Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Тема за сбирките на Опел Клуб Плевен

Тази тема е заключена

GecataKadett снимка GecataKadett 14 март 2008 - 21:34

Мхм, аз съм готов чакам неделята.Дано се саберем.
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 15 март 2008 - 10:33

 GecataKadett, на Mar 14 2008, 08:34 PM, каза:

Мхм, аз съм готов чакам неделята.Дано се саберем.


Геца май само с тебе ще се видим или другите искат да ни изненадат <_<
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 16 март 2008 - 12:26

опаааа днеска май пак ще пропусна, че изкочи едно ангажиментче
Отговори

Diesel Power снимка Diesel Power 21 март 2008 - 20:16

абе колегите, тая неделя 23,03,2008 ще се сабирате ли ? Щото сутринта ще съм на изпитче в града и ако ще правите нещо да мина и аз :)
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 22 март 2008 - 02:18

Ами колега заповядай аз тази седмица съм на линия дано да се посъберем повечко хора като за първа пролет .... :dance:

...... Няма ли навитаци за днес или ........
Мнението беше редактирано от cecko_pleven: 23 март 2008 - 10:14
Отговори

GecataKadett снимка GecataKadett 23 март 2008 - 15:23

Днеска съм готов отивам да сменям гумите и ида :) се пак трябва да ги пробвам че несъм дърпал никакви ръчни на сухо само на сняг тази година.
ПП: И да ви видя като за последно може би че скоро ще се карат само воксхоли и роувръри.
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 28 март 2008 - 00:06

Колеги някой навит тази седмица да ходим заедно до състезанието което ще бъде на картинг пистата в неделя
Отговори

rydeordie снимка rydeordie 28 март 2008 - 21:37

Не знам за ВАС..... но на мене ми е супер тъпо и неудобно когато всичко е в една тема.....
Отговори

instaliro снимка instaliro 29 март 2008 - 16:51

 cecko_pleven, на Mar 27 2008, 11:06 PM, каза:

Колеги някой навит тази седмица да ходим заедно до състезанието което ще бъде на картинг пистата в неделя

какво състезание ще има.
даи малко повече инфо
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 29 март 2008 - 18:25

 instaliro, на Mar 29 2008, 03:51 PM, каза:

 cecko_pleven, на Mar 27 2008, 11:06 PM, каза:

Колеги някой навит тази седмица да ходим заедно до състезанието което ще бъде на картинг пистата в неделя

какво състезание ще има.
даи малко повече инфо


днес нях там и доста добре се получи малко по-късни ще пусна и клипчета а иначе етот това е:



Аматьорско състезание с коли на картинг пистата край Плевен


На 29 и 30 март на картинг пистата край Плевен ще се проведе Открит любителски турнир - надпревара с коли позната като “Италианско преследване”. Проявата се организира от автомобилен клуб “Плевен рейсинг”, като в нея се очаква да вземат участие 30 автомобила с пилоти от Плевен, Русе, Ловеч, Кюстендил, София и други градове. Надпреварата ще е в класове до 1 600 и над 1 600 кубически сантиметра. Принципът на “италианското преследване” е следният: в него участват два автомобила, като вторият се пуска, когато първият е по средата на трасето. На двата се засича време, като в следващия етап продължава този с по-добро време на финала. Именно директната елиминация ще определи победителя в генералното класиран, за когото спонсор ще връчи парични премии, разясни правилата Ивайло Пондев, председател на клуб “Плевен рейсинг”.
Подредените на първите три места в двата класа ще получат купи, обещават организаторите.
Тренировката ще е на 29 март, а същинското състезание ще е в неделя, като първият старт се очаква да бъде даден в 10 часа. Награждаването е предвидено за 13 часа.
Отговори

orci снимка orci 31 март 2008 - 14:09

Давай клипчетата поне да видим, защото наживо го изпуснах.
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 31 март 2008 - 14:59

довечера като се прибера ще ги посглобя и ще ги кача някъде
Отговори

orci снимка orci 06 април 2008 - 16:25

Гледах ги вече в авантата ги има
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 06 април 2008 - 16:50

 orci, на Apr 6 2008, 04:25 PM, каза:

Гледах ги вече в авантата ги има


на мене нещо ми се ебава ПЦ-то и немога да ги обработя както трябва
Отговори

mimo1 снимка mimo1 06 април 2008 - 17:38

Здравейте колеги сигурно не е мястото тук но да си питам
есента продадох на ваш съгражданин една Калибра тъмно зелена с бяла кожа 95г. сите екстри пича беше много мераклия мисълта ми е меркали ли сте я може и да е от форума момчето любопитно ми е кво е станало с колата ?
Извинявам се ако съм ви развалил темата :newsm05_41:
Отговори

GecataKadett снимка GecataKadett 07 април 2008 - 02:34

Нямам фонетик ама на картинга беше супер като за аматьорско състезание, цецко вече заминах и качи някъде някои клипчета от там и снимки от срещите да гледам тука, че все още имам интерес към събиранията да гледам любимите машини
ПП: тука сичко е ОК сега съм с vauxhаll астра 1.6 16В :) направо я сцепвам едван свикнах с движението и десния волан .. :) поздрави.
Мнението беше редактирано от kaka: 07 април 2008 - 09:11
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 07 април 2008 - 14:45

 mimo1, на Apr 6 2008, 04:38 PM, каза:

Здравейте колеги сигурно не е мястото тук но да си питам
есента продадох на ваш съгражданин една Калибра тъмно зелена с бяла кожа 95г. сите екстри пича беше много мераклия мисълта ми е меркали ли сте я може и да е от форума момчето любопитно ми е кво е станало с колата ?
Извинявам се ако съм ви развалил темата :newsm05_41:

Може би става въпрос за Калибрата на един комшия. Той се сдоби скоро с нея- тъмнозелена е и е в отлично състояние. ара си я момчето, ако става въпрос за него регистриран е във форума с "Кадет с лош адет".
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 10 април 2008 - 22:36

Колеги тази неделя 13.04.2008 ще правим ли нещо или ще е като миналата седмица :thu:
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 12 април 2008 - 18:50

Баси какво става с този нашия раздел ни гък ни стон от никой кажете има ли навитаци за утре или ... ?
Отговори

rydeordie снимка rydeordie 12 април 2008 - 21:50

Цецко.... стана така ,че всички се покриха.. не видя ли какво стана със срещата между Ловеч,Севлиево и Плевен... супер несериозни сме ..,така че не виждам какво се учудваш.
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg