Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

RONIN Auto.

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 25 февруари 2008 - 22:21

темата не е за тук заминава за "Черния списък" тук не е мястото да се карате и СПАМ
Отговори

iso снимка iso 26 февруари 2008 - 00:00

Сега, всичко точно тюнерZ, ама:

1-во, пропускате нек'ви си леки детайли. Едва ли е умишлено.

Примерно, че колата за всичките месеци чакане, накрая не излезе 100% (както беше обещано) изправна от сервиза. Теча от скоростната кутия, която бяхте видяли, че е лепена, а не заварена... Уредите на таблото, които работеха както си искат... Ревизираните глави, залепени?! тук-там... Светенето на чек енджин и постоянната работа на мотора в сервизен режим... Т'ва първия път към Варна. После дойде мега-та, а след нея изобилния силикон из целия (отворен вече) мотор.

И 2-ро, се опитвате да предявите някакви претенции за добре свършена работа, че и рекламирате бизнеса си с неуспешни проекти... Не че нещо, ама мен не можете да ме накарате да си оставя колата на вас. След всичко напразно изприказвано по време на силовия ъпгрейд (че думата тЮниг вече станА за смях), след повече от половин година чакане, след потрошаването на един куп пари и нерви, накрая да кажете "Щеше да има гаранция само при обслужване на колата в София", ежедневката, напомням, е т'ва вече е кофти оправдание. 'Щото, ако Огито беше подозирал и 1% това развитие на събитията, или щеше да ви тегли майните или щеше да си иска гаранцията. Отделен е въпроса, 'що за бизнес е това да чакате да ви питат за гаранция. Или култовата фраза "Кое тЮнер-гуру е безгрешно".

Равносметката – ако искате да си предадете колата за скрап, тунинг-сервиз Ронин Ауто работи за вас бавно и с гаранция. Може да го ползвате за мото, нямам претенции за авторски права.

P.S. Иво, в тази тема, ти си единствения за който не се е казало нищо лошо, а дори обратното. Това трябва да те наведе над нек'ви мисли. Само не продължавайте с оправданията и с протежетата, че става смЕх. А то по-трагично от т’ва, нЕма накъде вече.

Поздрави

И темата най-сетне е на правилното място
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 февруари 2008 - 08:52

 Charlie, на Feb 25 2008, 07:03 PM, каза:

Оги , аз все още не искам ... ти ме принуди ... имам клиенти и партньори които четат този форум и не искам да останат с погрешни впечатления ...


Значи, за да не се стгаше до тука, първо това трябваше да помислите преди да се захванете с тази кола и да обещавате на Оги. Трябваше да помислите и в какъв вид и техническо състояние ще му я дадете, защото момчето не е от София и няма да може да ви я кара всеки ден по 2-3 пъти да я дооправяте! Всичко това ако го бяхте помислили сега нямаше да се излагате. И вината, че не сте го направили си е ваша. Не се сърдете на нас хората дето сме бесни как прецакахте един голям Опел фен и наш приятел! И няма да позволим да прецакате и друг!

П.С. И аз съм работил в сервиз, не за автомобили, но това е без значение. Идеята ми е, че за всичките тези години дето бачках, на клиент не съм дал техниката преди да съм 100% сигурен, че тя е 100% функционална! Всичко друго е шарлатанска работа и излагация!
Затова колкото и да не ти се иска Иво вината за всичко това тук си е ваша. Кой е главния виновник и ти и ние знаем, но той е от вашия екип и понеже сте екип негатива е за всички ви. И за пореден път чета оправдания и оправдания само и само да не се поеме отговорност. Само в тоя дух и ще пребъдете като сервиз!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg