Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Въпрос за купуването на една кола

AlexMav снимка AlexMav 21 октомври 2010 - 09:03

Няма значение на чие име ще бъде ГО. Можеш да я сключиш и ти, с талона на колата. Щом ще се маха газовата, първо провери дали изобщо работи на бензин - много таксита перкат само н агаз, не е изключено изобщо да не работи на бензин, или да лее навсякъде от спукани маркучи.
Отговори

kirenski снимка kirenski 21 октомври 2010 - 09:30

Toзи Кенеф ( сори ,но по снимките на това прилича)
повече от 50 лева не струва
Няма смисъл,тази кола освен за скрап за друго не става
оглеждай се за друга кола
Отговори

root666 снимка root666 21 октомври 2010 - 09:40

Доста по запазени коли съм виждал оставени в автоморга. Не взимай тази кола, ще налееш луди пари в нея с неясен и несигурен резултат. По-добре се огледай за запазена Астра Ф.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 21 октомври 2010 - 17:10

Реалната цена на този Кадет е не повече от 99 лева. Изгнил, дърт, необходимо цялостно изкърпване и пребоядисване, с предстоящ ремонт на двигателя, с ремонти по ходовата част (гарантирам ти го) и т.н. Знам, че ти е мерак, но по- добре извади 700 - 800 лева за Кадет, но стегнат, изкърпен, в движение, отколкото да дадеш 200 лева за тоя, но с ремонтите ще ти излезе на 1000, ако не и отгоре! Аз лично не бих го взел. Може би само ако ми го подарят, но и тогава щях да се замисля.
Отговори

SketcheR снимка SketcheR 21 октомври 2010 - 22:10

OK, благодаря ви много, наистина мисля да изчакам с купуването на кола за сега! Още един път благодаря много на отзовалите се за помощта!
Поздрави!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg