Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретни части за OPEL

Някои да помогне с тези тампони за пружини !

ivan todorov снимка ivan todorov 12 януари 2010 - 13:42

На този адрес

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php...mp;#entry712832

видях тези тампони за повдигане на задница на астра , но стават и за кадет , тъй като имам голям проблем - немога да ги открия никъде в моя край ,ако някой колега от бг може да ми помогне като например ако ги продава или да ми даде тел за връзка с магазин от където да ги купя - дори по куриер да ги пратят за парите няма проблем , защотото в този момент съм затруднен финансово за нови пружини и на този етап тези тампони са идеално решение за повдигане на задницата с около 3-4 см .Ако някои може да помогне или тук да драсне или на ЛС .

Благодаря ви !!!
Отговори

petio_78 снимка petio_78 12 януари 2010 - 17:15

Не само при теб ги няма,колега.Пиши личо на някой от колегите от Пловдив да ти ги купят и пратят с наложен платеж.Друг вариянт няма.
Мнението беше редактирано от petio_78: 12 януари 2010 - 17:15
Отговори

ivan todorov снимка ivan todorov 12 януари 2010 - 19:40

Хайде бре колеги никой ли неможе да помогне , просто ако има някой ще му се отплатя за услугата , просто наистина ми е наложително дори да ги купи и да ми ги прати с наложен платеж -няма да ви прееба - даже ще почерпя , защотото от това което чета са много добър вариант за повдигане на задницата просто ми трябват такива - около - 4см височина тампони щотото за пружини е доста скъпично в момента .
Отговори

ekont снимка ekont 14 януари 2010 - 13:08

 ivan todorov, на 12 Jan 2010, 19:40, каза:



Имаш ЛС
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg