Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Хасково

Хасково

^Del^ снимка ^Del^ 24 март 2011 - 02:46

Трябва да има среща,как иначе.И дано няма неявили се,че ще има наказания :devil-smiley-019:
Отговори

Jasper80 снимка Jasper80 24 март 2011 - 13:47

 ^Del^, на 24 март 2011 - 02:46, каза:

Трябва да има среща,как иначе.И дано няма неявили се,че ще има наказания :devil-smiley-019:

То за някои хора вече незнам какво наказание ,не :fire: ами за затвора е направо :devil-smiley-019:.
Мнението беше редактирано от Jasper80: 24 март 2011 - 13:48
Отговори

boichev снимка boichev 25 март 2011 - 20:21

Срещата мина перфектно, поне на аз си прекарах супер. Публикувано изображение Публикувано изображение

Delikolev: След 3 години като взема книжка, тогава ще има 402 метра.Публикувано изображение А иначе се движи ниско, и съссска..Публикувано изображениеПубликувано изображение
Отговори

Pushkarov снимка Pushkarov 25 март 2011 - 20:43

Аз пропуснах за първи път ,но бях полезен на колегите.Треаше и вие да мините и да обменим опит
Отговори

t_g_stoev снимка t_g_stoev 25 март 2011 - 21:36

Пушкаров,не си пропуснал нищо от срещата,пропусна да видиш другаря Бойчев за първи път на среща :devil-smiley-019: Като цяло срещата премина прекрасно,видяхме и се запознахме и с новият колега,присъединил се към сектата.Надявам се занапред да ставаме все повече и все по задружни.Айде до следващият петък.Поздрави
Мнението беше редактирано от t_g_stoev: 25 март 2011 - 21:36
Отговори

The_Hobbit снимка The_Hobbit 28 март 2011 - 13:05

Колеги , много сте несериозни! Вчера освен мен и Любо , нямаше никой друг от клуба! Вие не карате ли на бензин , дизел , газ?
Протестът трябва да се подкрепи от всички , защото само тогава ще има ефект!
Мнението беше редактирано от The_Hobbit: 28 март 2011 - 13:05
Отговори

^Del^ снимка ^Del^ 29 март 2011 - 14:42

Е ... как,не знаеш ли ,че ние с Тенчо ще правим контра-протест :devil-smiley-019: Лозунг ще ни е : "Не по-малко от 5лв литъра :moderator: " - заедно с емотиконката :2bg:
Мнението беше редактирано от ^Del^: 29 март 2011 - 14:43
Отговори

Jasper80 снимка Jasper80 29 март 2011 - 18:13

Мисля че по логично е да има протест за увеличаването на заплатите ,а не за намаляне на цяните на горивата.Утре ще има протест за намаляне цената на бирата примерно или на салама,сиренето и т.н.По-добре ще е протест с/у ниските заплати и мисля че ще има повече привърженици и хората ще са по активни.
П.П. ^DEL^ вие с t_g_stoev да не открихте някакъв кладенец ?:61:
Отговори

Pushkarov снимка Pushkarov 29 март 2011 - 18:43

Сега другари аз да ви попитам:Защо никой не дойде на картинг пистата да ме подкрепя продажници такива?!!А уж бяхте сериозни
Отговори

Krasteff снимка Krasteff 29 март 2011 - 21:24

Що то караш БМВ! :kinggrin:
Отговори

t_g_stoev снимка t_g_stoev 30 март 2011 - 09:18

Абе две мнения няма,всички цени не надуват със всеки изминал ден.Постояно гледам по ттелевизора новини като:Дигаме цените на лекарствата защото са най ниските в европа,дигаме цените на горивото щото са най ниските в европа,дигаме това дигаме онова.Що управляващите не кажат дигаме заплатите щото са най ниски в европа.Явно така както си мислим няма да стане,българският селянин за пореден път ще го подлъжат сега да свалим правителството на Борисов за да налапа кокала дугаря Станишев и пак тая ще е.Изглежда че ние сме най простата нация в света.Научени сме както ни кажат да се наведем и ние го правим.Ние за едни смешни горива не можем да се дигнем ,камо ли за нещо голямо.И както каза колегата ДЕЛ,аз ще стачкувам защо стачкуващите искат намаление на бензина,нека стане 5лв за литър,белким се събудят някой хора и се дигне народа не само за бензина ами и за доста други неща.И в петък строй се преброй се в 18:30 строени всички пред малкият хан и един по един ще давате обеснение на Пушкаров защо никой не ходи да го подкрепи. :devil-smiley-019:
Отговори

^Del^ снимка ^Del^ 30 март 2011 - 22:06

Аз ходих,ама виках за Асконата :clapping:
Отговори

Delikolev снимка Delikolev 31 март 2011 - 17:58

Здравеите колеги в събота бях извън града и не можах да доида на пистата за което се извинямам Публикувано изображение утре е петък надявам се да се съберем пак Публикувано изображение
Колеги да попитам на някои намират ли му се гуми 15-ки 195/205 на 55/60 в горе доло добро състояние да ги монтирам отзад гумите са за мен Публикувано изображениеПубликувано изображениеи разбира се на приемлива цена или бартер за моите 195/50 искам да ги сменя защото ми са много ниски искам нещо по високо 55/60 примерно Публикувано изображениеако някои има нещо ще поговорим утре на кафето Публикувано изображение
Отговори

^Del^ снимка ^Del^ 01 април 2011 - 21:43

Беше много приятно,жалко,че трябваше да бързам,за да сваря фитнеса,та да припотя малко железата :devil-smiley-019: :ct:
Отговори

RIPE снимка RIPE 01 април 2011 - 23:41

Ей това е от маса да станеш да ходиш зорлен да се мориш :D
Отговори

t_g_stoev снимка t_g_stoev 05 април 2011 - 17:13

Здравейте мушмороци :devil-smiley-019: .Тука май ядох дървото,нали ви казах че се оказа съединител ,ама не се плаша де ще взема да се :drinkin2: .Днес проверявах цени и като взеха да ми говорят за некви 900 лв за съединител и направо излезнах от магазина.Втора употреба май ще вземам,сега като я разхвърляме и ще запаля телефона на батето :devil-smiley-019: .За сега си върви ама ще спре де някой ден.В петък като се видим да сте намерили ефтини части и майстор дето да оправи самолета без пари :devil-smiley-019: Като гледам как вървят нещата ,другаря Бойчев за нередовното присъствие бая сметка му се е насъбрала,и като гледам май той ще вземе да плати ремонта и всичко ще му се размине,иначе :fire: :fire: :fire:
Мнението беше редактирано от t_g_stoev: 05 април 2011 - 17:15
Отговори

Pushkarov снимка Pushkarov 06 април 2011 - 22:29

Като си сжалиш съединитела ще говорим имам 2-3 вида смятам че поне един ще стане .А относно цената зависи кой ще плаща сметката в хана.... :drinkin2:
Отговори

^Del^ снимка ^Del^ 07 април 2011 - 17:04

Пичове,айде намерете ми евтина Корса а,или евтино ХЕ :drinks: :pardon:
Отговори

boichev снимка boichev 07 април 2011 - 17:59

 ^Del^, на 07 април 2011 - 17:04, каза:

Пичове,айде намерете ми евтина Корса а,или евтино ХЕ :drinks: :pardon:

Дел, мисля че снощи Ти ми каза нещо, пратил съм Ти 2-3 линка на скайпа, но не си бях в къщи днес, ще Ти потърся тая вечер. Публикувано изображение
Отговори

FLexX снимка FLexX 08 април 2011 - 20:28

Благодаря на Хасковската група за приятното посрещане и специално на ~Del~ за поканата. Прекарах си много добре.
Поздрави от Кърджали :icon_wink2:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg