ..
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 18 февруари 2008 - 20:13

Тая тема май няма да я бъде :3:
Чарли или да си пусне нова тема и да опише нещата по подробно как си трябва...Тази тема утре заминава са коша а вие имате още малко време да се оправите с каране <_< :3:

егати представянето Оги дръпна една антиреклама, ама кво то пак си е някъкъв вид реклама :3: :3:
Отговори

street.force снимка street.force 19 февруари 2008 - 03:34

 Бижо Бижев, на Feb 18 2008, 08:13 PM, каза:

Тая тема май няма да я бъде :3:
Чарли или да си пусне нова тема и да опише нещата по подробно как си трябва...Тази тема утре заминава са коша а вие имате още малко време да се оправите с каране :3: :3:

егати представянето Оги дръпна една антиреклама, ама кво то пак си е някъкъв вид реклама :o :o



защо остави темата и илян да се обоснове ....





1 во колата ненам как е минала 500 км с този двигател след като ти веднъж ходи до варна с нея напаравиха ти онез глупости с поксипола по скоростите и ти преебаха лагерпомпата след тва я оправяха при иво +нов лагер

после иво колко я кара из софия инемаше проблеми след което ти си я получи с мега и се чупи пред варна нали така ?Това колко километра са според тебе :o

2 ро когато имаш някакви претенции за гаранция връщаш стоката НЕПИПАНА тва е като да ти се преебе телефона да го отвори некои да го затвори и после да мрънкяш за отговорности и гаранция... Щом е отворен двигателя значи гаранция няма.

3то наилян главите си беха читави и нямаше никви заварки по петите на валовете повдигачите също беха хубави (Илян си ги пазеше за резервни и ми седеха в сервиза ако са били боклуци дали щеше да си ги пази :cen: ) все тая де ако е както твърдиш за повдигачите и вала колата трябваше да трака на умрело и в сф нали?

http://www.vbox7.com/play:31bf75e4 тука да чуваш тракане на празни повдигачи +износен вал и запушена магистала за масло

4 върто от сервиза в варна на ход ли си я взе с новите бутала или с репатрака и при Тони щото колата не пали не е ли малко съмнително за кола след ремонт с нови бутала :3: не се ли замислчш че някои мое да те е фанал за балък и да ти е сменил чарковете :3: все тая нали що Илянката да не е виновен тои ми набута двигател дет за нищо не става ма върве 2000 км


а в краина сметка на тебе какво не ти хареса в оригиналното еку та сложи мега никои не те е карал на сила нали сам си си решил !!!



Цитат

каква лека и каква безварийна
вие му ебахте майката на двигателя, ква безаварийна

май идеята е да продавате там шитовете пък после мани заеби
ако сте некои дето поне поне малко им дреме щяхте да си поемете разходите
ама всичките сте такива - специалисти

и се радвай, че Оги не е некой отмъстителен
в други случай не знам кво щеше да става



Ние сме му ебали маиката на двигателя?!Хммм много интересно сигуно някои от нас я е катал като се е счупила нали има и фактора задкормилно у-во ако е на стенд колата да кажем че се е счупила от сетъпа при положение че я е карал човек има и фактора пилотска грешка.Ама нека наплюеме тунингистите те винаги са виновни ..

Маи идеята доколото си спомням Илян не е молил Оги да му купи частите и двигателя.Да можеби можеше да си поемемат разходите ако колата беше докарана в сф ние да я отвориме щом некои друг е пипал сори ..... щото какато казваш колага има големи СПЕЦИАЛИСТИ :cen:

И закакво да отмъщава ако си купи стокова кола от германия и се счупи кои ще е виновен карал счупил ако седи е така на паркинга ще е вечна



Цитат

Що бе Оги какво му е на сервиза? Виж на едната снимка единия майстор с бели дрежки като доктор а другия с биричка в ръка. Класика брат! Има един сервиз в София дето е известен като сервиз търпение, но от там поне излизат истински неща. Този е за хора с доста повече търпение, но от това дето се видя не излезе нещо работещо... От всички тъпни в тоя форум дето съм видял, най-много мразя и ме вбесява когато някой преебе друг от същия този форум! А в случая е меко казано преебване...



аааа интересно мислене е тва благоевградското демек за да е добър маистора трябва да е усран до уши(аз се чудя що данчо кормев вски път ми вика много си чист <_< ) и да е на ракия нали :3: хитро де ...А астрата излезна работеща и си замина работеща и то 2 пъти тва какво и е правил Оги (не го обвинявам в нищо според мене от срещите ни е супер пич)след тва не е наша отговорност ..

Колега кое според тебе е пребаване Оги си плаща за нещо което получава нали така тва че не е сметнал рисковете не е нио наша нитонегова вина са ако сложи друг двигател и ако тои се счупи Тони ли ще е виновен и ще го е преебал сигурно :3:


за са мисля да е тва от мен ако съм обидил или огочил някои се извинявам предварително


Поздрави-Кирил
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 февруари 2008 - 08:43

Бате ако и на Кормев колата си правил, хванете верно го затворете тоя сервиз! <_<

Сега за на Оги колата. Всичките ти точки дето си написал са само едно и ти е измъкване и оправдаване! Най-жалкото е това за пилотската грешка! Много газ ли и е дал или какво? И в оторизиран сервиз на Опел са му откраднали мега хубавите и нови бутала дето сте му сложили, щото момчетата там не са му приятели и всяка втора кола дето правят е В6! И бутала се харчат за В6 като за световно. Второ клипа дето показваш нищи не доказва. Щото колата не е задължително да се разпадне на първо палене. Ни и 2-3 хиляди километри да мине, ако мотора е с нови части и след основен ремонт няма как да се скапе. Може да се скапе ако този дето го е правил си е оставил ръцете и е набутал части боклуци вътре. И знаеш ли какво накрая ще ти кажа, имате късмет, че човека е Оги и момчето е във Варна. Ако беше някой от София баровец с дебело вратле сега друго щеше да пееш. Ма е мноо лесно да преебваме точните хора, нали? Ако бяхте хора на място, щяхте да си признаете грешката. Да не говорим само че две години го лъжехте как правите колата. Първия път си спомням когато дойде до София с нагласата, че колата е готова а се оказа, че даже не е пипната. И през цялото време точно Илян дето защитаваш го лъжеше. И за тия лъжи знаем половината форум, щото всички чакахме да видим колата! Колко човека идваха да снимат. И ако се проследи дори неговата тема се вижда как нищо не се е вършило в огромни интервали от време. Всичките нерви и време вие смятате ли ги? Или като не е ваша лична кола мноо важно! Истината е една и това е, че сте се издънили! Сега да ви видим колко достойнство имате и как ще излезете от ситуацията. За сега сте тръгнали по много елементарен начин да се измъквате! А това за коментара за дрехите и т.н. братле аз ако си рекламирам сервиза няма да се изтипосам на снимка с биричка в ръка. Това си е направо продия... :3:
Отговори

Оги снимка Оги 19 февруари 2008 - 11:06

АХАХахаХаХахахха

Кириле, и ти ли си ми пипал колата .. ся след малко да не пропише още някой дето и той е правил пък аз да не знам, а :o

 street.force, на Feb 19 2008, 03:34 AM, каза:

защо остави темата и илян да се обоснове ....


Илиан кога за бога е вземал отношение или нещо подобно, че точно пък ся да пропише :3: И не мислиш ли, че ако искаше нямаше да го направи досега при условие, че 100% знае за темата.

 street.force, на Feb 19 2008, 03:34 AM, каза:

1 во колата ненам как е минала 500 км с този двигател след като ти веднъж ходи до варна с нея напаравиха ти онез глупости с поксипола по скоростите и ти преебаха лагерпомпата след тва я оправяха при иво +нов лагер


Абе ти майтап ли си прайш е ко си говориш бе .. уж знаеш пък :3: Колата след като я взех втория път ЕДВАМ стигна до ВАРНА е направи точно километрите които съм писал недей не изкарва ЛЪжец ясно ли ти е :cen:
ААААААААА повдигна темата за скоростите .. я ся ми кажи мистър 'аз знам всичко' ко общо имат скоростите с цялата работа бе смешник и найш що бяха залепени Щот бяха още като оставих кутията на Иво .. той я видял ама що да ми каже .. съответно не издържа и се счупи и тряаше да я правим. Ако беше казал отначало че има чупено щях да го накарам да я оправи и да си платя а това и всичко да е наред. Лагерпомпата я преебаха и СИ КУПИХ НОВА незнам наистина ко ми държиш сметка :k015:

 street.force, на Feb 19 2008, 03:34 AM, каза:

3то наилян главите си беха читави и нямаше никви заварки по петите на валовете повдигачите също беха хубави (Илян си ги пазеше за резервни и ми седеха в сервиза ако са били боклуци дали щеше да си ги пази :3: ) все тая де ако е както твърдиш за повдигачите и вала колата трябваше да трака на умрело и в сф нали


Ше умра чесно ти мноо си знаел бе .. аахаахах а да знаеш, че едната пета наистина няа заварка .. щот е залепена с лепило ебахго на 170 коня мотор залепена петата с лепило ко да коментирам е. За това също никой не ми каза. Може да са били хубави ама вече не са. И пак казвам, че колата се разтропа на път за Варна .. ако според теб е нормално да стане това с 'читави' такива си е твоя работа. Повдигачите са зле ти казвам е ко искаш .. въобще зако се месиш ти не моа да схвана какво ме изкарваш че лъжа ли бе .. ше чакам една година ше хвърля един куп пари и накрая ше си измислям ли ????? И за повдигачите Иво казва, че са зле и че е чакал мотора да работи 45 мин преди да поутихнат сега ти ми казваш, че са добре. През цялото време единствения им стремеж е бил всичко да стане перфектно, и съм казал ако има нещо да ми се обадят да реша дали да го правим .. не в последствие да ги разбирам тея неща.

 street.force, на Feb 19 2008, 03:34 AM, каза:

4 върто от сервиза в варна на ход ли си я взе с новите бутала или с репатрака и при Тони щото колата не пали не е ли малко съмнително за кола след ремонт с нови бутала :o не се ли замислчш че някои мое да те е фанал за балък и да ти е сменил чарковете :3: все тая нали що Илянката да не е виновен тои ми набута двигател дет за нищо не става ма върве 2000 км


Колата стигна на ход от Каргото до нас и там приключи. Има крива ролка и може да е прескочил ремъка, да загуби центровка и за това да спре да пали. Като я закарах при Тони (на дърпане) зацепиха ремъка и запали .. тогава установихме другите неща ..
Пак щи кажа ..престани с ГЛУПАВИТЕ ти БЕЗМИСЛЕНИ обвинения момче, не всички крадат и лъжат разбери го това един път завинаги

 street.force, на Feb 19 2008, 03:34 AM, каза:

а в краина сметка на тебе какво не ти хареса в оригиналното еку та сложи мега никои не те е карал на сила нали сам си си решил !!!


АХАхахахахаах т'ва стана като комедийно шоу "Започнете деня си с усмивка" ти ко каза сега не разбрах. Какво му имаше на Мотроника ли .. е айде сега като си толко запознат си припомни или говори с другите да ти обяснят какво му имаше <_< преди да пишеш :o

 street.force, на Feb 19 2008, 03:34 AM, каза:

Ние сме му ебали маиката на двигателя?!Хммм много интересно сигуно някои от нас я е катал като се е счупила нали има и фактора задкормилно у-во ако е на стенд колата да кажем че се е счупила от сетъпа при положение че я е карал човек има и фактора пилотска грешка.Ама нека наплюеме тунингистите те винаги са виновни ..


Ооооооооооооооооооо чакай малко е .. пак та питам ТИ КОЙ СИ Е .. КАРАЛ СИ МИ КОЛАТА ЛИ БЕ .. АЕ ВИЕ ВСИЧКИТЕ НАРЕД ЛИ СТЕ Е това да не ви е бащиния А кой още я е карал ?????? :3: :3:
Какво задкормисло бе .. идеята беше да е ежедневка колата ми .. не да пря схеми постоянно да цъкам на компа карал съм напълно нормално 1 път дигнах над 200 на 6-та и се разтропа далеч беше от критични. ПИЛОТСКА мале вече ше пукна къв пилот съм аз бе малееееееееее

 street.force, на Feb 19 2008, 03:34 AM, каза:

Маи идеята доколото си спомням Илян не е молил Оги да му купи частите и двигателя.Да можеби можеше да си поемемат разходите ако колата беше докарана в сф ние да я отвориме щом некои друг е пипал сори ..... щото какато казваш колага има големи СПЕЦИАЛИСТИ :3:


Ся пак казвам няам никаква идея ти за какво се бориш. Само дето страшно много ме нервираш появяваш се от някъде и почваш да сереш обилно виж ся да ти обясня:
Мнооо ясно, че не ме е молил. Просто уговорката ни беше да зема мотора като нов, а не такъв дето се потроши. Аз не съм такъв човек да се меся и държа сметка постоянно . щом казва Илиан че е така решавам, че така и ше стане. Боли ме хуя отде намира части, негови стари ли са или не ко ще без пари да ги е зимал. Проблема найш къде е .. точно в твоите думи се крие .. вземам на ИЛиан ЧАСТИТЕ на на илиан мотора .. разиш'ли. От тая сбирщина, за която в последствие открих/разбрах доста нямаше какво друго да се очаква.
Така друго .. можеше да поемете разходите .. т.е. можеше и да не ги поемете?? А да дойда до София 500 лв кой щеше да ги поеме ??? Аз, нали. После и другото аз.
А или като можеше що аджаба никой не ми предложи е ??? А ?? Що не ми казахте Докарай я ше я оправим .. МЪНКАХТЕ ПО ТЕЛЕФОНА МИШКИИИИИ. Бензина ми бил ибан, аванса ми бил това онова :2angry1: Да седя 1 месец (става ми ДЕСЕТИ) да чакам да се решите да дойдете да видите какво става ли .. или да я покажа на Иво 1 месец след като му казах, че се е счупила щот благоволи да дойде до Варна и то убеден съм не заради мен.

 street.force, на Feb 19 2008, 03:34 AM, каза:

Ама нека наплюеме тунингистите те винаги са виновни ..


Кви тюнингисти кви глупости мале ше умра. Аз вече незнам какво да кажа и кой да плюя е .. ся след малко ше разпише още някой, дето и той ми е правил колата .. и я е карал Виновни са всички.
Като начало Илиан, ЧОВЕКА ОТ КОЙТО НЕ СТЪМ ЧУЛ НИТО ЕДНА ИСТИНА. Уговорката беше той да я прави това далечния първи март 2007-ма. После разбрах, че нямало той да я прави ми друг човек ..моля те на искам да навлизам в подробности, в които ти явно не си запознат. Ае заеми разпитай и после ми пиши.

 street.force, на Feb 19 2008, 03:34 AM, каза:

тва че не е сметнал рисковете не е нио наша нитонегова вина са ако сложи друг двигател и ако тои се счупи Тони ли ще е виновен и ще го е преебал сигурно :o


Е това са думите човече, които ме провокираха да пиша всичко това. Аз нямам знанията и квалификацията да правя такава оценка .. затова се разбирам с хората
"Искам това и това, ше стане ли?"
"ООооо ше стане аз иам такъв мотор и го знам наизуст. Няма да има никакви грижи, мноо ше връй и т.н."
"Добре, колко пари?"
.. и т.н. Не съм аз човека, който трябва да направи въпросната оценка. Илиан тряаше да я направи. Седмицата след като видях какво стана със скоростната ми беше най-кошмарната, тогава разбрах, че съм си оставил колата в човек който хал хабер си няма. От тогава всичката ми надежда беше в Иво. Накрая ко стана, оказа се, че Илиан не е направил никаква сметка и от цялата работа и вие излязохте набутани, едвам плати на Иво за труда щяха да се изпокарат накрая. Имаше "Повече такива проекти няа да правя" и т.н.

Незнам какво да кажа повече, само не искам да чувам, че не съм направил нещо, че лъжа (което много ме обижда), да се говори лошо към трети лица (Каргоекспрес, Тони).

 Scorpion_BV, на Feb 19 2008, 08:43 AM, каза:

Сега да ви видим колко достойнство имате и как ще излезете от ситуацията.


:cen:

От цялата работа искам да ви върна Мегата, широколентовата и въобще цялата какафония по инсталирането и т.н. и по живо по здраво.
Отговори

street.force снимка street.force 19 февруари 2008 - 19:22

Цитат

Бате ако и на Кормев колата си правил, хванете верно го затворете тоя сервиз! clap.gif


кво му е на ондата на Корми бачка си чупи се няколко пъти след негова намеса са като гледам си работи :3:


Цитат

Сега за на Оги колата. Всичките ти точки дето си написал са само едно и ти е измъкване и оправдаване! Най-жалкото е това за пилотската грешка! Много газ ли и е дал или какво? И в оторизиран сервиз на Опел са му откраднали мега хубавите и нови бутала дето сте му сложили, щото момчетата там не са му приятели и всяка втора кола дето правят е В6!



добрем аз се оправдавам новинаги съществува фактора пилотска грешка !! А нищо не коментирам за буталата но за главите несъм съгласен те си беха читави а да не говорим за лепени и заварявани все тая ......


Цитат

Кириле, и ти ли си ми пипал колата .. ся след малко да не пропише още някой дето и той е правил пък аз да не знам, а drool.gif


дам наложими се да я пипам ( колата наитина ми харесва как е направена затова я пипах )


Цитат

Илиан кога за бога е вземал отношение или нещо подобно, че точно пък ся да пропише doh.gif И не мислиш ли, че ако искаше нямаше да го направи досега при условие, че 100% знае за темата.



ми на този въпрос само тои може да ти отговори :3:



Цитат

Абе ти майтап ли си прайш е ко си говориш бе .. уж знаеш пък bduh.gif Колата след като я взех втория път ЕДВАМ стигна до ВАРНА е направи точно километрите които съм писал недей не изкарва ЛЪжец ясно ли ти е censored.gif
ААААААААА повдигна темата за скоростите .. я ся ми кажи мистър 'аз знам всичко' ко общо имат скоростите с цялата работа бе смешник и найш що бяха залепени Щот бяха още като оставих кутията на Иво .. той я видял ама що да ми каже .. съответно не издържа и се счупи и тряаше да я правим. Ако беше казал отначало че има чупено щях да го накарам да я оправи и да си платя а това и всичко да е наред. Лагерпомпата я преебаха и СИ КУПИХ НОВА незнам наистина ко ми държиш сметка k015.gif



общо колко километа си минал с тази кола след като ти сложиха двигателя скоростите няма нищо общо просто те подсещам колко пъти си се връщал до сф :3:


Цитат

Ше умра чесно ти мноо си знаел бе .. аахаахах а да знаеш, че едната пета наистина няа заварка .. щот е залепена с лепило ебахго на 170 коня мотор залепена петата с лепило ко да коментирам е. За това също никой не ми каза. Може да са били хубави ама вече не са. И пак казвам, че колата се разтропа на път за Варна .. ако според теб е нормално да стане това с 'читави' такива си е твоя работа. Повдигачите са зле ти казвам е ко искаш .. въобще зако се месиш ти не моа да схвана какво ме изкарваш че лъжа ли бе .. ше чакам една година ше хвърля един куп пари и накрая ше си измислям ли ????? И за повдигачите Иво казва, че са зле и че е чакал мотора да работи 45 мин преди да поутихнат сега ти ми казваш, че са добре. През цялото време единствения им стремеж е бил всичко да стане перфектно, и съм казал ако има нещо да ми се обадят да реша дали да го правим .. не в последствие да ги разбирам тея неща.



пфф грам не искам да те искарам лъжец ..... коментирам че галвите докатобяха при мене не бяха в това състояняние кото твърдиш че са в момента ... а много дебре знам с какъв ентусязъм си правеше колата и съжалявам че се получи така .... <_<




Цитат

Колата стигна на ход от Каргото до нас и там приключи. Има крива ролка и може да е прескочил ремъка, да загуби центровка и за това да спре да пали. Като я закарах при Тони (на дърпане) зацепиха ремъка и запали .. тогава установихме другите неща ..
Пак щи кажа ..престани с ГЛУПАВИТЕ ти БЕЗМИСЛЕНИ обвинения момче, не всички крадат и лъжат разбери го това един път завинаги



а как щом от сервиза до вас неможа да стигнеш с тая ролка мина 2000 км преди тва с съащата без да прескочи ремъка значи има нещо грешно не смяташ ли



О

Цитат

оооооооооооооооооо чакай малко е .. пак та питам ТИ КОЙ СИ Е .. КАРАЛ СИ МИ КОЛАТА ЛИ БЕ .. АЕ ВИЕ ВСИЧКИТЕ НАРЕД ЛИ СТЕ Е това да не ви е бащиния А кой още я е карал ?????? censored.gif censored.gif
Какво задкормисло бе .. идеята беше да е ежедневка колата ми .. не да пря схеми постоянно да цъкам на компа карал съм напълно нормално 1 път дигнах над 200 на 6-та и се разтропа далеч беше от критични. ПИЛОТСКА мале вече ше пукна къв пилот съм аз бе малееееееееее


Не Оги несъм я карал и нямах и желание да я карам просто ми е слаба за да я пробвам оделно че мразя да катам чужди коли .......ми евридеика ок в момета в които почнеш да тунинговаш колата ти премива към спортна след като си сложил мега ми ще си правиш логчета и ще гледаш кво става не е сложно .......... А за скороста и начина на каране само ти си знаеш нито съм бил там да те гледам как си я карал нито нищо :sad-smiley-050: съжалявам че те нарекох пилот незнаех че ще се огорчиш (шоферска грешка устроива ли те)



Цитат

Ся пак казвам няам никаква идея ти за какво се бориш. Само дето страшно много ме нервираш появяваш се от някъде и почваш да сереш обилно виж ся да ти обясня:
Мнооо ясно, че не ме е молил. Просто уговорката ни беше да зема мотора като нов, а не такъв дето се потроши. Аз не съм такъв човек да се меся и държа сметка постоянно . щом казва Илиан че е така решавам, че така и ше стане. Боли ме хуя отде намира части, негови стари ли са или не ко ще без пари да ги е зимал. Проблема найш къде е .. точно в твоите думи се крие .. вземам на ИЛиан ЧАСТИТЕ на на илиан мотора .. разиш'ли. От тая сбирщина, за която в последствие открих/разбрах доста нямаше какво друго да се очаква.
Така друго .. можеше да поемете разходите .. т.е. можеше и да не ги поемете?? А да дойда до София 500 лв кой щеше да ги поеме ??? Аз, нали. После и другото аз.
А или като можеше що аджаба никой не ми предложи е ??? А ?? Що не ми казахте Докарай я ше я оправим .. МЪНКАХТЕ ПО ТЕЛЕФОНА МИШКИИИИИ. Бензина ми бил ибан, аванса ми бил това онова 2angry1.gif Да седя 1 месец (става ми ДЕСЕТИ) да чакам да се решите да дойдете да видите какво става ли .. или да я покажа на Иво 1 месец след като му казах, че се е счупила щот благоволи да дойде до Варна и то убеден съм не заради мен.



мм ми за тва няма до коментирам според мене до някаде си прав нещата след счупването на двигателя неги знам как са се развивали ............


Цитат

Кви тюнингисти кви глупости мале ше умра. Аз вече незнам какво да кажа и кой да плюя е .. ся след малко ше разпише още някой, дето и той ми е правил колата .. и я е карал Виновни са всички.
Като начало Илиан, ЧОВЕКА ОТ КОЙТО НЕ СТЪМ ЧУЛ НИТО ЕДНА ИСТИНА. Уговорката беше той да я прави това далечния първи март 2007-ма. После разбрах, че нямало той да я прави ми друг човек ..моля те на искам да навлизам в подробности, в които ти явно не си запознат. Ае заеми разпитай и после ми пиши



питал съм достатъчно а защо те дразня аз по твоята кола съм се занимавал с захата на двигателя там некви петенции имаш ли а за карането ти обясних по горе чужди коли не карам особенно ако са по слаби от моята
Отговори

street.force снимка street.force 20 февруари 2008 - 01:35

Цитат

Е това са думите човече, които ме провокираха да пиша всичко това. Аз нямам знанията и квалификацията да правя такава оценка .. затова се разбирам с хората
"Искам това и това, ше стане ли?"
"ООооо ше стане аз иам такъв мотор и го знам наизуст. Няма да има никакви грижи, мноо ше връй и т.н."
"Добре, колко пари?"
.. и т.н. Не съм аз човека, който трябва да направи въпросната оценка. Илиан тряаше да я направи. Седмицата след като видях какво стана със скоростната ми беше най-кошмарната, тогава разбрах, че съм си оставил колата в човек който хал хабер си няма. От тогава всичката ми надежда беше в Иво. Накрая ко стана, оказа се, че Илиан не е направил никаква сметка и от цялата работа и вие излязохте набутани, едвам плати на Иво за труда щяха да се изпокарат накрая. Имаше "Повече такива проекти няа да правя" и т.н.



аз от този проект несъм зел една стинка просто се занимавах с нея за кеф щото колата ме кефеше или проекта ме кефеше .........също така от разговорите ми с тебе останах с впечатлението че си пич....... но няма да коментирам



Цитат

Незнам какво да кажа повече, само не искам да чувам, че не съм направил нещо, че лъжа (което много ме обижда), да се говори лошо към трети лица (Каргоекспрес, Тони).


несъм казал че не си направил нещо а аз за Тони няма да кажи никога нищо лошо по лични причини ..........

а относно Каргоекспрес защо не си търсиш от тях гаранция все пак доколкото рабирам след техния ремонт колата не реботи що не питаш там кво праиме все пак те са я ремонтирали


Цитат

th_up.gif

От цялата работа искам да ви върна Мегата, широколентовата и въобще цялата какафония по инсталирането и т.н. и по живо по здраво.



чочо ти е дал телефон и ти е казал че ще си я вземе обратно тва е никакъв проблем ....



както споменах по горе неискам нито да те обвиня нито нищо .... просто обсъждаме някои неща за които смятам че неси прав пак казвам ако съм обидил някои се извинявм предварително


Поздрави-Кирил
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg