Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Продава / Платени Обяви / Сервизи и Магазини ...

Alpine, JVC, Kenwood, Pioneer, Sony, LG Модули за Мулти-Волан Opel/Ford/Mazda/Honda/Nissan/Chevrolet/Citroen и BMW

Тази тема е заключена

Явор Аршинков снимка Явор Аршинков 30 април 2011 - 18:01

Юли,чест и почитания за адаптора, от половин час го ползвам и съм много доволен, монтирах го за 20 мин и е супер. Да си жив и здрав другото си го можеш.
Отговори

VectraB снимка VectraB 03 май 2011 - 20:21

Отново благодаря на Всички Колеги, които ползват и са доволни от моите "творения" :biggrin:

Последните 2 месеца се занимавам предимно с V_T адаптора (монтаж, съвместимост, бъгове и т.н.)
Ако има забавяне на поръчките за адапторите за Мултиволан, Моля да ме извините !

От началото на месец май, V_T адапторът е тестван и готов за вграждане.
В първото мнение на темата добавих пълна информамцията за него. Описание, цени, ръководство и връзка с Колеги, които могат да извършат квалифициран монтаж, както и да демонстрират реалната работа на V_T адаптора.
Информацията се обновява ежедневно.

:flag:
Отговори

rossvs снимка rossvs 04 май 2011 - 22:12

От няколко дни вече съм с V_T адаптора и съм много доволен. <_<
Благодаря на Юлий за отделеното време прекарано на телефона, което хич не беше малко :biggrin: Ама кой да предположи, че моя TID се оказа малко по - бавничък от другите. Важното е, че помогна малко за усъвършенстването на адаптора. 8)
Отговори

CH_M снимка CH_M 06 май 2011 - 16:25

Юлий .....перфектна работа !Баба Вектра се обзаведе с екстричката .Евала и за подробното и разбираемо написано упътване за свързването и функциите на V_T адаптора !
Направих някоя и друга снимка за стъпките при монтажа и свързването на адаптера .Снимах и едно клипче за работата и показанията му .С твое позволение ще ги постна след някой и друг ден . Нека бъдат в помощ на съфорумците наели се сами при монтажа му , надявам се ще са им от полза .
Благодаря още веднъж ! :flag:
Отговори

dionisi снимка dionisi 09 май 2011 - 18:30

Поредната перфектно работеща екстра за колата ми. От събота съм с V_T адаптера и е супер допълнение към бордовия компютър. Монтажа е лесен само трябва да следвате ръководството.

Браво Юлий :first:
Отговори

Pinto снимка Pinto 10 май 2011 - 08:01

Имам следният въпрос. Когато е включено оригиналното радио какво се вижда на дисплея. И втори въпрос има ли възможност да се монтира устройството да показва само напрежението без вътрешна температура. За коли без климатик показанията лятно време ще действат стресиращо на пътниците.
Отговори

VectraB снимка VectraB 11 май 2011 - 11:51

 dionisi, на 09 май 2011 - 18:30, каза:

.........Монтажа е лесен само трябва да следвате ръководството. ....

Монтажът не е труден, по скоро изисква повече време (2 до 3 часа), внимателно прочитане на ръководството и търпение.
Чавдар (CH_M) е направил тема Монтаж V_T адаптор.
В нея може да обсъждаме всичко свързано с монтажа, споделяне на опит и т.н.

 Pinto, на 10 май 2011 - 08:01, каза:

Имам следният въпрос. Когато е включено оригиналното радио какво се вижда на дисплея. ...

Колега прочети ръководството и описанието на V_T адаптора. Не може да се съвместят оригинално радио и V_T адаптор. Само едно от двете устройства работи с дисплея.

 Pinto, на 10 май 2011 - 08:01, каза:

... И втори въпрос има ли възможност да се монтира устройството да показва само напрежението без вътрешна температура. ....

Да, може да работи само като Волтметър.
Не се монтира температурния датчик, премахват се 2-та jumper-a и не се монтира бутон за промяна. При желание, температурния датчик може да се добави и по-късно.
Затова има отделни цени на основния модул и датчика.
Отговори

martivectrab снимка martivectrab 11 май 2011 - 16:58

Здравейте колеги искам иаз да се похваля от няколко дни съм горд собственник на екстрата(v_t)АДАПТОР,искам да изкажа големи благодарности на vectrab за разбирането и търпението, машинката работи много добре и благодарение на нея разбрах че не ми зарежда алтернатора както трябва(проверено с мултицет),според мен не е само екстра но е и много полезна информация,
БЛГОДАРЯ ! :knee:
Отговори

ГостZeroX_* 12 май 2011 - 18:20

Привет от Балчик !!
Вчера получих въпросното адаптерче. Днес го монтирахме заедно с новите колони и елипси. Работи си без грешка и всички бутони си функционират. Благодаря на колегата VectraB ,страшен си ! :drinks:
Отговори

Гостtozzi_* 17 май 2011 - 00:25

Както повечето колеги и аз се възхитих от бързината,коректноста и загриженоста на Vectra B към автомобилите на потребителите ... На моята кола адаптера пасно идеално и работи перфектно - Изказвам искрени благодарности и уважение !!!
Отговори

escape0106 снимка escape0106 19 май 2011 - 13:06

Големи благодарности на Юлий за коректното отношение и професионализма , с който се отнася към нас и колите ни .
Отговори

FRYER снимка FRYER 19 май 2011 - 19:48

С благодарност на Юлий за експресната доставка,съдействието,което оказа по телефона при монтажа и безценната екстра V_T адаптор! <_<
Мнението беше редактирано от FRYER: 19 май 2011 - 19:49
Отговори

avramoff снимка avramoff 03 юни 2011 - 18:17

Привет на всички колеги. Благодарение на колегата Vectra B от днес съм с адаптор за мултиволана на вектричката. Работят перфектно всички функции. Голямо удобство е и страшна гъзария.Не се замисляйте слагайте си и вие.
Отговори

batko32 снимка batko32 08 юни 2011 - 10:27

Ето и отзиви от мен.
Адаптер за мулти волан за Opel->Kenwood перфектна работа.
Ford->JVC перфектна работа.

Процедурата по монтажа трае около 15 минути "с кафетата и цигарите"
Благодарности на колегата <_<

Предполагам ще заредя 1-2 адаптера за колегите в Пловдив ама...като не е ясно на кой какъв ще трябва??
Отговори

pe6konti снимка pe6konti 11 юни 2011 - 23:01

Здравейте , да ви кажа и аз се сдобих и с двата адаптора и съм много доволен.работят перфектно и са много добре измислени. Според мен си е голямо предимство да си виждаш на дисплея зареждането и вътрешната температура и е устройството е направено така че изобщо не си личи да е слагано допълнително или както се казва побългарявано. Браво на VectraB !
Отговори

ГостDunloop_* 10 юли 2011 - 13:45

Здравей те ,вече съм горд собственик на адапторче за Opel-Kenwood благодарение на Юли ,монтажа става доста бързо и лесно , страшно удобство е да си ползваш копчетата на волана, големи благодарности :)
Отговори

n1s0 снимка n1s0 04 август 2011 - 20:37

Най-после и аз се сдобих с въпросната екстра от колегата! :yahoo: Работи безотказно!
Отговори

Alex_GSi16v снимка Alex_GSi16v 04 август 2011 - 22:31

Браво колега, адаптера за Pioneer работи перфектно на Corsa C
доволен :smile3560:
само не разбрах много какво е онова ATT ли какво беше там дето се появява като цъкна на бутончето с кръгче - даже се учудих, защото преди плеара го имах отдавна и му знам всички функции пък такова нещо до сега не бях срещал
на дисплейчето изписва ATT и работи някво заглушено - това за телефон ли е ако нещо звънне ?

И пак благодаря за помощта която ми оказа по телефона!!
Отговори

mrpeter снимка mrpeter 12 август 2011 - 21:32

Opel Astra G 2003
Pioneer DEH-2300UB

Работи перфектно!
Поздрави VectraB!
Отговори

nikov снимка nikov 19 август 2011 - 21:34

Днес се сдобих с V_T - адаптор. Според приложената литература :n055: , монтажът не беше проблем. Работейки спокойно, може би приключих за по-малко от 2 часа. Вкарах още едно нововъведение и се позабавих с опъването на кабелите. Намиране място на устройството, отне също доста време. Всичко работи повече от перфектно. Извадих джъмпера, който касае автоматична/ръчна промяна на данните и го свързах към ключа за плафона(малко по-тарикатско свързване), и ефекта е просто неописуем. Подмяната на данните се осъществява ръчно, след въздействие от този ключ...

Поздрави! :first:

:sad-smiley-046: утре ще трябва да отварям вратата, защото днес нещо изчатърка и прозореца спря. Успях да го вдигна де, но цял ден бича на климатик, което също не бе доста рентабилно...
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg