Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Съвет за покупка на красива Вектра Б от Плевен

peppy снимка peppy 08 февруари 2012 - 15:26

Здравейте колеги,

Планирам да си закупя Вектра Б - X20XEV, по възможност фейслифт модел.

Оглеждайки се попаднах на тази красавица: http://www.mobile.bg/11317327882871890

Говорих с продавача, иска и 5100лв.

Ако случайно някой съфорумец от Плевен я мерне по автокъщите, ще съм много благодарен ако сподели какво е общото и състояние, защото не намирам нищо друго читаво из обявите в момента....
Мнението беше редактирано от peppy: 08 февруари 2012 - 16:15
Отговори

martin_kolev снимка martin_kolev 08 февруари 2012 - 15:32

линка не работи.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 08 февруари 2012 - 15:38

Може и да намеря време да я видя, но първо трябва да си оправиш линка.
Отговори

Жоро снимка Жоро 08 февруари 2012 - 15:53

ето това е колата тук :) http://www.mobile.bg/11317327882871890

Колата изглежда добре, също така, щом по телефона ти е казал 5100, на място ще клекне с поне 200лв :)
Мнението беше редактирано от Жоро: 08 февруари 2012 - 15:56
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 08 февруари 2012 - 16:23

На 5000 лв. ще се навие и това е повече от сигурно, тези сто лева отгоре си ги слагат за да могат да смъкнат.
Колата външно е много добра, както се вижда от снимките, характеристиките които са публикувани също. Само джантите са ти 1000 лв.
Но според мен, ако имаш мерак не е лошо да се поразходиш и да огледаш и ослушаш автомобила. Не разчитай на мнения които могат да те подведат и т.н.
Все пак избора и стоката са твои. :3: :confused:
Отговори

peppy снимка peppy 08 февруари 2012 - 16:33

 kibo_tom3111, на 08 февруари 2012 - 16:23, каза:

На 5000 лв. ще се навие и това е повече от сигурно, тези сто лева отгоре си ги слагат за да могат да смъкнат.
Колата външно е много добра, както се вижда от снимките, характеристиките които са публикувани също. Само джантите са ти 1000 лв.
Но според мен, ако имаш мерак не е лошо да се поразходиш и да огледаш и ослушаш автомобила. Не разчитай на мнения които могат да те подведат и т.н.
Все пак избора и стоката са твои. :3: :confused:


И аз мисля че ще смъкне, бих се разходил до там, но ми се иска някой все пак да и хвърли едно око предварително ако има минаване наблизо, нещо ми е странно че няма нито една снимка на таблото например....
Отговори

spasito снимка spasito 08 февруари 2012 - 16:38

Колата е добра но трябва да се види малко вирната ми се вижда отпред иначе е пушка излъскана яко.Чак 1000лв да са джантите :naughtynono:
Отговори

peppy снимка peppy 08 февруари 2012 - 16:50

 spasito, на 08 февруари 2012 - 16:38, каза:

Колата е добра но трябва да се види малко вирната ми се вижда отпред иначе е пушка излъскана яко.Чак 1000лв да са джантите :naughtynono:


500-600лв. са джантите, а даже не ми и допадат особено, но по важно е под капака каква е ситуацията, че прочетох доста темички за прецакани колеги с умело замаскирани дефекти...

 zdravkop, на 08 февруари 2012 - 15:38, каза:

Може и да намеря време да я видя, но първо трябва да си оправиш линка.


Много ще съм ти благодарен да и хвърлиш едно око, да знам има смисъл да се разкарвам изобщо!
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 08 февруари 2012 - 17:11

"Право и лявото външно огледало, електрически регулируеми", "И двете грим огледало, осветен"
Какви са тия небивалици в описанието на колата?
Колега, кажи къде се намира колата, ако ти е казал собственика и ще видя какво мога да направя.
Отговори

bisrvas снимка bisrvas 08 февруари 2012 - 17:15

Тая автокъща е на изхода за Ловеч след караулката до бензиностанцията, май Брестовец беше селото :icon_wink2:
Отговори

peppy снимка peppy 08 февруари 2012 - 17:20

 zdravkop, на 08 февруари 2012 - 17:11, каза:

"Право и лявото външно огледало, електрически регулируеми", "И двете грим огледало, осветен"
Какви са тия небивалици в описанието на колата?
Колега, кажи къде се намира колата, ако ти е казал собственика и ще видя какво мога да направя.



Автокъщата (Корадо) се намирала на 5-6км от Плевен посока Ловеч, след края на магистралата имало някакви цистерни и тя е срещу тях.
Момчето каза обаче ако е възможно да му се обадя 20 мин. преди някой да отиде, за да дойде на място.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 08 февруари 2012 - 17:24

Хм, чак в Брестовец? Не че е толкова далече, но мислех, че е в града. Ще видя, ако имам възможност ще отида.
Отговори

Жоро снимка Жоро 08 февруари 2012 - 18:05

 zdravkop, на 08 февруари 2012 - 17:11, каза:

"Право и лявото външно огледало, електрически регулируеми", "И двете грим огледало, осветен"
Какви са тия небивалици в описанието на колата?

Според мен това е пишело в чуждоезичната обява и той го е превеждал с google преводач. И после не го е коригирал.
Това за сенниците е, че са с капаче и лампичка...
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 08 февруари 2012 - 18:47

Ако имах парите, бих я отнесъл веднага, доста рядко и богато изпълнение :icon_wink2:
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 08 февруари 2012 - 19:06

Е...колко па да е рядко.Стандартно .спорт изпълнение с предна Ирмшер броня и спойлер Хелла..тоя ксенон не свети грам и като гледам окачването не е нейното-много е високо...5100 е много според мен..
Отговори

sechko снимка sechko 08 февруари 2012 - 22:23

Да,автокъщата се намира в с. Брестовец...Като гледам обявата и знам ,че собствениците на къщата са така наречените "цветарите",не се учудвам от текста с екстрите и описанието.По принцип ги познавам.Те продават по скъпички коли.Тази може и да е на някой оставена да я продават. Колата изглежда на снимките добре.Но лично кандидат собственика трябва да си я види и прецени,но 5100 за Вектра х20хев....не са ли множко?!
Отговори

peppy снимка peppy 09 февруари 2012 - 09:12

 sechko, на 08 февруари 2012 - 22:23, каза:

Да,автокъщата се намира в с. Брестовец...Като гледам обявата и знам ,че собствениците на къщата са така наречените "цветарите",не се учудвам от текста с екстрите и описанието.По принцип ги познавам.Те продават по скъпички коли.Тази може и да е на някой оставена да я продават. Колата изглежда на снимките добре.Но лично кандидат собственика трябва да си я види и прецени,но 5100 за Вектра х20хев....не са ли множко?!



Определено са множко, но мисля че би ги смъкнал,но преди да бия близо 200км. се надявах, ако някой колега минава случайно покрай нея да и хвърли едно око.
Отговори

kibo_tom3111 снимка kibo_tom3111 09 февруари 2012 - 11:12

Колата е добра но трябва да се види малко вирната ми се вижда отпред иначе е пушка излъскана яко.Чак 1000лв да са джантите :naughtynono:


Четете бре, цитат - "4 алуминиеви джанти 17 с нови гуми", колко мислите че струват, под 1000 лв. ако ми ги намери някой ще му дам 100 лв. горница!!!!!!!!

Още много важно нещо!!!!!!!
Щом колата е от Швейцария, ще трябва да си платиш и ДДС -1000 лв. Швейцария не е в ЕС и вноса от други държави се облага с ДДС.
Така че, много... :confused: :confused: :confused:
Мнението беше редактирано от kibo_tom3111: 09 февруари 2012 - 11:34
Отговори

Гостivozet_* 09 февруари 2012 - 11:24

Това са много пари за кола на 12г. Не е някакъв уникат. Виждат се евтините седалки. Обявата е написана за човек, който си няма и представа за екстри, с цел уловка. Сигурно по фактура е 1000 лв. :smile3560:
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 09 февруари 2012 - 11:38

 milcho2005, на 08 февруари 2012 - 19:06, каза:

Е...колко па да е рядко.Стандартно .спорт изпълнение с предна Ирмшер броня и спойлер Хелла..тоя ксенон не свети грам...


4 ел. стъкла, 4 еърбега, климатроник, рекаро салон, антикрило на задния капак, пръскалки на фаровете,
автопилот, бордкомпютър + стандартните кожен мултиволан, тракшън и другите гъзарийки. Пред всеки блок ги има по 2-3...
Колкото до фаровете, едва ли светят по-лошо от обикновените рефлектори, но дай да ги оплюем хубаво, за спорта :icon_wink2:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg