Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

OPEL Weekend Кюстендил 2

Тази тема е заключена

mercedes_benz снимка mercedes_benz 09 октомври 2008 - 13:40

 kaka, на Oct 9 2008, 11:17 AM, каза:

Ами то аз май сама ще съм си списък :unsure: killerqueen ще дойдат в събота вероятно. Само Тошко и Ники не ги знам как я мислят, ама с тях в пакет май трудно ще се движим така или иначе...

Глупости сега ние сме примерни шофьори...! Не разбрах само защо толкоз малко хора за петък...?!
Отговори

Гостpeshokn_* 09 октомври 2008 - 13:53

А защо не направите срещата на ШЕЛ в 20:00 часа примерно - 21:30 сте при нас така или иначе... за да няма разделение на хората?

Утре незнам как ще пием, какво ще правим, но СЪБОТА ВЕЧЕР ще си ееее*****еммм дробооо! :) Дано само да успея да убедя нечии жени да останат и в Събота вечер!
Отговори

kaka снимка kaka 09 октомври 2008 - 13:58

Да, след кратък размисъл и консултации, решихме:

тъй като по-голямата част от малката група няма възможност да тръгне следобед,
19.30 Шел Драгичево :unsure:
Отговори

Гостpeshokn_* 09 октомври 2008 - 14:00

Точно заради това мисля, че повечето предпочитат да дойдат в Събота. Просто 17:00 им е много рано ... трафик, ала бала, знаеш как е! Немога да повярвам, че ще видя Пацо ... Пацо, че оим ли на цръква по тоа случай? :unsure:
Отговори

Гостpeshokn_* 10 октомври 2008 - 08:35

Донесете греяна ракия, че нещо гърлото ме е стегнало ... днес ние ще бъдем на Амиго в 19:30, така че ще ви чакаме!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 10 октомври 2008 - 12:09

При мен се очертава да мога да стоя до събота следобед - някъде към 16ч. сигурно ще си тръгвам обратно :/
Отговори

Гостpeshokn_* 10 октомври 2008 - 12:48

Да видим ... :unsure: иначе се очервата да сме на хижа Осогово - 10 лв на легло :wall:
Отговори

kaka снимка kaka 10 октомври 2008 - 13:03

 Moonlord, на Oct 10 2008, 01:09 PM, каза:

При мен се очертава да мога да стоя до събота следобед - някъде към 16ч. сигурно ще си тръгвам обратно :/

Чудех се дали да си пробвам нервната система на симулатора, ама при това положение отпада чуденката - искам да си ходя в неделя. Т.е. няма да искам да си ходя де, ама все пак ще трябва... Значи се спасяваме поединично. Никой не мисли за екологията, пак ще има яко разхищение на бензин :unsure:
Отговори

Гостpeshokn_* 10 октомври 2008 - 13:10

Кака, спокойно ее, няма да си ходят в събота ... само така им се струва! :unsure:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 10 октомври 2008 - 19:14

:unsure: Брат, още веднъж се извинявам , че няма да дойда....ще ме разбереш...желая ви весело изкарване и бъдете разумни...спец поздрави на Пернишката група :wall:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 10 октомври 2008 - 19:57

А някои все още са на работа :unsure: А уж било петък, да го ева... Както и да е - не виждам особен смисъл да пътувам сам по нощите, та обещавам да се включа утре вечер - нали тогава ще е лудницата?
Отговори

GT 51 снимка GT 51 10 октомври 2008 - 20:00

:unsure: Нещо се измъкваш ми се струва...??? :unsure: :wall:
Отговори

Гостpeshokn_* 11 октомври 2008 - 04:09

Абе утре вечер незнам дали ще бъде лудница - предполагам, че да, ма тая вечер, точно тая вечер еее баце няма да я забравим. Тоя Гуджо - няма втори такъв!!! Оставихме 406 лв сметка, направихме лудницата ... абе ще видите видео клипове и снимки, когато му дойде времето! Може само да съжалявате, че пропуснахте тоя уикенд и тая вечер... туко що се прибирам, отивам и трупясвам! Лека вечер! :unsure:
Отговори

kaka снимка kaka 11 октомври 2008 - 19:45

Снощи определено беше доста силна вечер
Публикувано изображение

Обаче несериозни пак има... Пацо не си вдига телефона и никакъв го няма, с killerqueen нямаме връзка... Знам, че сте мобилни - звъннете на 0888853749, като прочетете това.

Специални поздрави от Митето ГСИ на люлинската група, "другия път пак да пропуснат" <_<
Отговори

andrey снимка andrey 11 октомври 2008 - 19:50

извинявам се колеги снощи късно видях личното от пешо надявам се да сте прекарали супер, ако пиенето прадължава и утре може да с е видим с някои колеги на италианското ,аз съм там и
НАЗДРАВЕ <_<
Мнението беше редактирано от andrey: 11 октомври 2008 - 19:51
Отговори

Ćomi OPCS снимка Ćomi OPCS 12 октомври 2008 - 13:20

Снимки,снимки,снимки!!!!!!!!!
Отговори

gujo78 снимка gujo78 12 октомври 2008 - 15:56

Ммм да, определено беше доста добре и забавно.Евала на Кюстендилци за организацията и топлото посрещана <_<
мисля че се отчетох подобаващо в знак на благодарност :beer: Требе да повторим в най кратки срокове <_<
За несериозниците който бяха писали че ще идват но не дойдоха, и малко прецакаха организаторите :knee: няма да ги коментирам.Чакам снимки от сайро :beer: на клиповете не държа особено <_< абе веселба голема ....
Отговори

kraskata_corsa снимка kraskata_corsa 12 октомври 2008 - 18:28

 gujo78, на Oct 12 2008, 04:56 PM, каза:

Ммм да, определено беше доста добре и забавно.Евала на Кюстендилци за организацията и топлото посрещана <_<
мисля че се отчетох подобаващо в знак на благодарност :beer: Требе да повторим в най кратки срокове <_<
За несериозниците който бяха писали че ще идват но не дойдоха, и малко прецакаха организаторите :knee: няма да ги коментирам.Чакам снимки от сайро :beer: на клиповете не държа особено <_< абе веселба голема ....



евала радвам се че се видях,запознах с колегите, които присъстваха на този луикенд.. останах само с добри впечатления от всички.. нядявам се в най-скоро време пак да има нещо подобно макар този пъти ние да сме гостуващите :beer: :beer:

поздрави !
Отговори

mitaraf снимка mitaraf 12 октомври 2008 - 21:22

А такааааа. Те така Ви искам винаги. Настина беше лудо. По едно време в късна алкохолна фаза имаше една част от групата обсъждаща сериозни теми от живота и аз и още двама маниаци в другия край на масата крещящи истерично в ожесточен спор за любимата марка. Направо беше здрав купон. Искам снимкиииии и клиповееееее!!! :beer: <_<
Отговори

Гостpeshokn_* 13 октомври 2008 - 11:16

СНИМКИ

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg