Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

ВТОРИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР

Тази тема е заключена

Maiky снимка Maiky 07 януари 2010 - 11:23

 monsherova, на 07 Jan 2010, 11:05, каза:



Идеята е всяка година да се на тия дати или ололо тях!
Отговори

Емо Ангелийн снимка Емо Ангелийн 07 януари 2010 - 12:02

Супер новина, ако има нужда от помощ, насреща съм.
Отговори

spasito снимка spasito 07 януари 2010 - 12:52

Перфектно ще чакам с нетърпение живот и здраве :icon_wink2:
Отговори

savski снимка savski 07 януари 2010 - 13:30

Миналата година беше страхотно! Надявам се този път да мога да остана и за двата дни :)

С риск да се повторя с всички досега - ако мога да помогна с нещо, на разположение съм.

П.С. Иво, Милене, вече знаете към кого да се обърнете, ако имате драма със спането в Карлово или Хисар :icon_wink2:
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 07 януари 2010 - 13:35

И аз да изкажа подкрепата към мероприятието.......Ако има с какво да помогна на линия съм......... :icon_wink2:
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 07 януари 2010 - 13:54

Тази година Обезателно съм там!!! :icon_wink2:
Отговори

Tank снимка Tank 07 януари 2010 - 14:02

Мълииии само като прочетох заглавието и се накокръжих...
Миналата година ми се роди дъщеричка 2 седмици преди събора и нямаше как, но тая година ще организирам пак великотърновската група в колона като през 2008ма...
Успех на организаторите, нека тая година с по-малко ядове по-голям успех в организацията.
Поздрави!
:icon_wink2:
Мнението беше редактирано от Tank: 07 януари 2010 - 14:03
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 07 януари 2010 - 14:26

Екста!
Да се надявам че изцяло ще съм завършил проекта до тогава, че ми е мерак да си тествам колата на пистата! :icon_wink2:
Отговори

Кристиян снимка Кристиян 07 януари 2010 - 16:17

Моето идване миналата година беше цяла епопея,но това е друга тема.Тази година ако трябва пеша ще дойда,но ще бъда там задължително и надявам се за 2-та дни.Що се отнася до организацията искрено се възхищавам на жертвите,които правите в името на това мероприятие.Още повече се радвам на решителността Ви да изчистите всички пропуски и за амбицията всеки следващ път да е по-добре.


п.п.Прочетох всички постове и ми прави впечатление готовността на колегите,които не сме от Управителния съвет,нито модератори,че са готови да помагат по всички възможни начини.Не искам по никакъв начин да Ви казвам какво да правите,но за нас ще е истинско щастие,ако в някаква форма се възползвате от нашата готовност и желание да се включим.


п.п. 2 Още си пазя билетчето от миналата година,всеки ден си го гледам при документите
Отговори

Shades снимка Shades 07 януари 2010 - 16:21

 Petio, на 07 Jan 2010, 10:39, каза:

...

За тази година само ще кажа, че има доста силно дизелово лоби в Админ/Мод екипа, така че мисля че ще успеем да измислим нещо и за притежателите на автомобили с мазното гориво :icon_wink2:
Отговори

miro_rz снимка miro_rz 07 януари 2010 - 17:56

:icon_wink2: :mhihi: :loser: :dance:
.....нямам търпение вече :loser:
Отговори

FRYER снимка FRYER 07 януари 2010 - 18:20

Супер! Едно рамо и от мен ако има нужда макар и на 200 км от София!
Надявам се с колегите от Габрово и Търново да се стиковаме и през тази година за групово заминаване.
Отговори

milenxe снимка milenxe 07 януари 2010 - 19:03

Това е хубава новина,събора за мен е доста приятно преживяване като цяло.Чесно казано ,и аз като колегата Кристиян си пазя билетчетата в колата :icon_wink2: На организаторите пожелавам успех в начинанието!Тая година Търновци ще сме по подготвени,а лично аз се надявам до тогава да си подкарам ХЕ-то като хората че да дойда с него :mhihi:
Отговори

momo_pleven снимка momo_pleven 07 януари 2010 - 19:12

ехе супер миналия път бях там и беше яко сега пак щте доида и сигурно щте бъде пак яко оспех момчета зарадваите ни с нещо ненормално :dance: :icon_wink2: :mhihi: :loser: :dance: :loser:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 07 януари 2010 - 19:12

:loser: :icon_wink2: Много се радвам да прочета всичко това ... започвам тогава по-бързо оправяне на колата и ще ви чакам там първи ще съм ! :mhihi:
Отговори

KadettOPC снимка KadettOPC 09 януари 2010 - 00:26

Аз малко оф топик ... Аз на събора идвам ... Нали там ще се правят нещо ,като състезания ... Драг или нещо такова ... Та въпроса ми е ,дали ти трябва книжка ,за да участваш ? :n055:
Отговори

savski снимка savski 09 януари 2010 - 00:41

:n055: Да, там книжката е задължителна! :icon_twisted:

EDIT: Продължаваш да не мислиш като пишеш нещо, а ти казаха много хора да го правиш!
Мнението беше редактирано от savski: 09 януари 2010 - 00:44
Отговори

KadettOPC снимка KadettOPC 09 януари 2010 - 00:47

.... Пак не направих нещо както трябва :icon_twisted: .. Айде стига сме оспамвали темичката ... Нали с нея трябва да се гордеем :n055:
Отговори

Жоро снимка Жоро 09 януари 2010 - 10:17

Аз мога да пожелая спорна работа...

И понеже знам, че няма да Ви е хич лесно. - Ако мога да помогна нещо, дрънкайте една шайба...
Отговори

НИКСАНА снимка НИКСАНА 11 януари 2010 - 23:08

Здравеите колеги хубаво е че информирате хората още от рано то има още половин година както се вика много съжалявам че миналата година не бях сигурно е било много яко :icon_wink2: таз година ще вида как ще се развият нещата и ако мога ще доида. Даите малко повече инфо примерно каде ще се спи ако някои реши да остане и 2 та дни и т.н.
Мнението беше редактирано от НИКСАНА: 11 януари 2010 - 23:13
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg